poster

Ledové ostří 2

 • USA

  The Cutting Edge: Going for the Gold

 • Slovensko

  Ľadové ostrie 2: Cesta ku sláve

Drama / Romantický / Sportovní

USA, 2006, 98 min

 • nash.
  ***

  Slabší pokračování klasické sportovní romantiky, které se ani příliš nesnaží přijít s něčím novým. Jen vyměnilo hokejistu za in-line bruslaře a pak už pouze kopíruje výborný první díl což maskuje drobnými, občas nemotornými, úpravami, které vedou až lehce krkolomným dějovým zvratům a už tak poněkud nepravděpodobný příběh posouvají do roviny lehce absurdní a poněkud chaotické pohádky. Christy Carlson Romano si střihla protivnou Jackie s vervou a chutí, která je znát a dodává podívané šmrnc, což se o tuctově „dokonalém“ Rossi Thomasovi bohužel říci nedá.(18.11.2010)

 • FilmFan24
  **

  K filmovým "direct to video" počinům bývám značně skeptický, ale tahle romantika těžící z úspěšného "Ledového ostří" nedopadla zase až tak špatně. Klasické schéma má mě rád, nemá mě rád spějící na bruslích ke šťastnému finále nejenom na ledové ploše. Pokud jste třináctka, s klidným svědomím si 1* přidejte!(4.12.2008)

 • Beky
  ***

  Kupodivu se nejedná o žádnou sračku, ale o příjemnou komedii, která sice těží ze zaběhnutých kolejí žánru maximum, ale především díky hlavní dvojci se stává nadprůměrnou!! Jednička je sice někde jinde, o tom žádná, ale tohle příjemné béčko taky neni k zahození!! Jednou větou: Kdybych se na to nekoukal ve společnosti opačného pohlaví, možná bych hodnotil jinak:)(1.10.2008)

 • castor
  ***

  Mám rád krasobruslení a Ledové ostří (D.B.Sweeney a Moira Kelly) svého času znamenalo sympatickou sportovní romanci. Uběhlo 14 let a historie se opakuje. Opět je tu umíněný fracek, který po zranění zkouší štěstí ve sportovních dvojicích a opět s nevhodným partnerem. Mladá herecká dvojice (na ledě pochopitelně s dubléry) naštěstí disponuje slušným talentem a postupně si mě získala, zejména pak mladá Christy Carlson Romano, snaží se, co jim scénář dovolí (a toho věru není moc). S profesionálním tréninkem to sice nemá pranic společného (už jenom ta životospráva), ale příjemně se na to kouká, chemie mezi ústřední dvojicí taky funguje. Scénárista pádí dopředu, seč mu síly stačí a vše korunuje Turínskou zimní olympiádou, kdy si během finálové jízdy dokonce přímo na ledě dovolí vložit do dané sestavy nové prvky!!(18.1.2007)

 • HonzaSim
  ****

  První díl Ledového ostří už se stal kultem. Leckdo by řekl, že se mělo zůstat u jedničky a další díly nepřidávat. Ale jak už to bývá, to co má úspěch, se v drtivé většině případů stejně jednou dočká pokračování. Byl jsem skeptický a připravoval se na nejhorší. O to víc jsem koukal, co mi bylo naservírováno. Ano, je to hodně podobné, což tu hodně lidí kritizuje. A co? Já jsem si rád zopakoval podobný příběh a vrátil se na ledovou plochu i do prostředí olympijských her. Vůbec jsem neměl pocit, že jde o nějaký film přiživující se na slavnější verzi. Možná bych zůstal i u plného počtu, ale rád bych oddělil hodnocení mezi prvním dílem, který je přecijen výš. Všiml jsem si, že existuje i trojka a čtyřka. No, procenta hodnotících jdou hodně dolů, ale minimálně ze zvědavosti se na to budu muset podívat. Tohle prostředí je prostě moje.. 65%(15.11.2015)

 • - Knihu, kterou čte Jackie na pláži, je "Eclipse" ze série "Twilight" od autorky Stephanie Meyer. (Elwanelyn)

 • - Ve filmu se na jeho začátku objeví ukrajinská krasobruslařka Oksana Baiul, roli klienta hotelu si tu zahrál jeho producent a režisér Sean McNamara. (Elwanelyn)

 • - Natáčení probíhalo ve městě Santa Clarita v Kalifornii v USA. (willy1)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
تحميل مباشر | Der.Appartement.Schreck.2003... | FarmVille Tropic Escape mod apk latest