• xxlch
  ****

  Pokud se, díky paní Kubišové a trochu šišlavému panu Srstkovi,podařilo umístit k dobrým lidem kterékoliv zvíře z tohoto pořadu,pak jsou ty hvězdičky pro ně,pro oba.Forma,jakou vám chtějí navrhnout,vzít k sobě některé z těchto zvířat,je asi důležitá.Nicméně daleko důležitější je úspěch v umístění,no a to, tento pořad(pokud vím) splňuje více než měrou vrchovatou.(15.8.2009)

 • kulyk
  ****

  My si tady pěstíme štěnátka a ty kočičí svině, zatímco děti v Africe nemají co žrát! Chtějí je? No samozřejmě!! Hamižnost našeho kulturního okruhu je do nebe volající..... S velikým obdivem k tomu pánovi, co Srstkovi před cca. patnácti lety pravil, že na psa kašle a ať klidně chcípne, zabouchl mu vrata před obličejem, zajistil je na očko z bužírky a měl pocit, že je v bezpečí, sázím čtyři. Pět bych dal, pokud by pohotový štáb zvěčnil i moment, kdy Zdenda jemným drcnutím malíčku dvířka opět pootevřel a hrábnul dovnitř. Jo, a taky za to, že ti olezlí opuštěnci dostali další šanci, bla bla bla bla, též jsem slušný člověk a milovník zvěře. S ochranou, samozřejmě.(29.5.2014)

 • messiah
  *

  Já se nepřestávám divit. Na ČSFD mezi nepřeberným množstvím soutěží, kraťasů, reality show a dokumentárních pořadů nejrůznějšího zaměření, najdu i Zdendu s Martičkou, kterak se snaží zadat opuštěné, krásné a vykastrované pejsky a fenečky zvyklé na zahradu a vhodné k dětem. Je miléééj, přííítulnééééj, věrnéééj, ale staréééj, takže se hodí spíše do rodiny s papiňákem, protože tam změkne všechno. Občas když na tohle člověk narazil, tak se díky Srstkovi i pobavil, ale jinak příšerná nuda. Ono to mělo šlechetné poslání, to zas ne že ne, ale moc se na to koukat nedalo. Ono tohle se strašně těžko hodnotí, ale vidim to tak na tu hvězdu za Srstku a za cíl pomáhat zvířátkům.(5.1.2009)

 • tahit
  *****

  Ano, strádající opuštěná zvířata si zaslouží naši plnou pozornost. I když se pojednávaný pořad zabývá možná stereotypní problematikou. Kdo z nás někdy sdílel svůj čas s kočkou, psem či kocourem, pak jistě víte, jak je s ním fajn, protože v nich naleznete duše spřízněné. To už nehovořím o tom, že kulturní člověk se někdy ke svým vlastním zvířatům chová jako k neživé věci. Což mě netěší psát. Člověku je z toho smutno.(20.10.2013)

 • kingik
  *

  Malej, hezkej, šikovnej, ale nehodí se k dětem. Volejte 911 nebo 1180 a můžete si pro prvotřídní opelichance přijít osobně. A kdybyste doma měli nějaké žrádlo, tak je přineste pro Kubišovou a Srstku. Našli jsme je minulý týden přivázané u stromu. A v útulku v pražských Bohnicích jsme jim poskytli prvotřídní komfort. V neděli se pro tyto dva mazlíčky nestavujte. Máme zavřeno. Mé hodnocení: 20%(24.8.2014)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
Vikings - Season 4 | Keeping Up Appearances | Los Increibles 2 BluRayRip AC3 5.1