poster

Na vlásku

 • USA

  Tangled

 • Slovensko

  Na vlásku

Animovaný / Komedie / Rodinný / Muzikál / Romantický / Fantasy

USA, 2010, 100 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • Xmilden
  ****

  Přeskočím skoro celý film a zaseknu se u dvou tří vět, které pronesl Ron Perlman. Přesně tolik mi stačí ke štěstí, když největší bouchač Hollywoodu se nacpe do animované disneyovky. To jen tak na okraj. Na vlásku mi trošku připomíná Shreka, když ještě za něco stál. Podobnost je hlavně v tom, že se jedná o čistokrevnou pohádku. Hudební vložky fajn, humor správně dávkován, snad mohu prozradit že i konec je šťastný. U mě spokojenost. 80%(5.3.2011)

 • 3DD!3
  *****

  Moderní kabát, ale srdcem pravá Disneyovka. Vrátilo mě to do časů, kdy do mě maminka ládovala jednou pohádkou za druhou a řeknu vám, že se mi po té době trochu stýská. Tady vždycky všechno nakonec dobře dopadlo. Dokonalé vedlejší postavičky "koně" a "toho chameleona" mě navíc uchvátili. Akční scény jsou dechberoucí, kam se na Flynna hrabe Princ z Perzie a romantika rozbuší každé zamrzlé srdce. Pro ženské a mladé dámy je NA VLÁSKU tutovka a pro chlapy prohláškovaná akční podívaná s pěknou blondýnkou co mydlí záporáky pánvičkou. Falešná reputace je všechno, co chlap má.(21.3.2011)

 • kinej
  ****

  Disney navázal na svoji tradici opravdu ve velkém stylu. Na vlásku je opravdu pěkná pohádka, ale zcela subjektivně musím napsat že kreslené postavičky, či loutky por mne budou vždy krásnější než digitální. Ty jsou totiž produktem mnoha tvůrců a nenesou onu osobitost. Ale i tak Disney dokázal, že animovat umí, třeba pohyby koně Maximuse geniálně parodují skutečné chování koní. No a pak j zde muzikálová hudba, která je pro mě osobně protivná, protože je patetická a připomíná mi muzikály, a hlasovým projevem pak Superstar a podobné debility.(19.9.2011)

 • Skejpr
  *****

  To nejlepší ze starého, klasického Disneyho v nejmodernějším kabátku. Skvělé písničky (a dabing obecně - Vondráčková UMÍ!), sympatický hrdina a slaďounká Locika a navrch nejlepší zvířecí sidekickové od supů z Knihy džunglí... Tak, jako vloni začal animákovou sezónu precizní Dráček, tak letos nastoupilo Na vlásku.(12.2.2011)

 • Davies182
  ****

  Svěží komediální pohádka šmrncnutá několika povedenými muzikálovými vystoupeními - a i když jsem tu hudební vložku nečekal, příjemně mě překvapila. V paměti nejspíše navždy zůstane stopovací kůň a samotný nápad s dlouhovlasou Locikou, jinak jsem asi čekal více akčních scén. Čert ví, proč mám poslední dobou u animáků právě tenhle problém... asi si pokaždé vzpomenu na pixarovské šílenosti a japonskou tvorbu. Shlédnuto v kině s titulky, 3D verzi si upřímně nedovedu přdstavit :-); ve 2D spokojenost.(2.2.2011)

 • - Vedoucí týmu vizuálních efektů Steve Goldberg, vedoucí týmu počítačové animace Jesus Canal a tým vlasových expertů (pod vedením Sinman Čao a Kelly Ward) byli pověřeni úkolem vdechnout Locičiným vlasům život. Vyvinuli zcela nový software, zvaný Dynamical Wires. (Taninaca)

 • - Mamá Gothel propůjčila český hlas zpěvačka Helena Vondráčková, která se tak v dabingu mluveného slova objevila podruhé v životě. Poprvé tomu bylo v roce 1994 v pohádce O Malence (1994). (funhouse)

 • - V tvári hrdinu Flynna Ridera môžeme rozpoznať črty Toma Cruisa, Jaka Gyllenhaala či Zachary Leviho. (Želik)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
Entertainer | Eps10 Skins - Season 6 | 해무 Sea Fog (2014)