poster

První den zbytku tvýho života

 • Francie

  Le Premier jour du reste de ta vie

 • anglický

  The First Day of the Rest of Your Life

Drama / Komedie

Francie, 2008, 109 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • patrikus
  ***

  Rodinná komedie, dobře, ale všechno strašně moc všední, nic mě v ní nepřekvapilo. Závěr byl sice silný, herecké výkony taky, ovšem přišlo mě to všechno tak rutinní, omílat to všechno pořád dokola. Nevím no, tohle to všechno už jsem viděl v tolika filmech. I přesto velmi solidní film a krásná překrásná Deborah !! Možná, mě to kazil ten otřesný dabing !!(23.2.2014)

 • Samuel7
  *

  Vykonstruované momenty, kdy se "náhodou" odehrává všechno možné, mě moc neberou. Postavy mi byly nesympatické. Konec patetický, nudný a natahovaný. Najednou jsme zase šťastná rodinka. A smrt psů jako by pro tvůrce byla hrozná zábava. Každý člověk si zažívá své trable a tento film je nezobrazil nijak výjimečně, neukázal nic nového, a tudíž pro mě byl absolutně zbytečný.(30.12.2015)

 • DwayneJohnson
  ****

  Pět dnů, dvanáct let, v životě pětičlenné rodiny. První odchody z domu, první lásky a rozchody, první zklamání a první radosti. Výborné herecké výkony a děj, který se hodí do mnohé rodiny. Příběh, který Vás rozesměje, ale zároveň i zarmoutí. Zároveň i příběh, který určitě zůstane ještě dlouho v mojí paměti...(3.8.2015)

 • lucascus
  *****

  Nesledoval jsem to s žádným přemrštěným očekáváním, o to více jsem potěšen příběhem, který vyvěrá ze života, kopíruje realitu, poznáme v něm každý střípek té své životní cesty. Frantíci když chtějí, tak umí a tady se to potvrzuje, realistické herecké výkony jen potvrzují kvalitu snímku. Jednoduchý scénář, vystavění na paralelním příběhu tří sourozenců a jejich rodičů, těží především z přirozenosti, všednosti a každodennosti, přesto ne obyčejnosti. Každý měl někdy špatný vztah s někým z rodiny, každý se jednou nesprávně zamiloval, každý se někdy radoval z maličkosti, a každý jednou musí umřít... Doporučuji. Po filmu musí každý sebevrah dostat novou chuť do života.(4.4.2015)

 • Doudis19
  *****

  Obyčejná francouzká rodinka, prožívající každodenní strasti i slasti života, kdy každý jeden člen rodiny je sympatičnost sama. Emocionálně vytříbené, režijně perfektní s hudbou poskládanou na míru, kterékoli náladě se ve filmu zrovna objeví. Život v té nejupřímnější a nejpravdivější formě. Obměkčí dokonale :-).(9.11.2015)

 • - Spoiler: Počet mrtvých ve filmu: 2. (Stanley619)

 • - Film, ktorý Albert (Pio Marmaï) a Raphaël (Marc-André Grondin) pozerajú a citujú je Sedem statočných (1960). (toi-toi)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
Robin Schulz | Der Kommissar (1969-1976) | History of India