poster

Liga spravedlnosti

 • USA

  Justice League

 • USA

  Justice League of America

  (pracovní název)
 • USA

  Justice League Mortal

  (pracovní název)
 • Slovensko

  Justice League

 • Velká Británie

  Justice League

 • Austrálie

  Justice League

 • Kanada

  Justice League

 • Nový Zéland

  Justice League

Akční / Dobrodružný / Fantasy / Sci-Fi

USA, 2017, 120 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • Fr
  ***

  „DÁVÁM DOHROMADY TÝM. LIDI SE ZVLÁŠTNÍMI SCHOPNOSTMI. MÁM ZA TO, ŽE SE BLÍŽÍ NEPŘÁTELÉ…“ … „VÍC NEŘÍKEJ, JDU DO TOHO!“… /// „DC“ klasika – temná pohádka s hloupoučkým příběhem, plná akce, kde se emocí nedořežeš. Naštěstí tohle komando složený s pracháče, Bohů a výsledků nehod dokáže pobavit. A jestli se z toho (spolu s Wonder Woman) stane jejich „standart“, tak jsem v klidu. Vidět se to totiž dá. Navíc je dobrou zprávou, že se snad definitivně přestali bát vtipu! Na druhou stranu - Marvelovky – to je jiný kafe! /// NĚKOLIK DŮVODŮ, PROČ MÁ SMYSL FILM VIDĚT: 1.) Nevím, k čemu je dobrej Černobyl. 2.) Narodil jsem se při gumovým efektu. A zakládám ligu. 3.) Thx za titule „urotundy@cbox.cz“. /// PŘÍBĚH *** HUMOR * AKCE **** NAPĚTÍ *(2.3.2018)

 • Djkoma
  ***

  Roztříštěné, opulentně digitální, rádoby vtipné a barevné. Kdysi jsem doufal, že DC se stane protikladem Marvelu ne nutně v kvalitě svých děl, ale v jejich dospělejším pojetí (méně srandy, méně barev, temnější tóny, hlubší charaktery -> navíc se skvělým castingem). To se vlastně nikdy nestalo a i přes zábavnost (a v kině i působivost) Man of Steel a Wonder Woman jde DC spirálou smrti, z které se už asi nevyhrabe. Nebo ano? Bude pomyslný přechod od Snydera k Whedonovi pokračovat a filmový svět DC se změní? Uvidíme. Za mě Liga spravedlnosti uhýbá směru BvS a předchozích filmů a i přes náročnou (post)produkci prostě mělo jít o dílo kvalitativně úplně jinde. Když pominu postavy, které často nemají ani pořádný prostor a hloubku, je tu i hudební stránka, která šla úplně stranou (kde je záměrně přepálený motiv WW? Supermana? Kde je hudební charakter, který filmy od Marvelu nemají...). Příběhově ani není pořádně co hodnotit, jen doufám, že někdy bude možnost vidět Snyderovu verzi (petice už je na světě, tak uvidíme, nedávám tomu příliš šancí). K ději vlastně mám jednu poznámku - spoiler - je patrné, že konec BvS odkazuje na naprosto odlišný proces vzkříšení Supermana, ale dobře, když už se však vrátí do děje, většina jeho chování je vytržená jak z jiného filmu, taky se to dá zkousnout, ale že je celá JL naprosto slaboučká a jen Superman zachraňuje finální bitvu je nejen popření celého konceptu "musíme být tým, jednotlivec to nezvládne". Čekal jsem, že JL bude horší film, v kině se na to rozhodně koukat dalo, ale bohužel stejně jako ostatní komiksové filmy je to spotřební zboží, které na mě ve výsledku má asi stejný vliv jako popcorn v kině -> buď je se to dá jíst nebo to je jak žvejkačka, ale prostě to nějak dáte a zbytek vyhodíte při odchodu do koše... PS: od jedné pasáže v Man of Steel všechny DC filmy jako by nepočítali s existencí obyčejných lidí, ta vylidněnost světa dopomáhá k tomu umělému pocitu z jejich filmů, pokud to je celé záměr, pak to prostě většina nepochopí (a neocení).(29.11.2017)

 • Psema
  *

  První blockbuster za 300 milionů sepsaný, natočený a produkovaný chovanci Jedličkova ústavu. Gratulace Warnerům, že stihli ve 120 minutách dojebat desítky let komiksový historie ve filmu, kterýmu nepřijde divný mít v sobě postavu Aquamana, nikoliv však scény s vodou. Anebo prezentovat celé lidstvo jednou ruskou rodinkou někde na chánovském sídlišti. Kdo tomuhle barevnému shluku odpornýho CGI marně prahnoucím po náznaku děje lípne cokoli většího než 2*, je podobně retardovaný jako tvůrci tohohle opusu. Ten je tak nebetyčně dementní, že ho snad po 40 letech v hibernaci našli studioví hlavouni uvnitř šuplíku Rogera Cormana. Way to go, frajeři!(15.11.2017)

