Nastala chyba při přehrávání videa.
 • anniehall
  ***

  3,5 * Hlavně za famózní výkon Manuela Rubeyho v hlavní roli. Takhle zahrát a napodobit Falca jistě nebylo lehké, ale přezpívat většinu písní tak, že téměř není poznat, že je zpívá někdo jiný, než rakouská superstar Falco, je opravdu obdivuhodné a téměř dechberoucí. Jako biografický flm Falco funguje, ale nic nového nepřináší. Takže ať se na mě pan režisér nezlobí, ale tenhle snímek stojí a padá s hereckým výkonem mistra Rubeyho. A může si zkoušet triky s kamerou, jaký chce, hlavu si stejně nevykroutím:-)(19.3.2009)

 • bassator
  ****

  Nikdy by mě nenapadlo, že se může v multikině stát to, že na představení nepřijde jediný člověk - tedy kromě mě. Že by měl tento snímek tak špatné recenze to si nemyslím... Miluji Falca, jeho muziku a filmem jsem byl více než nadšený - 21. 11. 2008 - kino CineStar - Hradec Králové - 80%(21.11.2008)

 • Ichabod
  ****

  Solidně natočený film, který navzdory asi celkem napjatému rozpočtu těží z výborného výkonu Manuela Rubey, který hraje absolutně nadoraz a překonává tak McGregora nebo Rhys-Meyerse z Velvet Goldmine. Příběh sám o sobě není vůbec nedostačující, když se to spojí s výbornou hudbou (mimochodem i score je hodně solidní) nejde tomuhle filmu moc vytknout. Propracovanost je opravadu dost cítít, zvláště u všech koncertů a přetočených klipů a zpěv je podle mne ohromující vzhledem k tomu jak má Falco specifický hlas.Tady soudruzi z NDR rozhodně neudělali chybu.(27.2.2010)

 • FilmFan24
  ****

  Na veřejností působil Falco jako namyšlený arogantní ču...ehm pánské přirození. Jaký byl ve skutečnosti Hans Hölzel alias Falco? Na to se pokouší stylizovaným životopisným snímkem odpovědět tento film. Příběh několika pádů a především vzestupů z nichž ten vůbec největší, jakého může zpěvák pop music dosáhnout, je být No. 1 v americké hitparádě Billboard. Úspěch o to větší, že Falcův hit "Amadeus" byl vůbec první, který na vrchol přinesl německý interpret. Manuel Rubey, který Falca představuje, přesně vystihl zpěvákovu zranitelnost a osobnost řečí a gestikulací. Obdiv si zaslouží i odvaha všechny písně znovu nazpívat. Líbilo se mi invenční zpracování, kdy sledujeme umělce doslova pár sekund před osudnou havárií a děj se vrací ve fragmentech vždy chronologicky zpět. Co se mi ale nelíbilo, byly otrocky přetočené klipy, které jednotlivé životní etapy rámují. Kvalitní rakousko-německý film, který ale bohužel u nás je prezentovaný na mizerném DVD.(4.1.2010)

 • milka
  ***

  Klasický životopis se všemi klady i zápory. Režijně ne zas tak moc dobrý a scénář někdy až moc přeskakuje, takže ani pořádně nevíte, v jakém období se zrovna nacházíte. Navíc konec je docela nezvládnutej a tam, kde jsem čekal nějaký emocionální vrchol to vyšumělo do ztracena. Manuel Rubey je ale každopádně fantastický, Falcova gesta pobral dokonale a ta podoba je místy neuvěřitelná. Kamera je taky hodně dobrá a Falcovy songy zaujmou vždycky. 60%(14.6.2009)

 • - Původně měl zahrát postavu Falca Robert Stadlober. (Vojtino)

 • - Ve filmu se objevila také později rozpadnivší se skupina Mondscheiner, jejímž zpěvákem byl právě hlavní protagonista filmu Manuel Rubey. (BeAnne)

 • - Otec Manuela Rubyho o Falcovi řekl, že je taková levná rakouská kopie zpěváků typu Davida Bowieho. (BeAnne)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
Eps10 Cobra Kai | The Bureau of Magical Things 1ª Temporada Episódio 19 Online – DUBLADO | DOWNLOAD NOW “Brexit 2019 Full Movie Free Download HD 720p”