poster

Amerika hledá topmodelku (TV pořad)

 • USA

  America's Next Top Model

Reality-TV / Dokumentární

USA, 2003, 42 min

Scénář:

Kenya Barris

Hrají:

Tyra Banks, Dita Von Teese, Atoosa Rubenstein, Katie Cleary, Janice Dickinson, Dylan Ramsey, Erika Heynatz, Ryan Hansen, Nicole Richie, Bill Maher, Elle Macpherson, Kevin Mock, Tyson Beckford, Fabio, Curtis "50 Cent" Jackson, XiXi Yang, Pavlína Pořízková, Kim Kardashian West, Iman, Yaya DaCosta, Natalie Gal, Vanessa V. Johnston, Ol' Dirty Bastard, Nicole Fox, Analeigh Tipton, Lee Norris, Nicki Minaj, Kristin Cavallari, Jenny Shimizu, Stanton Barrett, Erin Wasson, Nick Nicotera, Julie Henderson, Clark Gilmer, J.B. Smoove, Kelly Osbourne, Rolonda Watts, Ciara, Cassandra Jean, Betsey Johnson, Sal Stowers, Angela Dodson, Kelly Anne Burns, Raina Hein, Mark Collier, Ryan Devlin, La Toya Jackson, Chrissy Teigen, Estelle, Perez Hilton, André Leon Talley, Ciara Hanna, Khloé Kardashian, Kourtney Kardashian, Kendall Jenner, Kylie Jenner, Kris Jenner, Caitlyn Jenner, Reggie Watts, Brittney 'ShaRaun' Brown, Sophie Sumner, Francisco Costa, Marianne Leone, Jessica Sutta, Cristen Barker, Kevin Frazier, Benny Medina, Chanel Iman, Brittany Furlan, Joanna Konjevod, AzMarie Livingston, Jessica Serfaty, Keenyah Hill, Jourdan Miller, Indrani Pal-Chaudhuri, David Lim, Bronwyn Cosgrave, DJ Khaled, Marisa Miller, Hannah Kat Jones, Katya Zamolodchikova, Alice Spivak, Chris Spencer, Rachel Roy, Mike Ruiz, Ashley Graham, Shaun Ross, Valentina, Amber Rose, James St. James, Quei Tann, Sutan Amrull, Daphne Deckers, Ric Ocasek, Chloe Coleman, Manila Luzon
(další profese)
 • paascha
  odpad!

  Krávy, píčy, slepice a úplně vymaštěný doroty, nějaká ta, jako prdel Věry Bílý hnusná negryně se sebevědomím Pamely Anderson, pár pseudo zasloužilých modelín a nějaká afektovaná negerská buzna, která si nechá říkat slečna. To je k obsazení. A děj? Oh my God, jakýpak děj, když jde o americkou soutěž modelek?(22.1.2012)

 • Anrie
  ****

  Ano, je to stupidní, ale mě to prostě baví. Jak já nechápu, že se někomu může líbit třeba Ordinace, tak asi většina lidí nepochopí, jak se mi může líbit toto...nemám rozumné vysvětlení, proč u toho vydržím a vracím se k tomu a vyčkávám, kterou děvčicu vyřadí. Ale nestydím se za to, jen se tomu směju. Neřekla bych to do sebe. A proč dávat méně hvězdiček, přece mi 33% nezmění hodnocení...(5.8.2013)

