poster

Kalendárium (TV pořad)

Dokumentární / Historický

Česko, 1993, 15 min

 • Bakemaster
  *****

  Je to sice dost nuda, protože je to kulturně vzdělávací pořad. Jednou tyto pořady vymizí a zbydou jen sračky typu talentmanie, Kriminálka "Velkééé město" ,Tisíc a jedna noc apod. Většina z nás nebude vědět nic o historii,literatuře, významných osobnostech našich i světových dějin, budeme krotcí, blbí a zmanipulovatelní. Otroci moderní společnosti, kde vládnout banky, režim a lidé, kteří ví víc než jen to kdo koho přefik v nějakým seriálu...(8.10.2011)

 • Karlos80
  ***

  Člověk po těchto informacích neděli co neděli doslova a vždy dychtí také jste toho názoru? Mohlo by to být však delší, nicméně zpracované to je bravurně a moderátor v tomto případě paní Burešová je zde opravdu na místě..Unikátní dlouhodobý projekt, stálice mezi vzdělávacími a informačními pořady, který si myslím že na naše obrazovky celkem po právu patří..(12.6.2008)

 • MM_Ramone
  **

  Dokumentárna relácia so zaujímavou myšlienkou. Zhrnúť v každom diely najvýznamnejšie udalosti, ktoré sa vo svete udiali v konkrétnom roku. Krátke reportáže o vybratých udalostiach alebo osobnostiach sú prepojemné moderátorskými vstupmi, noblesne nezáživnej Saskie Burešovej a spestrené pravidelnou diváckou súťažov. Je to poučné, ale nudné. Nie však úplne špatné. **(18.7.2009)

 • messiah
  ***

  Koukam tady na ČSFD se dá fakt ohodnotit vše. No ke Kalendáriu - zajímavý pořad, bohužel natolik nudně podaný že se to prakticky nedalo sledovat pravidelně. Takhle díky informativní hodnotě dávám tži hvězdy, coby lehký nadprůměr, nějakých 55%. Ale dokážu si představit takovýto pořad podaný například Karlem Čáslavským stylem, jakým je podáváno Hledání ztraceného času...pak by to nejspíš dalo nad 80%.(5.1.2009)

 • Martas87h
  ***

  Klobouk dolů za to, jak dlouho už se tento pořad drží na obrazovce České televize. A druhý klobou dolů za to, že Saskia Burešová vypadá posledních třicet let pořád stejně. Sice to pomalu myslící člověk nemusel pochopit, ale ta předchozí věta měla znamenat vyseknutou poklonu! Mně ale lichotky nikdy moc nešly... ale to bychom se dostali úplně jinam. Zkrátka každou neděli si připomeneme významná výročí daného týdne. A vlastně proč ne. Alespoň je člověk trochu v obraze. Víc než samotný pořad ale znovu musím vzpomenout umění stárnout Saskie Burešové. Pokud se dá o nějaké ženě říci, že na svůj věk fakt nevypadá, je to právě ona! Schválně si její rok narození zkuste "vygůglit" a posuďte sami!(5.2.2018)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
Star Wars : Episode VII - Le Réveil de la Force TRUEFRENCH | Sezonul 2 | حلقة 14 برنامج قهوة اشرف الحلقة 14 حسن الرداد 2019 HDTv برنامج قهوة اشرف الحلقة 14 حسن الرداد توك شو قهوة اشرف الحلقة 14 حسن الرداد مشاهدة وتحميل برنامج قهوة اشرف 2018 HD تقديم اشرف عبد الباقي اون لاين وتحميل...