Externí recenze k filmu (8)

 • Aktuálně.cz (Irena Hejdová)

  "Řečeno na rovinu: jeho film reprezentuje chlapský pohled na věc. Ztotožňuje se s názory Benovy partičky a omezuje se na pár předvídatelných odhalení, že těhotné Alison je občas špatně, občas je trochu hysterická. Ženy jsou de facto kvůli potěšení oka i těla a pak už jen kvůli tomu, aby bránily ve…" (více)

 • CinemaView.sk (Michal Lučivjanský) *****

  "Nabúchaná je veľmi zaujímavá komédia, ktorú odporúčam každému, kto sa chce v kine inteligentne zabaviť. Film síce nie je bez chyby (napríklad dĺžka 132 minút je na komédiu veľmi nezvyklá a vhodné by bolo film trochu prestrihať), napriek tomu je táto komédia skvelou voľbou na návštevu kina. Film…" (více)

 • FFFilm.name (František Fuka) ****

  "Dávám Zbouchnuté tag "super", protože si myslím, že se musí líbit opravdu každému. 100% jí nedávám jenom proto, že by si všichni mysleli, že jsem vyměkl a dávám 100% komedii, kde si skoro 2 hodiny lidi povídají o vztazích, nejsou tam žádní skládací roboti a nikdo nikoho nekope do koulí." (více)

 • Filmografie.cz **

  "Zbouchnutá je prostě nevtipná komedie s párem zajímavých okamžiků, na kterých však nedokážu vystavět vyšší, nežli podprůměrné hodnocení. Tam, kde redakce Moviezone, otevírala špunty od sektů a psala vlídná slova, nemohu nacházet kladných vět a jen nechápavě pokyvovat, co se jim na tom tolik líbilo.…" (více)

 • Kinema.sk (Michal Korec) ****

  "Podobne ako pri 40-ročnom panicovi ponúka Apatow na pohľad jednoznačnú, ale v skutočnosti výrazne odlišnú scenáristickú variáciu. Pri Nabúchanej šikovne kombinuje prípravu na narodenie dieťaťa a pár ortodoxných krokov počas niekoľkých mesiacov tehotenstva. Zároveň však kladie podstatne väčší dôraz…" (více)

 • MovieZone.cz (Petr Cífka) ****

  "Díky neučesanému slovníku a skrz naskrz obyčejným (mužským) hrdinům vyznívá utvrzování v oněch pravých životních hodnotách naprosto neodolatelně. Každý moment má jiskru, v každém se potenciální cukrkandl provází něčím naoko běžným, upřímným a přitom i bránici devastujícím. Aniž by tím trpěl buď…" (více)

 • Premiere.cz (Gabriela Kudelová) ****

  "Nejlepší ale je, jak šikovně příběh o tom, kterak se ze zbouchnuté stává zabouchnutá, zvládá propašovat mezi prvoplánové gagy i ‚pravdy‘ o vztazích. Během sledování bouřlivých partnerských rozepří si budete připadat jako doma – s tím rozdílem, že tady se tomu můžete smát." (více)

 • 25fps.cz (Jana Bébarová) ****

  "O tom, že pozvat si k sobě domů neznámého kluka, se kterým se dívka seznámila před pár hodinami na bujarém večírku, kde alkohol tekl proudem a zábrany se pak lámaly snadno a rychle, není zrovna nejlepší nápad jak oslavit své povýšení, pojednává druhý celovečerní snímek současného \"krále komiků\"…" (více)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
Ping Pong The Animation | FlexibleSoft Co. | septembre 2018