Nastala chyba při přehrávání videa.
 • Kaka
  ***

  Velká spousta režijních nápadů a scénáristických vychytávek (rozhovory s celebritami, parodování herců), vynikající hlavní duo (po herecké stránce) a naprostá odvázanost snímku (obrovské množství realisticky vyznívajících vulgarismů). Toto jsem věci, které vás překvapí, ne-li odzbrojí. Pak jsou tu ovšem věci, které nejsou tak pozitivní. Především vadí obrovsky dlouhá stopáž vzhledem k žánru a když už si chce režisér hrát na opravdovou a realistickou komedii, měl by si uvědomit, že nóbl slečinka pracující pro televizi, která vydělává solidní peníze, by se na odporného slizkého lůzra, jakým zde byl Seth Rogen v baru ani nepodívala, natožpak něco víc. Způsob jejich vztahu vyloženě bije do očí a i když v tom hodně hraje roli osobní názor/postoj každého jednotlivce, nepřišlo mi to zrovna jako "realistická story", která se může stát každému. O zkratkovité proměně z nicky na vzorňáka (Ben se rozhodne vzít svou první práci a v druhém střihu hned na to už si kupuje vlastní byt a nábytek...) snad ani nemluvím. Je to odvázané, je to svým způsobem jiná a příjemně odvázaná komedie bez zábran, ale dějové peripetie by potřebovaly procedit.(3.8.2008)

 • Malarkey
  ****

  Možná nejlepší komedie pro rok 2007, kterou jsem viděl. Nejnápaditější a rozhodně hodně výrazná oproti ostatním romantickým komediím. Tak se po shlédnutí na mě tváří Zbouchnutá. Proč tak výrazná je patrné z prvního pohledu. Autoři si s tématem s radostí pohráli a i když nejdou do extrémů, může takováto komedie říct do budoucna opravdu mnohým lidem. Pobaví, poučí a rozhodně neurazí. A na to jak je tento film dlouhý, a že je to na komedii neobvyklé, jsem se po celou dobu slušně bavil a ani na chvíli mě nenapadlo se nudit. Na komedii jak má být. K tomu mě překvapil ze začátku zvláštní, ale postupem času, vcelku sympatický Seth Rogen. Zábava na prvním místě, tak tomu je i zde. 129 minut a na konci špatná nálada z toho, že tak dobrý film skončil. To se nestává často, u komedie. --- Má dvě děti. - Zmlkni! - Není to nic, za co by ses měla stydět. - Jestli myslíš, že mu to zabrání ve flirtování, tak vůbec.(10.2.2008)

 • Lateef
  ****

  Do hlavy si trávu bouchnul, hezkou holku potom zbouchnul. Z reálného prostředí aneb co stát se může, přepijeme-li se alkoholického moku, přichází k nám komedie roku... Neměl jsem sice ještě možnost shlédnout Superbad a nepočítám poslední Seagalovy vymletopalicové snímky, u kterých se řežu smíchy, ale stejně si troufám říct, že tohle je opravdový komediální hit roku 2007. Precizní Judd Apatow vykreslil dokonale přirozený základ (místa, dialogy) a herci jej doplnili ukázkově přirozenými hereckými výkony. Vše je proloženo jadrnými slůvky, dostatečným počtem skutečně vtipných momentů a gagů, narážek a odkazů a obaleno skvělou hudbou. Zatím jasná stovka, říkáte si. Jenomže teď nastává ten jediný problém. Samozřejmě, stopáž. Když přefouknete nafukovací balónek, praskne. Zde nakonec film přílišných 128 minut udržel pohromadě, ale srazil mé hodnocení na osmdesátku. Vidím jasně tři nebo čtyři scény, které šly buď zcela vystříhnout nebo alespoň utnout mnohem dříve, než se tak ve filmu stalo. Dvakrát nebo třikrát to už už notně zavánělo nudou! Veliká škoda! Jinak nemám výtku, bavil jsem se královsky. 30 miliónů dolarů(rozpočet)/218 miliónů dolarů(výdělek celosvětově)(8.10.2007)

 • Fr
  ***

  ,,SPALI JSME SPOLU?“...... /// Když si kočka v rozjařený náladě nabrnkne debila, nemusí to bejt ještě žádná trága (že kluci?). Ovšem když zjistí, že těhotenskej test neojebe.... (co holky?)... Loseři v akci, trable kolem souznění duší, fóry o velikosti ptáka a píchání. Masturbační humor už mě moc nebere a romantika ne-uvěřitelnýho páru.... ale co, má to bejt komedie... Mezi stupidníma kecama se občas objeví životní pravdy, což oceňuju. (Třeba že chlapi vypadaj na rozdíl od ženskejch pořád líp a líp). Ale jinak je to takovej klasickej ,,americkej sen“, kterej mě moc nebere.... /// NĚKOLIK DŮVODŮ, PROČ MÁ SMYSL FILM VIDĚT: 1.) Moje domovská stránka je ,,fleshofthestars.com“. 2.) Ještě mi nikdy gynekolog neřekl, že jsem hodně podobná (svý) sestře. 3.) Vzrušuje mě, když při sexu drží ženská chlapa za kozy. 4.) Chci aby moje hovno vypadalo jako vycpaný zvíře! /// PŘÍBĚH **** HUMOR ** AKCE ne NAPĚTÍ ne(8.8.2011)

 • lesumir
  ****

  Jak já se bál stopáže (Apatow by se měl uvědomit...) a Setha Rogena, ktery mi uz z posteru byl silne nesympaticky (pozn. pro sebe - ubrat na prvnim dojmu). Knocked Up je snad nejsprostsi komedie, jakou jsem kdy videl, snad i Scorseseho Casino zaostava, slovo fuck a shit v kazde druhe vete, jak to asi prelozi cesky dabing? :)) Keigl je dobrá herecka, v Grey's Anatomy nedostava tak velky prostor, ale tady to mohla rozbalit a povedlo se, na ni bohuzel/bohudik stoji skoro cely film, je dobře napsán i odtočen, aspiruje na jednu z nejlepších komedii za rok 2007!(12.3.2008)

 • - Ve scéně, kdy jsou Ben (Seth Rogen) a Alison (Katherine Heigl) společně v knihkupectví, je možné zahlédnout knihu "Brokeback Mountain", která se stala předlohou pro úspěšný snímek Zkrocená hora (2005). (voresprut)

 • - Film měl původně být pokračováním filmu 40 let panic (2005), kdy se měl ve filmu objevit postavy jako Smart Tech team. Ve filmu se alespoň mihne Steve Carell. (don corleone)

 • - Jay Baruchel má hrůzu z kolotočů a horské dráhy. Do úvodní scény ho musel musel režisér hodně dlouho přemlouvat. (don corleone)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
A Star is Born 2018 HC HDRip XviD AC3-EVO[TGx] | Looking (7) | Bumblebee