poster

Tři mušketýři

 • Česko

  Tři mušketýři: Mickey, Donald a Goofy

 • USA

  Mickey, Donald, Goofy: The Three Musketeers

 • Slovensko

  Mickey, Donald, Goofy: Traja mušketieri

Dobrodružný / Animovaný / Rodinný / Komedie

USA, 2004, 68 min

 • Hennes
  ****

  Kapitán Pete má tři důvody proč nemohou být naši hrdinové mušketýři. Donald je zbabělec, Goofy je hlupák a Mickey moc malý. Přesto z nich udělá mušketýry princezny Minnie, protože si je jistý, že se tak jednoduše dostane na královský trůn. Naši malí hrdinové ovšem plně prokáží heslo jeden za všechny, všichni za jednoho. Odměnou jim všem je nejen velké přátelství, ale pro každého také jeho vytoužená milá. Krásné zpracování Dumasova románu, i když si vyloženě razí svoji cestu a originál moc nectí.(5.7.2011)

 • josieaddms
  ***

  Řekněme že to není až zas tak dokonalý filmík, ale taky řekněme, že znám jednu nejmenovanou čtyřletou osobu, která bez tohoto filmu nedá ani ránu. Já kdybych to hodnotila za sebe, nedala bych tomuhle filmu víc jak hvězdičku, protože kraví verze Carmen má sice možná něco do sebe, ale přeci jen to není zrovna můj šálek čaje. Ale jelikož musím uznat že tenhle film je mého malého brášky skoro nejoblíbenější ze všech, nemám to srdce, a snad ani to právo soudit to takto urážlivě. Když vidíte malé děti jak hltají dětské filmy, mám takový pocit že by se to mělo hodnotit podle nich, protože jim byli tyto příběhy určeny, a ne nám, cynickým a znechuceným post infansům. Pro nás jsou tu všichni ty superhrdinové, a všechny ty pseudointelektuální dramata, a samozřejmě přeslazené romantické komedie plné umělé dokonalosti a sentimentality. Ale zpět k filmu, tohle je srandička přesně pro intelektuální úroveň mého malého brášky, a tak to má být. Víc nic.(13.12.2011)

 • kaylin
  ***

  Ten příběh je strašně blbý a strašně slabý, ale pak jsou tu ty písně, které si můžete vyslechnout, a ty se prostě povedly. Jasně, jsou převzaté a předělané, ale stejně tam sedí. Pak mám také rád disneyovskou animaci, ta mi jednoduše sedí a v tomhle se mi prostě líbila. I tak to ale tenhle relativně krátký animák nedotáhne dál než na průměr. Dějově je to takové zbytečně překombinované a nakonec vlastně o ničem.(2.1.2015)

 • xxxblade
  ***

  Čekal sem přepracování Dumasova příběhu do dětské formy ovšem Dysney převzal jen název, Beru to ale porad sem čekal na to kouzlo které v sobě má Donald , Pluto, Goofy a pro mě nejmíň oblíbený Micky ale nějak sem se nedočkal. Opravdu je to jen film pro děti a pokud čekáte , že se film bude rovnat starým příběhům tak čekate zbytečně. Prostě jen průůměr(6.3.2012)

 • liberita
  ****

  Jasný dôkaz toho, že Mickey a jeho partia sú stále vo výbornej kondícii napriek tomu, že človek ich veku by už dávno poberal zaslúžený dôchodok. Myslím, že títo Traja mušketieri naozaj zábavní, hoci majú so svojou predlohou spoločný asi len názov. A veľmi sa mi páčili prepracované verzie klasických hudobných skladieb, ktoré naozaj stoja za posluch.(30.10.2011)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
Tôi Nghe Thấy Âm Thanh Của BạnTrọn Bộ 2019 Trailer | Dragon Ball Z Vegeta vs Numero 18 | Bloody Trapland 2 Curiosity-PLAZA