• Maslord
  odpad!

  Krestansky magazin nepatri do vysielacieho casu verejnopravnej televizie. Nech si pambickari siria svoje nazory na TV Luna alebo v kostoloch postavenych za peniaze danovych poplatnikov. Pri poslednom scitani ludi sa preukazal pokles veriacich na Slovensku, na co nejaky klobukovany kardinal povedal ze je to len koli tomu, ze sa ludia hambia k viere priznat. Presne tak, dobre ze sa hambia, maju sa za co. Verim ze dojde k odluke cirvi od statu a zaroven si myslim ze by vlada mala zaviest specialnu krestansku dan, aspon 40%. To by som mozno zacal verit ze boh existuje, LOL.(13.5.2012)

 • kulyk
  *

  JÁ TOMU NEROZUMÍM!!! Nerozumím lidem, co tomu rozumí. Bylo by však nehezké nevysílat na veřejnoprávce i pořad pro dogmatické vytřeštěnce. Mozek stranou, hvězda za samotnou existenci. Ať se kudlanky ukojí vědomím, že postižených je povícero. My ostatní se budeme holt dál muset řídit pouze morálkou a zákony, bez slastného vědomí, že když něco posereme, bude nám za desátek a drmolení říkanky odpuštěno.(15.5.2012)

 • Mariin
  **

  Bohužel, Křesťanský magazín už 25 let prohlubuje církevní krizi hlásáním modernismu, synkretismu, relativismu, irenismu, plurality atd. Ty střípky, které jsou tu dobré, jsou katolické. Ale bohužel jsou namíchány v ekumenické maltové směsi, která po prvním mrazíku odpadá. Katolíci i lidé hledající pravdu jsou tu mateni stejně jako jsou mateni oficiálním periodikem, zvaným Katolický týdeník či rozhlasovým vysíláním "Proglas". To vše se děje nikoliv v době nesvobody, ale v době kdy všechny biskupské stolce jsou obsazeny. Tedy za souhlasu našich biskupů! Některé pasáže jsou vysloveně hanebné, např. http://www.ceskatelevize.cz/ivysilani/1098528273-krestansky-magazin/215562215600010(22.10.2015)

 • RadimFišer
  ***

  Já prostě nemám rád tu neupřímnou neegoističnost. To nedozrání a ten pach. Chodil jsem na katolické gymnázium a dívala se na to babička. Jestli chcete vidět chudé lidi, co nic nedokázali, myslí akorát na sebe dobro v budoucnosti a lžou si stejně jako ostatní, dívejte se tady na tohle. Já musím překonat hranici tolerantnosti a pak teprav si to mohu dát. Avšak nečekejte ode mě, že to budu vyhledávat na internetových stránkách a pouštět si to ve volném čase. Od lidí co žijí ve lži se nemám téměř co naučit. Většina je v knihách. Přesto dávám ze soucitu k lidem a k víře 3 hvězdy.(16.2.2009)

 • MM_Ramone
  **

  Česi (aj Slováci) vždy boli, a verím tomu, že mnohí sú i dnes, veriaci, bohabojní ľudia. Oddaní kresťania katolíci. Preto si myslím, že relácia tohoto typu má svoje miesto vo vysielaní verejno právnej televízie. Má to svojich divákov a to je dobre. Alebo by ste radšej mali za domom mešitu, pozerali na tureckú telenovelu, zahalili manželky do burky a za susedou mali bandu islamských fundamentalistou? To si nechcem ani len predstaviť. Takže držím tvorcom "Kresťanského magazínu" palce. Aj keď som skôr sympatizant, ako pravidelný divák. **(3.10.2011)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
The Black Sabre - 邊城浪子 - Episode 20 [END] (Completed) | モンスターハンター エクスプロア | Uomo: accessori