• Oskeruše
  ****

  Pod pokličkou se může skrývat ledacos. V první řadě se tam výborně tutlají rozličné prohřešky, jak by jistě mnozí politici mohli vyprávět. Máme-li tu smůlu, že jsme se narodili jako vodníci a krvavou tlačenku neradi, je hrnek s pokličkou ideálním místem, kam ubytovat dušičku profesora Ikebary. Řádně zatopeno bude naopak pod pokličkou sopky, chystající se srovnat se zemí poklidné městečko Dante‘s Peak. To pod pokličkou tohoto kulinářského pořadu je naštěstí o poznání klidněji (i když takový připálený oběd se v kuchařčiných očích většinou průměrné hollywoodské katastrofě bez problémů vyrovná). Je k nevíře, že půlhodina věnovaná třeba baklažánům, může být zajímavá, příjemně poučná, a co víc, i vtipná. Věstonická Venuše, animovaní pralidé a jejich „Drž pec!“, Maruška s manželem, který poctivě chodí na nákupy těch nejobskurnějších surovin, i když by mu evidentně stačil párek s hořčicí a pivem… Podle mě má tenhle pořad šťávu (z dobře propečeného masíčka).(16.8.2008)

 • MM_Ramone
  *

  Tak v prvom rade absolutne nesúhlasím s mottom tvorcov tejto relácie: Do tridsiatky jeme, aby sme žili, a po tridsiatke žijeme, aby sme jedli. Ja mám už pár rokov po tridsiatke a takto to teda naozaj necítim. Ľutujem každého, kto áno. Televízna relácia o zdravom stravovaní ma nemá čím zaujať. Konkrétne v tomto prípade ma ale dokonale odradili imbecilné animované vložky, ktoré mali byť asi akože vtipné. *(11.1.2009)

 • Gemini
  ****

  Vynikající pořad Studia Ostrava (ČT, jak jinak) o potravinách a výživě, hlavně samozřejmě té zdravé. Sice nejsem fanoušek kreseb Petra Chytila (od dob Trnek Brnek), ale průpovídky jeho postaviček - mimo jiné s hlasem Norberta Lichého - byly obvykle docela povedené. Naučná část nebyla přehnaná, z těch expertů na výživu a celostních lékařů měl člověk pocit, že vědí o čem mluví, a není to pro ně cesta k penězům, prostě to bylo výtečně stravitelné. Inu, všechno jednou končí... 80%(14.9.2014)

 • Emzet
  ***

  Ze začátku mě tento pořad docela bavil a byl jsem zvědav, co tvůrci připraví příště, ale poslední dobou se mu už čím dál víc vyhýbám. Nevím jestli za to může můj upadající zájem o vaření, groteskní kreslené postavičky hovořící nechutně zrychlenými hlásky nebo zkrátka to, že tento pořad prostě není tak dobrý.(15.1.2009)

 • tom88
  *

  Poučná relácia o varení, množstvo dobre spracovaných informácií. To je na tom to pekné, ale čo neznesiem, je animácia a podľa mňa ten najtrápňejší suchý humor kreslených postavičiek aký som kedy videl. Pre mňa nepozeratelná príšernosť, kreslenú roboticky rýchlo rozprávajúcu ženskú fakt nemusím, takisto aj kreslené scény z praveku či kreslené scény z jednej domácnosti. Čo slovo postavičky, to perlička na zavracanie. Nič trápnejšie som nikdy asi nevidel, neviem ako sa môže takýto humor niekomu páčiť a to som si myslel, že mám rád každý druh humoru, ale toto fakt nie. Keby som dával odpady, tak toto je jeden s najväčších. Asi som na to dostal alergiu. Hapčííí 10%(30.8.2008)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
AnnaSophia Robb | The Post HD 2017 | June 2015