poster

Útěk z vězení - Série 2 (série)

Thriller / Drama / Akční / Krimi

USA, 2006 - 2007, 15 h 24 min

Hudba:

Ramin Djawadi

Hrají:

Dominic Purcell, Wentworth Miller, Robin Tunney, Amaury Nolasco, Wade Williams, Robert Knepper, Rockmond Dunbar, Sarah Wayne Callies, William Fichtner, Peter Stormare, Jeff Perry, Marc Macaulay, Ranjit Chowdhry, Katherine Willis, Stacy Keach, Phillip Edward Van Lear, Terry Dale Parks, Jason Davis, Charles Baker, Stuart Greer, Steven Chester Prince, Marshall Allman, Lane Garrison, Matt DeCaro, Brandon Smith, Kristin Malko, Michael Trevino, Paul Adelstein, Holly Valance, John Heard, Barbara Eve Harris, Cynthia Kaye McWilliams, Christopher Berry, Allison Tolman, Jason Douglas, Kenneth Wayne Bradley, JB Blanc, Demi Lovato, Kurt Caceres, Reggie Lee, Wilbur Fitzgerald, J.D. Evermore, Allyn Carrell, Dane Rhodes, Silas Weir Mitchell, Diana Scarwid, Alexandra Lydon, Brett Brock, Evan Gamble, Gary Grubbs, Steve Coulter, Jodie Moore, Kim Coates, Marcus Hester, Derek Phillips, David Born, Callie Thorne, Tony Denison, Kristin Lehman, Matthew Tompkins, José Zúñiga, Romy Rosemont, Rey Hernandez, Dylan Minnette, Justin Meeks, Tim DeZarn, Leon Russom, Werner Richmond, Ron Gonzalez, Jason Konopisos, Andrew Sensenig, Lester Speight, Christian Stolte, David Precopia, Danielle Campbell, Kaley Cuoco, Leo Marks, Daniel Ross Owens, Paul Wright, Channon Roe, Camille Guaty, Kevin Dunn, Conor O'Farrell, Tina Holmes, Taylor Nichols, Morgana Shaw, Patricia Wettig, Jimmy Gonzales, Robert Pralgo, Alex Meneses, Mark Harelik, David Stokey, Summer Selby, Arianne Martin, Jon Huertas, John S. Davies, Monica Peña, Stacy Keach (a.z.), Michael Cudlitz (a.z.), Diana Scarwid (a.z.), Holly Valance (a.z.), Muse Watson (a.z.), Peter Stormare (a.z.), Danielle Campbell (a.z.), Karl Makinen, Chris Freihofer, Joe Nemmers, Shauna McLean, Marcus M. Mauldin, Lawrence Varnado, Wayne Dehart, Joe Nunez, Marcus Lyle Brown, Damon Carney, Paul T. Taylor, DuShon Monique Brown, Norman Bennett, Darryl Cox, Joel Stoffer, K.K. Dodds, David Maldonado, Brent Anderson, Andra Fuller
(další profese)

Komentáře uživatelů k sérii (8)

 • kiddo
  ***

  Jelikož se 1.série zaměřovala cele na přípravy na útěk a detektivní linii a vzorec „překonáváme v omezeném prostředí malé překážky jednu po druhé“ již nelze aplikovat, musela se 2.série vzdát v podstatě všeho, kvůli čemu jsme si zamilovali 1.sérii. Zmizela výhoda uzavřeného prostoru a s ní i kompaktnost, neboť jedna událost již bezprostředně neovlivňuje druhou, ale tvoří samostatnou dějovou linii. 2.sérií začíná ten velký průser jménem snaha o kulervoucí akci, na niž dojela 4.série, neupřu jí ale body za rozvíjení morálních úvah: Co vše lze záchraně bližního obětovat? Osobní integritu a morálku? Bezpečí a život druhých lidí? Lze utéct z vězení a nevzít si z něj kousek s sebou? Je možné žít mezi zločinci a sám se zločincem nestat?(15.3.2017)

 • SNCIS
  ***

  Obsahuje spoilery: Celou sérii se prakticky jen utíká, takže epizody jsou téměř stejné. Herecké obsazení je nezměněné... Přibyl jen mazaný policajt Alex Mahone. No, toho jsem si hned oblíbil, ale jinak je to stále slabší průměr. - 50%.(7.2.2018)

