poster

Dobré srdce

 • USA

  The Good Heart

 • Dánsko

  Det gode hjerte

 • Francie

  The Good Heart

 • Slovensko

  Dobré srdce

Drama / Komedie

USA / Island / Dánsko / Francie, 2009, 99 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • sona123
  ***

  Velmi záhy je jasné, o co půjde, ale to vlastně vůbec nevadí. Kus filmu je čirá nuda, nic moc se neděje, objeví se pár vtípků a postřehů (kdybyste náhodou nevěděli, tak kapacita baru je 13 lidí a ženský do baru nepatří, ty maj cukrárny a kavárny), Paul Dano sem tam i promluví a jedna ženská se tu přece jen objeví, a taky husa a nové auto a zapálená kořalka a sem tam něco, co spolu moc nesouvisí. A nakonec to celé tedy nějak dopadne...(19.12.2010)

 • misterz
  ****

  Celkom fajn dramaticky spracovaný a zahraný film s pekným odkazom na záver... O dvoch protichodných typoch ľudí, ktorí si navzájom dokázali pomôcť. Často je úprimné priateľstvo aj tam, kde by ste ho nikdy nehľadali, o to je potom vzácnejšie... Aj napriek tomu, že záver bol viac-menej jasný už hneď od začiatku (u mňa to bolo od miesta, kedy P. Dana prepúšťali z nemocnice), dejová linka ma nenudila, pričom ma každú chvíľu niečím príjemne prekvapila, či už svojim sladko-trpkým humorom alebo nejakou pozitívnou myšlienkou. Samotný koniec možno pre niekoho môže vyznieť ako taký umelý, boľavo-sladký konštrukt, ale mne to nevadilo, skôr naopak. Slušný nadpriemer. 80/100(29.9.2017)

 • iampatrik
  ***

  Jeden z filmů, kdy si řeknu, že csfd hodnocení je na hovno, protože člověk neví, (i když jde o hovno) jak film ohodnotit, ani ne 4 ani ne 3. I když se člověk nedoví, plno věcí (např. proč si Jacques vzal Lucase domů, zjevení Avril..), přesto je film občas vtipnější než některé komedie a přitom působí svou "barovou" atmosférou.(17.1.2011)

 • Saur.us
  ****

  PROJEKT 100 2011 Nezávislá tragikomedie s velice nenormálními postavičkami v čele s ultrahodným naivou Lucasem (Paul Dano), kterému by člověk i korunu dal a jeho extranerudným šéfem Jacquesem (Brian Cox). Jediné co kazí film je jeho nepříliš povedený závěr, který mě osobně na zadostiučinění nestačil. Ještě, že tam byl tak krásný humor. Slabší 4.(9.2.2011)

 • Witta
  ****

  Prijemne se na to kouka, oba hlavni hrdinove podavaji presvedcive vykony, i kdyz Paul Dano je mozna az trochu moc "Mirek Dušín":-) Jediny co film srazi je hrozna pruhlednost, jelikoz asi po peti minutach filmu mi bylo jasne jak skonci. Nicmene k onomu okamziku se cely film ubiral zajimavou cestou, prilis nenudil a patosu bylo opravdu jen nezbytne male mnozstvi..(15.3.2011)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
Alix Koromzay | Agharta: The Hollow Earth (ENG/RUS) [P] Подробнее... Залито: 15-11-2014 20:07 (5552 просмотра) Agharta: The Hollow Earth (ENG/RUS) [P] Старые игры для PC Hollow Earth — Пустая земля. Agharta — мир внутри мира. Глубоко под землей простираются невиданные «территории», освоенные и густо заселенные неведомыми нам созданиями, мы ищем контакта с иноземными цивилизациями, когда неизведанное совсем близко. А Тибету мы склонны доверять, ведь ламы (которые люди,... Раздают: 0 Качают: 0 Размер: 1.44GB | Mom and Dad FRENCH DVDRIP 2018