poster

Big Ben - Salzburská specialita (TV film)

 • Německo

  Der Bulle von Tölz - Salzburger Nockerl

Krimi

Německo, 2002, 93 min

 • retrix
  ****

  Povedený německý seriál seriál, od kterého nelze čekat styl Horácia, Mac Taylora či Grissoma z amerických bratříčků Kriminálek od Jerry Bruckheimera. Detektivní pátrání je zde spojeno s komickými figurkami mezi něž patří hlavní představitel Big Bena,jeho maminka, prelát, policista Feifer či stavitel. Režie i scénáře jsou v některých dílech nadprůměrné jinde nevybočují z průměru. Nebýt Ottfrieda Fischera asi by mě seriál tolik nenadchl. Tento herec spolu s ostatními vnáší do seriálu své osobité charisma, které nelze opomenout.(8.2.2012)

 • Stegr
  ***

  50% - Pro mě jsou na tom všichni Big Beni přibližně stejně. Průměrná podívaná, televizní seriálo-filmy, které jsem dříve v pátek na primě sledoval...(10.10.2007)

 • Malarkey
  ***

  Klasickej Big Ben s panorámatama Salzburgského zámku. Nejlepší moment byl snad ten, jak tam na Big Bena vystřelila nějaká rakouská uklizečka naprosto přízemní větu:"Ježiši, Vy jste tak tlustej. To jsem ještě neviděla." To byla taková poctivá lidovka. Vyšetřování pak naprosto šílený, závěr úplně brutální, ale máma Big Bena - Rézy, ta zase předváděla umění hodný vychcandíry na entou. Syn dělá na kriminálce a ona chce z rakouskejch úřadů po vypití jedovatýho energiťáku vytřískat prachy a tak dělá nemocnou a pokouší se o pojišťovací podvod. Ona, i kdyby celý vyšetřování stálo úplně za hovno, to vždycky zachrání.(22.3.2015)

 • Patrac999
  odpad!

  Příběh o vyžraném německém detektivovi, ve kterém pokaždé pouze čirou náhodou přijde za pachatelem. Nic nezjistí, dá mu své číslo a kvůli pachatelovo demenci ho slavně zatkne. (Skoro jako růžový panter) Navíc je do toho zapletena jeho matka, která vůbec není vtipná.(13.8.2009)

 • MikeCool
  *

  TV-film. Celkově slabší seriál se slaboučkými krimi díly. Obtloustlý mamiňáček Ben, řeší vraždy společně se svojí blízkou spolupracovnicí a někdy i za pomoci Benovy "vtipné" matky. Jak říkám, když dojde na humor, je to až trapně tragické a nepříliš sympatické. Prostě kriminálka pro starší věkovou kategorii, která tyto "slátaninky" má ráda a já jím to neberu. Každý máme hold svůj názor. Já si pamatuji, že jsem se na toto vždy díval s babičkou, ještě když jsem byl malý děcko. V tu dobu se mi to i líbilo, ale bylo to tím, že v té době mi každý cpal samé pohádky apod. No a tak jsem se vždy u babičky díval na kriminálky, abych věděl, že život není jenom pohádka.(12.11.2012)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
Suspense | Candy Camera - câmera de beleza, editor de fotos | Rampage: Capital Punishment (2014)