poster

Stín zabijáka

 • USA

  Shadowboxer

 • Slovensko

  Tieň zabijaka

 • Slovensko

  Shadowboxer

Drama / Thriller / Krimi

USA, 2005, 93 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • Fiftis
  *****

  Príbeh plný temnoty a skrytého aj celkom drsného násilia si získal veľa divákov. Tradične skvelá Helen Mirren predviedla úžasný výkon v úlohe absolútne vzdialenej jej "Kráľovnej" alebo napríklad postave z filmu "Hore bez". Hlavne sex scény by človek nečakal. Rovnako tak Cuba Gooding Jr. sa svojej role zhostil na výbornú. Tohto herca považujem za kráľa komikov. Vznikol tak netradičný tandem, na ktorom celý snímok stojí. A obom sa podarilo natočiť film, ktorý vo svojej kategórii (krimi, dráma) obstojí. O tom sa určite skúste presvedčiť aj vy.(4.1.2015)

 • nash.
  **

  Velmi rozporuplný film. Zajímavá zápletka, nekonvenční vztahy, několik naprosto úžasných momentů, skvělá Helen Mirren. Silný emocionální potenciál příběhu však byl podivně utlumen neosobním podáním, které působilo dojmem chladného odstupu až nezájmu. Což zase bylo v kontrastu s přehnaně efektním zpracováním plným zpomalovaček a filtrů, které tak připomínaly pouhé natřásání filmařských pavích per. Scény, které mohly být nabity napětím nebo emocemi, dokonce i ty erotické, působily jako právě vytažené z mrazáku, což sice místy vytvářelo zajímavý kontrast obsahu a formy, ovšem zase ne tak silný, aby se na tom dalo stavět.(18.5.2011)

 • honajz
  **

  Cuba Gooding jr. se dal na akční žánr a v tomto filmu nám dokonce odhalí své tělo a pevný zadek, jak by řekl Shrek. Spolu s Helen Mirren hrají nájemné zabijáky, ona přitom pomalu umírá na rakovinu. Není divu, když jim při jedné akci porodí terč přímo před očima, že ženu i s dítětem vezme do ochrany. Jenže manžel, který vraždu objednal, takový místní mafián, se jim dostane na stopu. Pokus o film noir zcela selhává tam, kde by měl použít právě noirové prvky, takže nakonec nejde ani o akční film, ani melodrama, o což se tvůrci také pokoušeli.(16.3.2012)

 • Malarkey
  *

  Dost velká kravina na to, aby mi znechutila celý večer. Celý film je plný divných nechutných postav, násilného a vyděračského sexu, a celé to páchne ubohostí až to hezký není. Stín zabijáka nemá dobrý příběh, nemá dobrou hudbu, nemá dobré zpracování, jediné co má tak nanejvýš Cubu Gooding Juniora a to je taky skoro málo. Nevidím důvod proč bych se na tuhle bezduchou píčovinu, když to s prominutím tak nazvu, díval znova a pořádně, stačilo volně a naprosto zbytečně. Stín zabijáka je nicotný film, kde i erotické scény mi příjdou příliš přemlásknuté. Ať si je strčej za klobouk. Kam se na ně hrabe nějaký pořádný porno. Debut režiséra, který si stihl v Hollywoodu udělat jméno svojí produkcí se nepodařil a doufám, že se nedočkám další podobné sračky z jeho mysli. --- Drew, můžeš mi ho postavit a podržet prosím?(13.11.2007)

 • tron
  **

  „Čo budeš robiť?“ – „Snažiť sa neumrieť.“ Videl som Arnolda Schwarzeneggera plakať, rezanie penisov v KANIBALOCH Ruggera Deodata, Christophera Walkena tancovať, Viki Rákovú hrať a Anthonyho Hopkinsa jesť mozog Raya Liottau, ale toto bol riadne zvláštny film. Niektoré scény (kamera, hudba) ako z videoklipu, iné fádne, banálne a vizuálne triviálne. Chvíľu tvorcom nerobí problém otvorené násilie ani sex, v inej prekvapia základnou biologickou neznalosťou (pupočná šnúra ani placenta neexistuje, bábätká sa rodia čisté a usmievavé). Mohol by som pokračovať, ale skutočne neviem, čo si myslieť, či už v dobrom alebo zlom. Cuba Gooding Jr. sa mi páčil viac, ako Helen Mirrenová a myslím si, že najväčší problém filmu je v polovičnosti; akonáhle sa režisér prestal cítiť zviazaný a naplno sa vyventiloval (bez cenzúry), dostali jeho filmy brutálny spád (PLES PRÍŠER, ktorý produkoval, PRECIOUS, ktorú režíroval). Toto je proste len čudné.(28.5.2011)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
Netflix's Polar Review | Download APK | Queer Eye Season 2 torrent