 • karinakari
  ****

  Patřím k těm nadšencům, kteří viděli všech 19. řad. ANTM stojí celé na největší hvězdě, někdejší super modelce Tyre Banks. Soutěž je uzpůsobena k její reklamě a propagaci a samotné účastnice ji vnímají jako bohyni všeho, co k modelingu patří. Mně Tyra přirostla k srdci a čertím se pokaždé, když o ní vyjde článek, jak je tlustá a ošklivá. Jak by sama Tyra řekla, má takové jméno, že si klienti rádi připlatí za retušování a jiné úpravy. Bez Mr. a Ms. Jay by to taktéž nebylo ono. Stačí říct, že 19. série, u které se změnil celý koncept soutěže, a Jayové byli nahrazeni, je strašný propadák. Jako správná vlastenkyně, jsem ocenila účast Pavlíny Pořízkové a bylo mi velmi líto, když jí nahradili. Spolu s drzou Janice Dickinson byly mé nejoblíbenější porotkyně, hlavně díky skvělým komentářům. Show mě naučila nahlížet na modeling a samotnou ženskou krásu úplně odlišně, než jak tomu doposud bylo. Konečně dokážu ocenit editoriální look, stejně tak ugly beaty a rozhodně už nejsem fanouškem komerčního vzhledu modelek. Nejvíc mě na pořadu baví focení a někdy se nestačím divit, s jakým nápadem tvůrci přijdou. S úspěchem účastnic a výherkyň je to jiná. Po skončení každé série zadávám do Googlu jednotlivá jména, abych věděla, kam to děvčata dotáhla a moc valný to není. Uspěla většinou jen ta z prvních sérií, což je v mnohých případech opravdu škoda. Ale tak to chodí ve světě, kde každá holka chce být modelkou. U nás stačí mít plastiku prsou nebo být večírková královna, a právě proto si cením těch, co se prosadily ve světě. Oceňuji Tyry pokusy o to dát šanci i silnějším a menším dívkám, ale to musíte být sakra úžasná, aby se vám povedlo porazit ty vysoký vychrtlý kozy. Bohužel, se domnívám, že pořadu odzvonilo. Zbytečná modernost s cílem zapojit diváky je vyloženě na škodu.(19.11.2012)

 • Suzana
  **

  Kdepak, všechny modelky do jednoho pytle házet nejde - to by bylo přinejmenším stejně povrchní, jako je celý svět modelingu. Chvílemi mě opravdu bavilo sledovat mladé a většinou hezké, místy i chytré slečny, které si předsevzaly jako svůj životní cíl uspět v tak prázdném světě modelingových agentur, kde se po nich v prvé řadě vyžaduje štíhlost a krása (až na výjimky samozřejmě). Dá se říct, že Tyra taková výjimka je - dnes už top modelka za zenitem se staví do role mentora a její výrazná osobnost je plus této soutěže. Pro svou show vybrala naprosto odlišné dívky ze všech možných vrstev a dává mnohdy průměrné americké dívce šanci stát se hvězdou přehlídkových mol. Show samozřejmě nese typické "dramatické" momenty dívčích hádek, intrik, pomluv a "napínavých vyřazování". Pro mne je však zklamáním ani ne tak forma, jako spíše obsah - bavila bych se mnohem více, kdyby mi skoro všechny dívky nesplývaly - možná 1 z 10 byla skutečně osobnost. Tímto show zavedený stereotyp krásná žena/modelka = hloupá bohužel nevyvrací, spíše ženu karikatizuje. Nejzajímavějším momentem byla přítomnost lesbičky, která pohoršovala pokrytecky věřící spolusoutěžící - takže dvěma slovy bych to shrnula takto > typicky americké(20.6.2008)

 • chrispe
  **

  Přiznávám bez mučení, že se na to v televizi dívám. Ano, většina děvčat nejsou žádné myslitelky (v jednom dílu, kdy - příští vítězka - prohlásí, že ptáci jsou slepí a proto vráží do oken... jsem já šla do kolen), ale přiznejme si, že ono to o tom, mít něco v hlavě nejspíš moc není. Co se týče poroty a Tyry Banks, tak jsou to podle mě pozéři největšího kalibru, ale evidentně z toho umí vytřískat hodně. Hodně mě baví, když předvádí modelkám různé druhy výrazů v obličeji a upozorňují, že tohle byla "vášeň" a tohle zase "porno", a já jen koukám a říkám si, že se tváří úplně stejně, akorát má jednou víc vyvalený oči. No jo, já tomu nejspíš nerozumím. Proč se ale dívám? Holt mě baví to závěrečný hodnocení a fotky, které během každého dílu vznikají.(9.3.2013)

 • - Tyra Banks projekt vymyslela a zároveň je jeho moderátorkou a porotkyní. (Zdroj: ČSFD.cz)

 • - V několika řadách se v úloze porotkyně objevila česká modelka Pavlína Pořízková. (Zdroj: ČSFD.cz)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
Klein- & Leichtkraftradteile (1) | The Dresden Files streaming | Watch It