Komentáře uživatelů k sérii (6)

 • NinadeL
  **

  ... ve které zas byla velmi skvělá Jaime Murray jakožto Dexterova soulmate s černočernou duší. Ona vůbec hraje velmi často životní soulmates i v jiných seriálech a je to pro ní naprosto přirozené.(9.1.2019)

 • Makky
  *****

  Druhá sérka už šlape ako hodinky a je o stupienok lepšia, než prvá. Vývoj postáv je úplne fantastický a je zážitok sledovať ich. Séria obsahuje skvelé zvraty a Dexterovi brutálne zateká do topánok. Paráda!(29.8.2018)

 • Miller
  *****

  Zatím nejlepší série Dextera, a myslím, že možná o kousíček lepší je ta šestá, ale je to těsné. Dexter: "May you not recording" Doaks: "No man, I won't do things like you, I'm open" Dexter: "OK sgt. I'll tell you everything open" Doaks: "I listening" Dexter: "No matter what you try, no matter what you do, I'll always be step ahead from you, because of one simple reason" Doaks: "What's that ?" Dexter: "I own you"(29.6.2017)

 • Stružák
  *****

  Druhá série je možná ještě o fous lepší, jak ta první. Postavy se začínají zajímavě vyvíjet - něktěré, které jsem nesnášel v první sérii, mám najednou docela rád (LaGuerta), u některých se ta nenávist ještě prohloubila (Doakes). Celkově musím říct, že to, jak jsou postavy napsané je jeden z největších kladů celého seriálu. Zatímco první série přinesla překvapivej koncept, druhá se ho drží, ale je ještě o poznání víc napínavější, nervóznější, je zde několik zvratů. Když se zamyslím nad celým seriálem, tak je právě tahle série možná tou úplně nejlepší.(8.11.2016)

 • Lefty86

  Druhá série nabízí trochu jiný pohled. Hlavní Dexterův soupeř je vlastně klaďas z FBI. Jediný sériový vrah který se tu nahání je - Řezník ze zálivu - což je sám Dexter :-)(23.4.2017)

 • Sashmen13
  *****

  A konzistentní pokračování, jedna věc co se mi obzvlášť líbí, vždy je 4+ příběhů, které se pararelně odehrávají, takže i když nás něco zajímá méně, pořád se těšíme třeba na vývoj jiné události.(14.1.2019)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
BBC Radio 1 - Live Lounge, Spoken Word meets Grime. | Adventure | VMware Workstation Pro 14 1 3 Build 9474260 + Keygen New