• Bear52023
  ****

  Na prvú a druhú sériu sa to nechytá ani zďaleka. Môže za to zrejme absencia nejakého lepšieho záporáka. Prvá séria v tomto bola proste top, druhá mala dosť zaujímavú zápletku a tretia...no, nič moc. Dexter si proste našiel kamaráta a ten, kto mal byť hlavný sériový vrah, bol príbeh pre Debru a celé policajné oddelenie a nie pre Dextra, ktorý s ním nemal absolútne nič. Po dokonalých dvoch sériách prichádza slabšia tretia. No menej ako 4* nedám, pretože to stále bolo svojim spôsobom zaujímavé a Dexter dostal svoje ponaučenie do budúcna.(3.11.2018)

 • Makky
  ***

  Tretia séria je jednoznačne najslabšia, napriek tomu Dexterove počínanie udrží pozornosť a príbeh všetky postavy posúva opäť ďalej.(15.9.2018)

 • necisty
  ****

  Původně jsem dal 5 hvězd, ale aby byl nějaký rozdíl ku 4té sérii, tak tato mě sice bavila ale nejmín. Neskutečně mě tam štval ten kubánec, a co tam slýchám, tak nejsem jediný. On to byl ale asi záměr, aby jsme si pak užili závěr.(3.12.2018)

 • Stružák
  ****

  Z prvních čtyřech nebo pěti sérií je ta třetí určitě nejslabší. Může za to asi primárně naprosto nevýraznej hlavní hledanej vrah, ze kterýho zkrátka nejde takovej strach jako v předchozích sérií. Ono se toho tu ani jinde moc nestane. Debra šplná žebříčkem kariéry, LaGuerta taky na svoje poměry tolik nevyčnívá, Doakes je pryč a Quinn ho zatím v takové míře nenahradil.(11.11.2016)

 • NinadeL
  **

  3. série si pohrává s poněkud zpátečnickou zápletkou, jestli Dexter může mít rodinu a být otcem. A jestli může mít skutečného přítele? Takže si odkašlávám, jak jde kvalita dolů. Seriál Dexter se změnil do telenovely Miguel.(9.1.2019)

 • - Při scéně, kdy Harry (James Remar) mluví s Dexterem (Michael C. Hall) v předvečer vraždy, je zpoza kamery slyšet vyzvánění telefonu někoho ze štábu. (Isador)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
Orphan Black (22) | 1x02 Bermuda Triangle Colorful Pastrale | Watch now