 • D.Moore
  ***

  Nikdy mi nepřipadalo, že by se DC filmy pokoušely stylem kopírovat Marvel, ani v případě té Wonder Woman srovnávané s Captainem Amerikou. Tentokrát ovšem ano, protože Liga spravedlnosti jsou vlastně Avengers bez humoru za každou cenu, ve kterých se (alespoň na první pohled) nestane nic, co by filmovým vesmírem nějak zacloumalo. Ano, sice jde o zmrtvýchvstání Supermana, ale je tak trochu odbyté a Superman je kvůli scénáři jiný než dříve (hláška "Svědilo to" může směle konkurovat písku, který Anakinu Skywalkerovi vleze všude). Navíc jsem jaksi nepoznával rukopis Zacka Snydera. Oproti výbornému Muži z oceli a ještě lepšímu Batman vs Superman působila Liga spravedlnosti málem až komorně, nenápaditě a vyčichle. Přes to všechno nebyly dvě hodiny v kině ztracené, protože několik opravdu dobrých momentů film má, líbila se mi hudba Dannyho Elfmana (návrat batmanovského motivu z Burtonových filmů a původního Supermanova motivu od Johnna Williamse!) a Ben Affleck je fakt skvělý Batman.(17.11.2017)

 • TeeAge
  ***

  | Rozpočet: 300 miliónov $ | Tržby: 657.7 miliónov $ | Je toľko vecí, ktoré by sa dali vytknúť a zároveň pochváliť, ale podobne ako je trh prehustený šablonovitými komixovkami, rovnako by bolo zbytočné opisovať dokola klady a zápory, a rozdieli medzi DC a Marvel. 3 veci ale vyzdvihnem: 1. Najväčšiou nevýhodou Justice League je, že prichádza 5 rokov!!! po konkurenčných Avangers (medzičasom naviac vyšlo toľko komixových filmov, že nás už zo základu len máločo prekvapí). 2. Zack Snyder je vyžmýkaný režisér, stal sa z neho ešte väčší suchár, než býval, a štúdio si to malo včas všimnúť, nie až v polovici projektu (nové spracovanie DC univerza má budúcnosť len bez neho - prvý a posledný film, ktorý pod jeho rukou fungoval, bol Man of Steel, ale len kôli Cavillovi). 3. Miešať do projektu Whendona bola zúfalosť nahrubšieho zrna, a som presvedčený, že celku to len uškodilo, ajkeď jeho prácu mám rád. 4. Benovi Affleckovi som dával vždy ďaľšiu šancu, že to v sebe má, len to musí niekto vydolovať - už v to neverím - je to definitívne herecké poleno :D --- Justice League má dobré vlastnosti, a mal všetko k tomu (okrem režiséra a predstaviteľa Batmana), aby bol skvelým filmom. Cavill môže charizma rozdávať, Gadot potvrdila svoje kvality z Wonder Woman, a ostatný skvelo sekundujú. SPOILER: Pasáž s oživením Supermana bola pre mňa najsilejšiou časťou, a myslím si, že na tom scenár mohol trošku viac vyťažiť, tak isto, ako na predstavovaní nových hrdinov, ktoré bolo podarené, ale skratkovité - opäť zanedbané. Premárnená Príležitosť s dvojitým velkým P. --- | CineStar Černý Most, Praha, 15.11.2017 |(15.11.2017)

 • Gal Gadot

 • - Na prípravu kostýmov pre film bola pôvodne najatá známa kostymérka Marit Allen, ktorá však v novembri 2007 zomrela. (ScooobyDooo)

 • - 22. mája 2017 Zack Snyder informoval o odstúpení od projektu, vzhľadom na tragické úmrtie svojej dcéry z marca toho roku. K natáčaniu chýbajúcich scén, ktoré sú už v štádiu postprodukcie si do režisérskej stoličky zasadol Joss Whedon. Úplne prvou voľbou na post režiséra bol predstaviteľ Batmana, Ben Affleck. (kri.tino)

 • - Po neúspěchu tohoto filmu bylo zrušené pokračování Ligy spravedlnosti 2. (tyzmrde)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
Brian Gallagher - Brownstone (2019) Mp3 320 Kbps FMDL | GTA 5 Online 1 42 F9 Hack Back W 10 Mil Stealth Money Undetected Mp3 | 05.10.1613:40 Uhr John Williams - Star Wars IV A New Hope (Original Motion Picture Soundtrack) Soundtracks256 kbit/s 0 / 04.677 Hits VID P2P DDL 0 Kommentare