poster

Sama doma (TV pořad)

Publicistický

Česko, 1998, 56 min

Hrají:

Stanislava Lekešová, Martina Vrbová, Jana Havrdová, Ester Janečková, Lucie Váchová, Alena Veliká, Iva Kubelková, Jolana Voldánová, Tereza Stýblová, Soňa Šuláková, Linda Bendová, Jana Bohušová, Světlana Witowská, Hana Vávrová-Heřmánková, Valérie Zawadská, Jiřina Bohdalová, Lejla Abbasová, Petr Bende, Petr Kolář, Barbora Srncová, Jiří Mádl, Milan Cieslar, Aneta Krejčíková, Pavla Vojáčková, Marie Doležalová, Janek Ledecký, Michaela Maurerová, Markéta Irglová, Albert Černý, Michal Malátný, Jan Hrušínský, Miluše Šplechtová, Kristýna Hrušínská, Tereza Němcová, Veronika Žilková, Tomio Okamura, Ivan Trojan, Jiří Dvořák, Jiří Krampol, Zdeněk Zelenka, Martin Dejdar, Anna K., Kamila Janovičová, Petr Rychlý, Martha Issová, Vojtěch Kotek, Jana Škopková, Marcela Augustová, Tomáš Klus, Tereza Kostková, Dagmar Havlová, Lucie Bílá, Jiří Strach, Radka Fišarová, Petr Kotvald, Nora Fridrichová, Matouš Ruml, Ewa Farna, Jana Bernášková, Miroslav Vladyka, Alice Nellis, Oldřich Navrátil, Ivo Šmoldas, Eva Režnarová, Iva Pazderková, Eva Lecchiová, Ivana Wojtylová, Petr Jeništa, Marek Taclík, Pavlína Wolfová, Tomáš Töpfer, Dana Morávková, Martin Trnavský, Lenka Vlasáková, Roman Vojtek, Zuzana Liová, Libuše Rudinská, Lumír Olšovský, Josef Vojtek, Michal Dvořák, Simona Babčáková, Dominik Ryba, Jaroslava Rytychová, Sabina Laurinová, Petra Černocká, Barbora Poláková, Rudolf Merkner, Adolf Zika, Aneta Langerová, Zlata Adamovská, Kristýna Leichtová, Barbora Seidlová, Gabriela Goldová, Jan Tománek, Michal Kurtiš, Radek Banga, Leona Machálková, Věra Martinová, Osmany Laffita, Jakub Pok, Václav Vorlíček, Ivana Andrlová, Jitka Ježková, Jana Paulová, Jitka Smutná, Veronika Gajerová, Nela Boudová, Lucie Juřičková, Kamila Špráchalová, Ilona Svobodová, Michal Dlouhý, Dana Syslová, Helena Vondráčková, Markéta Konvičková, Jitka Sedláčková, Taťjana Medvecká, Hana Zagorová, Anna Kulovaná, Petr Fejk, Lukáš Pollert, Magdalena Dietlová, Jana Šulcová, Marta Kubišová, Naďa Konvalinková, Andrea Kalivodová, Iva Janžurová, Míra Nosek, Lucie Trmíková, Eliška Balzerová, Daniela Kolářová, Jana Štěpánková, Hana Maciuchová, Dominika Gawliczková, Radim Špaček, Jaroslav Plesl, Marian Roden, Ester Honysová, Lenny, Eva Holubová, Petr Čadek, Lucie Černíková, Kamil Střihavka, Vladimír Beneš, Alexandra Hrouzková, Věra Špinarová, Zuzana Maléřová, Vojtěch Štěpánek, Michal Necpál, Marek Zelinka, Jana Trojanová, Eliška Bučková, Josefína Marková, Samuel Budiman, Petr Zuska, Ivana Buttry, Martina Bárta, Alan Novotný, Petr Dvořák, Marek Hrstka, Michal Padevět

Scénografie:

Hynek Dřízhal
(další profese)
 • annifrith
  **

  Co maj mamky na MD dělat? Kromě každodenního kolotoče, můžou chodit někam do mateřskýho centra. Ale tohle není jen pro maminy. Někdy to skouknu a docela mě to baví. Jindy jdu radši na zahrádku vyplet pažitku nebo ošetřuju podlahovou krytinu. Mimochodem, nevím, kterej...vymyslel termín mateřská dovolená. Byla jsem na ni čtyřikrát, ale do dovolený to mělo daleko.(9.4.2014)

 • Bila_pani
  odpad!

  Takové hovadiny, co se tam řeší, to jsem ještě neviděla... ale chápu, že cílová skupina je trošku jinde - těhotné matky nebo matky s dítětem, jejichž život se zcvrkl na tyhle slabomyslné pořady, starost o "mimíska a manžu" a internetové diskuze o konzistenci stolice potomka... Ok, no. Ale já když jsem sama doma, tak tenhle pořad je fakt to nejposlednější, na co bych se v televizi podívala.(16.6.2011)

 • luczi
  **

  Publicistické pořady hodnotím především podle informační kvality/přínosu a nikoliv jen podle toho, že mě dané téma nezajímá, když mě nezajímá, tak to prostě a jednoduše přepnu. Odborníci v pořadu ale mají často co říct (není to jen o hadrech a líčení, pánové, ale témata jsou zdraví, výživa, výchova a mezilidské vztahy, ochrana spotřebitele atd., prostě samé nedůležité a zbytečné věci... ;) a za to si pořad své dvě hvězdy zaslouží. Co mi vadí je plochost, nedostatečný prostor pro odborný názor, někdy vyloženě hloupé dotazy moderátorek, někdy velmi špatný výběr odborníka - méně témat, ale zato více hloubky by programu rozhodě prospělo.(8.2.2011)

 • kingik
  odpad!

  Aby to bylo na nějaké úrovni, tak by se nejdříve musel změnit ubohoučký a vcelku stereotypně nudný koncept pořadu. Sice se zde probere páté přes deváté, ale po skončení jednoho vydání, jsem si z daných témat nic nezapamatoval. Na co třeba chatovat s hostem, když ten se vidí už doma a problémy diváků ho zjevně zajímají jen nuceně. Nejméně sympatické jsou pak moderátorky, kterým vévodí od pohledu nesympatická Alena Veliká (její výmluvné příjmení mluví za její ego). Režisér této nemožné relace si musí nejspíše připadat jako Spielberg, když jde v poledne točit. Já bych se s tímhle hned tak nepochlubil, raději bych změnil zaměstnání, být na jeho místě. I když hovno dělat, nic pořádně neumět a mít za to dobrý prachy, jako v jeho případě, je taky dobrý. 0%(12.6.2013)

 • Komfidia
  ***

  Nechápu tak nízké hodnocení pořadu. Uznávám, není to zrovna odvaz, ale cílová skupina - ženy na mateřské, si myslím, můžou být spokojeny. Občas se zde ukážou i poměrně známé zdravotnické kapacity a odborníci napříč mnoha obory, že i já, člověk, co kouká na podobný druh pořadu jen proto, že nemůže najít ovladač, s napětím poslouchám. Normálně bych to viděla tak na 2,5*, ale mám pocit, že je potřeba "přitlačit" a za Sama doma trochu postavit.(1.6.2014)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
Tinh Môn Ngũ HổFive Knights From SangHai (1993) | Gold Rush | Games: beliebteste Downloads