• LBsmoke
  odpad!

  ajajaj ... nejenomže obrovsky neoriginální vykrádačka ale i neuvěřitelně idiotsky napsané.. to by mě zajímalo jaký mentál na tohle dal prachy.. zpracování horší jak doktor z hor.. no děs říkal sem si dobře špatný seriál dám mu 1* jenže jak on tam tak "zadumaně" seděl a další psychyatři co sou v nemocnici dýl jak on kolem něj přecházeli a on že "nápady?" a oni začali sypat blbiny..(prostě přesně jak breafing v houseovy-až na to že tam to má úroveň,vtip a logickou skladbu)(13.7.2010)

 • megan017
  *****

  Co sem pletete House??? Je to úplně odlišné. House je sobecky, nevrlí, mrzutý a kontaktům s pacienty se vyhýbá obloukem. Gallagher je milý, naslouchající a má velký dar empatie, což je prioritou každého psychiatra. A jen proto, že v obou seriálech jsou brilantní doktoři, neznamená, že Dr.Mozek je kopie. U toho seriálu mě mrzí. že skončil teprve po 13 dílech.(8.4.2013)

 • anderson

  Po prvej epizóde to vyzerá ako kópia HOUSEa. Lenže tentokrát ide o prípady z psychiatrie. Prvým vyšetrovaným je "Patoshik" ktorý vidí preludy jašteričích ľudí. Dosť veľa bude záležať aj na tom aké ďalšie línie bude séria rozvíjať. Po prvej epizóde konštatujem iba značnú neoriginalitu a to, že CHRIS "Whistler" VANCE je skôr "The Mentalist" než "HOUSE". HUGH LAURIE je skrátka iba jeden. (27.5.2009)(27.5.2009)

 • Phobia
  ***

  Doktor Mentál se snaží být tak hrozně kůůl, až to kůůl není. Těch pár epizod, co jsem zatím měla příležitost vidět, zapáchalo nevyužitým potenciálem. Koukat se na to dá, to zas jo, ale stále mě neopouští pocit, že prostoru pro vyšperkování postav i vylepšení zápletek jednotlivých dílů zůstává příliš. A Chris Vance ke své škodě postrádá živelné charisma (oslizlý dabing taky nepomáhá), jakým disponuje jeho konkurent z oddělení diagnostické medicíny - Hugh Laurie alias doktor Dům. 59%(26.7.2010)

 • Jara.Cimrman.jr
  ***

  "Nosíme titul MUDr., to znamená doktor medicíny a ne Pán Bůh." Neortodoxní léčebné metody, britský původ a posedlost vysílat doktory do bydlišť pacientů - kdo to je? Dr. House, to by za normálních okolností byla správná odpověď, ale ten nemá zip na čele. Takže správná odpověď tentokrát zní Dr. Jack Gallagher. S tímto doktorem lze rovněž zažít nějakou tu zábavu, kterou si však nejlépe užijí ti, kteří nemají lékařských seriálů nikdy dost. Já už si trošku vybírám.(16.5.2016)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
Musiques de séries | NICK APPS | Filme & DVDs