poster

Krvavá hostina

 • USA

  Feast

 • Slovensko

  Krvavá hostina

Horor / Komedie / Akční

USA, 2005, 95 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • Superpero
  ***

  Špatný to teda neni, ale nějaká pecka rozhodně taky ne. Hlavní mínus je podle mě v chaotičnosti scén (hlavně těch akčních často jsem vůbec nestíhal co se vlastně děje) a v temnotě (prostě neni nic vidět) filmu. Je to škoda, protože potenciál to má a humor je fakt vtipnej (až na Beerguye co to koupil slizem). Přijde mi to jako takový hold filmu "Od soumraku do úsvitu." Pro fanoušky krváků a různých vyvražďovacích hororů ale "Feast" nebude zklamání (aspoň mě to teda docela bavilo).(2.11.2006)

 • Hellblazer
  ***

  Feast je rozhodne zábavné B-čko, čo mu ale uberá na hodnotení tak to je v skutku nechutne chaotická kamera, pri ktorej si to človek jednoducho nemôže poriadne vychutnať. Naštastie sa hláškuje o 106, ďalej je tu doggie style alienov, zábavný "one minute hero" a banda nesympatických hercov. Nič viac, nič menej...(10.12.2006)

 • -bad-mad-wolf-
  ***

  Gulager se novým Raimim ani Jacksonem nestane. Krvavá hostina je mixem Od soumraku do úsvitu a Evil Dead 2, přičemž z prvního má prostředí a atmosféru, z druhého parodičnost a zběsilost. Start je neuvěřitelně šílený, jenže se zdá, že přichystaná nálož bouchla rejžovi přímo pod zadkem - prostě to nezvládl. Ano, je k vidění řádka brutalit, nechutností, šíleností a nekorektních podpásovek, ale minimálně polovina z nich je okatě nucená, očekávatelná a přítomná čistě pro efekt. Příliš se tlačilo na pilu, se kterou se neumělo a chybělo více vlastní invence. Ideální někam na mejdan s přáteli, kde se nevyžaduje přehnaná pozornost ani střízlivost.(16.1.2009)

 • Isherwood
  ***

  Scénář stavící na obratném převracení všech žánrových klišé je sice kočírován se sympatickým nadhledem, bohužel řemeslně ztrácí dech už po pár minutách, kdy se utápí ve zbytečně chaotickém střihu. Nad průměrem se drží hlavně díky parádní hráčské sestavě, která se posléze na countlistu vyjímá vskutku majestátně (prsatá blondýna, obstarožní dědek s brokovnicí, užvaněný kickasser), ale opravdu vtipných momentů se dá napočítat na prstech jedné ruky, takže snaha o (sebe)parodování vyšuměla do prázdna, i když nutno podotknout, že dávka hemoglobinu velmi odvážně překračuje meze většiny současné hollywoodské hororové produkce. Unrated verze rulezz!(11.11.2006)

 • Shit
  ****

  Horor to neni žádnej ultrageniální, spíš je to takovej béčkovej, ale moc pěkně krvavej a nápaditej, kdy za zmínku hlavně stojí vtipný profily postav a s nějakou tou nechutností si Gulager taky moc nelámal hlavu, takže se dočkáme šukajících monster, červů, zvratek, několik desítek litrů krve a hnijícího burana, ale nejlepší je stejně ten malej zmutovanej zmetek, co strká péro všude a do všeho a je mu jedno jestli to je živý a nebo ne, ostatně tohle je asi první film, kde maj monstra čuráky. Rozhodně je to zábavný, ale přišlo mi to trošku chaoticky natočený, což to trochu sráží(21.4.2008)

 • - Jason Mewes stvárnil sám seba. (HUMOOOO)

 • - Původní scénář zahrnoval mnohem více akčních scén, které však produkce ve finální verzi odstranila, aby se film vešel do rozpočtu. (Avalon820)

 • - Scény, ve kterých vystupoval v cameo roli hráč amerického fotbalu O. J. Simpson, byly vystřiženy ve finální produkci. (Káronoš)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
HD An Affair to Die For | Klettern (6) | Shokugeki no Soma 258