poster

Hra s nevěrou

 • USA

  Derailed

 • Velká Británie

  Derailed

 • Slovensko

  Vykoľajení

 • Slovensko

  Vykoľajení - Hra s neverou

Thriller / Drama

USA / Velká Británie, 2005, 100 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • maverick10
  ***

  Na Jennifer bych mohl oci nechat, s herectvim to neni kdovi jak oslnujici, ale hezky holky to maji vzdycky jednodussi. Vincent Cassel je jako padouch uzasnej. Thriller jez je zalozen na prekvapujicich zvratech a na jednom planu jak precurat vycuranky. Do jake miry jsou zvraty prekvapujici, je asi na kazdem z nas.(31.1.2006)

 • becki_tu
  ****

  Clive Owen jako spořádaný a milující manžel, Jennifer Aniston jako věrná a milujicí manželka. Každý z nich si žije svůj život, dokud se jejich osudy neprotnou díky náhodnému setkání ve vlaku. Vše vypadá jako krásný románek až do jedné osudové noci, po které nastává strhující hra nervů, zrad a intrik, kterou zakončuje zajímavá, šokující a pro někoho možná i očekávaná pointa. Každopádně u mě vládne velká spokojenost.(24.8.2008)

 • Cervenak
  ***

  Od začiatku som vedel, akého sa niekde pred záverom dočkám "prekvapenia". Inému thrilleru by takáto predvídateľnosť zlomila väzy, tomuto napodiv nie. Aj keď prekuknete onen "diabolský plán", stále zostáva napínavé čakanie, ako to Charles (veľmi sympatický Clive Owen) celé zvládne. Hrozne som mu držal palce, takže krvavé vyvrcholenie malo pre mňa naozaj grády. Škoda toho pridaného záveru vo väznici, to bolo úúúplne zbytočné. Veľké prekvapenie: veľmi dobre pasujúca Jennifer Aniston. Je nečakane zvodná a v úvode filmu to medzi ňou a Owenom skutočne iskrí. Verdikt: Scenár by sa dal ešte vybrúsiť, ale herci a réžia bez výhrad.(31.3.2007)

 • MIG29
  ****

  Prekvapivo dobrý a mrazivo prevedený príbeh o ďalšom kravaťákovi ktorému prasknú nervy a vyrieší problémy s gaunerami po svojom a to raz a navždy. Premena chlápka z mnekotu na tvrďáka - dokonála. Herci si vychutnávajú priestor a výborne im to ide, hlavne Clivovi a Vincentovi dokonca aj Aniston čosi hrá. Nebyť toho zbytočného konca tak s čistým svedomím dávam 5* no takto musím ostať u 4*. Na záver - Ako sa hovorí "mäkkého môžeš ohýbať - tvrdého môžeš zlomiť"(26.6.2012)

 • dawe04
  **

  Naprosto průměrný thriller, který si hraje na chytrý. O tom, zda-li byla pointa předvídatelná nemá smysl diskutovat, jde o individuální věc (např. já ji odhad už po prvním setkání s Casselem v hotelu, ale musím se přiznat, že jsem věděl, že má Derailed nějaký twist), problém ovšem je, že ta pointa je naprosto hloupá, stejně jako chování některých postav. Na třetí hvězdnou kolej to zpátky tahá místy nepokojná atmosféra a snaživí herci, sterilní režie a ještě horší druhý twist na konci však vrací tenhle vykolejený guláš zpátky na kolej č.2.(23.3.2010)

 • - Švédský režisér Håfström snímkem v podstatě debutoval v mezinárodních vodách. Do té doby natočil několik televizních projektů, drama Ondskan (2003) s nominací na Oscara v kategorii Nejlepší zahraniční film, či zatracovaný horor Duch jezera (2004). (imro)

 • - Producent Lorenzo di Bonaventura čítal obsah knihy Jamesa Siegela počas vianočných sviatkov. Nemohol sa od nej odtrhnúť a hneď si ju predstavoval ako film. Keď zistil, že práva na sfilmovanie sú ešte voľné, hneď ich zakúpil. (ash99)

 • - 22-milionový thriller je první snímek, který uvedli na americký trh bratři Weinsteinovi po tom, co se odtrhli od Disneyho Miramaxu, který řidili před založením vlastní společnosti. Své zkušenosti zúročili hned o úvodním víkendu (11. – 13. 11. 2005), když film vydělal 12,2 mil. dolarů a celkem poté 36 milionů. (imro)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
Lángoló Chicago | Christian Convery | 4x25 Fairy Tail