Nastala chyba při přehrávání videa.
 • Gilmour93
  ***

  Chtělo by se zvolat "MARVELlous!", ale nejde to.. Dokud v příjemné retro atmosféře ukazuje prstem strýček Sam a rachitický chcípák s dobrým srdcem se mění na svalnatého geroje se srdcem Matky Terezy, tak to i díky nadhledu při náborové propagandě a dvojici páprdů Tucci, Jones ještě docela šlape, ovšem jakmile se film překlopí do mixu Ligy výjimečných a Světa zítřka (děsivá kombinace, že jo?), co je plný nevýrazných akčních scén a poletujícího Kapitána s červeno-modrým víkem od popelnice, udělalo se mi tfošku zle ot žaludek, ale za to možná trochu mohl i ten dabing, protože když se na plátně objevil H.Weaving a já zavřel oči, připadal jsem si jak v epizodě Haló, haló. Suma sumárum, nic proti Johnstonovi, ale pokud chtějí producenti komiksovou adaptaci se srdcem jako zvon, nechť se obrátí na Vaughna, či Snydera. A abych nezapomněl:„Heil Hydrant!“ Konečně nacistický pozdrav, kdy vám můžou čuchat k podpaží z obou stran..(19.8.2011)

 • Lateef
  ****

  Mimořádně vyvedená marvelovka, která mi za šérého podzimního odpoledne sednula jako agentu Furymu páska přes oko. Sympaťák Chris Evans táhne s přehledem celý film kupředu, dvě hodiny utečou bez nějakého výraznějšího záseku, akční scény vypadají skvěle, bojištěm létá štít z vibrania, vybuchují tanky a megatanky a všude se to hemží nacisty s dezintegrátory. Nezdálo se mi to rozvláčné, nudné, ani vizuálně omšelé, naopak stylizace do retra mi vyloženě vyhovovala, přišlo mi to celé jako splněný sen nebo životní dobrodružstvé malého chlapce a nepotřeboval jsem zde vůbec kulervoucí hlášky, vtip či přetechnizovanost. Prostě jsem si sednul a užíval si to. Aby si film člověk vychutnal, musí být správně nalazený. Dnes to vyšlo více než dobře. 140 miliónů dolarů(rozpočet)/368 miliónů dolarů(výdělek celosvětově)(29.11.2011)

 • verbal
  odpad!

  Adaptace slaboduchých omalovánek pro dyslektiky dosáhly tímto svého pomyslného vrcholu! Za mlaskavých zvuků žvýkání hamburgerů do pateticky znějící americké hymny na pozadí se zrodil otec všech superhrdinů, symbol ducha amerického národa, štít svobody, nezávislosti a demokracie, jediný pravý zastánce slabých a utlačovaných, vdov a sirotků, Kapitán Homokokot: První Gangbanger. Sterilní, steroidy napícháný blondýn, jemuž se ve tváři zračí sveřepé odhodlání z akutní ruptury konečníku, a kterým by se chtěl stát každý týraný stokilový americký kluk, brání v ruce s hajzlovým poklopem vyzdobeným hvězdami a pruhy světový mír, ať už o to někdo stojí nebo ne! A není osamocen. Po boku mu stojí partička ostřílených vojenských veteránů, která připomíná drsnou, zásahovou jednotku rady Vacátka! No nic, ještě by mi zbytečně stoupl tlak! Přeji hošanům spoustu dalších, zábavných homoeskapád a slibuji, že už mě ve své blízkosti nikdy neuvidí!(22.8.2011)

 • novoten
  *****

  Přišel poslední, ale až bude nejhůř, buďte si jistí, že právě on bude stát v první linii. Steve Rogers zůstával po celou avengerovskou cestu trochu stranou, ale nakonec je to k mému velkému překvapení právě on, kdo se mi pod kůži dostal nejvíc. Jeho oddanost, statečnost a v nejpozitivnějším slova smyslu i bezelstnost jsou v kombinaci s jeho způsobem boje zkrátka bezkonkurenční. Když se přidá temný Red Skull nebo soběstačná agentka Carterová, nezbývá než tleskat. Tuhle válku vyhrál Marvel.(14.8.2011)

 • zelvopyr
  *

  Nevím jakto, ale jakmile začaly, a čím víc bojových scén tam bylo, tím jsem byl zpruzenější. Čili před koncem už fakt dost :-/ Kdyby v docela dost aspektech bylo ubráno, dost by to pomohlo... A myslím kdyby měl Weaving svůj obličej a ne ubohou masku, která úplně zbořila retro atmosféru (navíc Hellboy je jen jeden) a totéž armáda klonů, tak by byl taky výsledek lepší. Že by ze mě rostl suchar? :-/(3.1.2012)

 • - Letadlo, ve kterém v závěru bojují Kapitán Amerika (Chris Evans) a Red Skull (Hugo Weaving), je inspirováno konceptem nacistického letounu Horten Ho 18. Tímto transkontinentálním létajícím křídlem bratří Hortenových chtěl Hitler v roce 1946 bombardovat Ameriku. Ho 18 byl odvozen od stíhacího bombardéru Horten Ho 229. Tato "zázračná" Hitlerova zbraň dokončena roku 1944 při testech překonávala stíhačku Messerschmitt Me 262 Schwalbe, ale do války již nestihla zasáhnout. I vzhled dalších letadel, které používá Hydra, je odvozen ze skutečných německých plánů vytvořených za druhé světové války. (kenny.h)

 • - Natáčelo se od 28. června do 3. prosince 2010 a od 12. do 23. dubna 2011 v Anglii, Kalifornii a v New Yorku. (Varan)

 • - Ve scéně, kdy se objevuje pohled na mapu Severní Ameriky, na území Kanady je možné všimnout si teritoria "Nunavut". To však bylo osamostatněno až 1. dubna 1999, tedy o mnoho desítek let později, než se příběh filmu odehrává. (Miro_CZ)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
Pitch Perfect 2 | YOU ZHANGJING | Ver Pelicula