poster

Schůzka naslepo

 • anglický

  Blind Date

 • slovenský

  Schôdzka naslepo

Komedie / Romantický

USA, 1987, 91 min

 • BoPo
  **

  Prvé rande je o hubu. No nacamraná slečna dodá úplne iný šmrnc. Takže milé milovníčky vína a spol, pozrite a robte si poznámky. Uvidíte ako to dopadá, keď sa začnete pod vplyvom uvoľňovať a jašiť. Rána bývajú kruté. Hanba zaručená. Film dopadol ako realita. Ožralí sa smejú, majú svoj "vtipný" svet, ale ich triezvy divák sa nebaví a čaká na záver party.(30.7.2013)

 • MickeyStuma
  ****

  Komediální snímek ještě z doby, kdy Bruce Willis nebyl nijak v podvědomí filmových fanoušků. Zahrál si smolařského úředníka, který se seznámí s pohlednou dámou mající jednu jedinou vadu. Nesmí se napít, jinak poté řádí jak utržená ze řetězu a to doslova. Námět vybízí k ztřeštěné zábavě, ale není tomu tak. Příležitostí bylo více než dost, tvůrci to však patřičně dokázali udržet pevně na uzdě a tak kupodivu z příběhu vynikla také romance a smělost. To nebývá zvykem a tak vznikl v jistém smyslu jedineční počin s hereckým koncertem Kim Basinger, která se tu opravdu vyřádila. Dalo by se říci že snímek nijak nestárne a dokáže oslovit i dnes.(13.8.2015)

 • Thomassi
  ****

  Předtím, než Bruce Willis skákal po mrakodrapech a letištích a dával teroristům na prdel, zkusil i komedii, ve které prodává své city. Walter Davis je úředníček, který si na firemní vačeři vezme dívku, která nesmí pít, jinak zdivočí. No a co se nestane? Samozřejmě že chlastá. A pak to dopadá tak jak to dopadá, přesně tak, jak je to v tomto filmu. Ale něco zlé je i k něčemu dobré. Vtipný příběh plný dobrých momentů a hlášek doplňují nadstandartní herecké výkony, převážně tří herců. Hlavní dvojice Bruce Willis a Kim Basinger a také John Larroquette v roli zábavného právníka. Pro mě velké překvapení, jak si Bruce umí pohrát i s rolí pro něj netypickou. 75%.(16.11.2010)

 • SNCIS
  **

  "Je hezká, ale dávej bacha! Když se opije je..." Romantická komedie o chlastu aneb jak se chovají ožralý. "Není taková jak jsem čekal." - "A jaká měla bejt?" - "Slepá." - "Je hezká a vtipná." - "Jestli si ho ale vezme, nemá všech pět pohromadě!" Willis v trochu netradičně roli ušlápnuté úřednická a Kim Basinger jako ta alkoholička. Je to dost přehnané místy až trapné. - 30%.(28.9.2017)

 • wayne99
  *****

  Vynikající film, který má spád a ani po několikátém shlédnutí neomrzí. Báječná muzika osmdesátých let a hlavně dvě hvězdy (Bruce Willis a Kim Basinger) v nejlepší formě, kterým parádně sekunduje John Larroquette. U nás běželo nejdřív na ČT, nedávno vysílala i NOVA. V obou případech sice Willise daboval skvělý Alexej Pyško, ale obě verze mají trochu odlišné dialogy. Pokud budete chtít špičkovou zábavu, sáhněte raději po původním dabingu, tak jak běžel na ČT.(4.6.2007)

 • - Toto je Willisov prvý film, v ktorom sa jeho meno objaví v úvodných titulkoch. (m.a.t.o.)

 • - Scenár bol zmenený do takej miery, že Dale Launer, ktorý napísal jeho pôvodnú verziu, už nechcel mať s projektom nič spoločné. (m.a.t.o.)

 • - V hlavných úlohách pôvodne figurovali Madonna a Sean Penn, ale režisér Blake Edwards požadoval obsadenie Bruca Willisa a Melanie Griffith, prípadne Kim Basinger. (m.a.t.o.)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
TV, Video & Audio | Read More ... | 26 第26课.mp3