 • Ouwen
  *****

  Největším problémem druhé série je její otevřenost. Zatimco první série fungovala jako celek, naprosto komplexně a veškeré dění bylo chirurgicky přesné, s otevřeným prostředím přichází i nudnější momenty, a však druhá série stále představuje vysoký nadstandart. Může za to aj angažování Fichtnera, kterého mohli rovnou v FBI zaměstnat, jeho dominatní cílevědomost z jeho postavy dělá skutečného konkurenta pro Scofielda. Veškeré jeho objevení nějakých poznatků se skládá z očekávaných momentů, a nějakých těch náhod, se kterejma se však musí počítat. Kupříkladu, někam se zadívá, přemýšlí a uvidí danou věc z jiného úhlu, nabere to novej směr a seriál dostane opět velký spád. Divák má navíc opět radost, když se celá parta sejde při kopání pokladu. 90% postav funguje pořád skvěle, problém mám však s T-Bagem, jehož povaha se začne formovat teprve v Soně, Kneeper hraje skvěle, ale zatimco ostatní postavy fungují v každý poloze, zrovna jemu chybí nějaké ty prvky navíc. Scofield se jinak vyvijí výtečně - padá na něj únava, a dopouští se věcí, ze kterých se začne sesypávat a přitom si uvědomuje, že už to není jen obyčejný inženýr, nýbrž skutečný mukl na útěku, kterej nese zodpovědnost za spoustu mrtvých, poněvadž dostal naneštěstí ven i pár nebezpečných. Jsem navíc rád, že happyendu se divák nedočká, bylo to na můj vkus nepřirozené. Kellerman projde šokující proměnou a při soudním líčení jsem měl husí kůži. Druhá série je jinak ukázkou skutečné svobody a může za to i trošku odlišný opening, hlavně jeho závěr, kdy Majkl sundává z rukou pouta a ty dopadaj na zem...(13.7.2017)

 • Tommassi3
  ***

  Druhá řada střídá slušně natočené akční epizody s těmi méně zdařilými, odkrývání spiklenecké mytologie ovšem táhne celý Útěk vlastně již od počátku do vod, kde se již příliš netleská..(16.6.2018)

 • KajusaK
  *****

  Vynikající pokračování hlavně linie Sára - Kellerman. Poslední díl luxusní.(17.3.2017)

 • majo25
  ****

  Nie tak dobré ako prvá séria. Stratila sa atraktívnosť plánovaného úteku z väzenia. V druhej sérii je už "iba" utekanie pred zákonom, naprieč rôznymi americkými štátmi. Chýbajú niektoré postavy ako šéf väznice (vždy perfektný Stacey Keach) či prezidentka. Veľkým plusom ale je, že všetky epizódy sú veľmi vyrovnané, nemajú výraznejšie slabiny a každá z nich je pre neskorší celistvý príbeh niečim podstatná. Najlepšia epizóda: Sprcha.(11.10.2017)

 • Likan7
  ****

  Dávám ve finále sice 4*, ale fakt se hodně bojim, že ve trojce půjdu i na dvě. Jsou tu totiž cítit problémy, o kterých jsem všude četl a věřil, že to nebude tak hrozný. Základní premisa Útěku z vězení je jasný - dostat se z vězení. Jenže naši hrdinové utekli a najedou je pryč vše, co dělalo jedničku tak skvělou. Příběh se rozmělní na několik liníí, z kterých je dobrá polovina šíleně nezajímavých (mladej a zamilovanej, černej s dcerou, 3/4 příběhu se Sárou). Příběh je šílen vleče a od průseru to zachraňují jen občasné zvraty, které ale nemohou fungovat do nekonečna. S dvojkou jsem ve finále celkem spokojený, ale před třetí sezonou se fakt bojim, že seriál bude padat tam, kam ho na přelomu poloviny posílají všichni. Do prčic.(6.9.2017)

 • Giorgione
  *****

  Po první sérii se nacházíme konečně pryč z vězení. Nedá se říct, že všechny příběhové linky jsou zajímavé a na zhltnutí, ale seriál si naštěstí udržuje stále velké množství napětí a baví od začátku do konce. Velkými plusy jsou jednoznačně rozvoj morálních úvah - Michael si uvědomuje, že jeho rozhodnutí zachránit bratra bohužel přineslo i mnoho špatného, také za proměny některých charakterů a v neposlední řadě za fantastického Mahoneho, který je svojí chytrostí skutečně důstojným a nebezpečným protivníkem hlavnímu představiteli. Kdyby tato řada skončila jinak - at už happyendem, nebo nějakým jiným, ale neštastným koncem, bude prakticky dokonalá. Hlavně kdyby příběh uzavřela, protože to, co přišlo po ní, si nezasloužil nikdo.(22.1.2018)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
Otogi Juushi Akazukin English Subbed | Cạm Bẫy Thương Trường | Infection - Raw Chap 120