poster

Růžový panter

 • Velká Británie

  The Pink Panther

 • Slovensko

  Ružový panter

Komedie / Krimi

Velká Británie / USA, 1963, 113 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • sportovec
  ****

  Specifický humor a doprovodná historická pověst možná činí z tohoto filmu víc, než co opravdu znamená. Řada poměrně "řídkých" partií je vyvažována opravdu špičkovými scénami a od věci není ani pohled na dobový komfort pověstných horních deseti tisíc. Že podobný "lehčí" komediální žánr lze natáčet lépe a nadčasověji, prokazují např. některé soudobé filmy Audrey Hepburnové.(20.3.2012)

 • Mirokukii
  ****

  Elegantní, šarmantní, zábavné. Přítomný humor vám bránice neroztrhá, a přesto se na to hezky kouká. Příjemní herci, z toho dvě zcela úchvatné dámy, vědí co hrají, a je to vidět. Nešikovný Clouseau zatím neodhaluje přílíš z toho, čeho všeho je schopen, a své srdce... tak to věnoval špatné ženě. Na nádhernou Cardinále mazlící se s tygříkem nechci zapomenout. Být ona Růžový panter, dám za pět.(16.6.2014)

 • Jara.Cimrman.jr
  ****

  Nenápadný nástup inspektora Clouseaua na scénu je brilantní. O co se dá zakopnout, o to se zakopne, co se dá přehlédnout, to se přehlédne a vychvalování vlastní inteligence je nekonečné. Troška debility tomu ještě chybí, ale postelové scény manželů Clouseaových jsou vynikající, Fantomův brilantní styl zavání příjemnou ironií a co se týká princezny Daly, tak s tou bych byl ochoten zažít postelové dobrodružství snad i zadarmo. Já se zkrátka bavil, i když poněkud jinak než při o něco méně serióznějších pokračováních.(13.1.2015)

 • T2
  ***

  Rozpočet $-miliónovTržby USA $10,878,107Tržby Celosvetovo $11,100,000║ Prvá hodinka je až nechutne príbehovo planá, našťastie potom dostane o niečo viac priestoru Peter Sellers a hneď sa to rapídne zvýši na grádoch vďaka jeho vydareným gagom a tak zachráni film aspoň k tomu slušnému priemeru. David Niven je vo svojej úlohe otravní a absolútne sa do nej nehodí. /55%/(6.8.2005)

 • Jordan
  ***

  historicky veľmi ojedinelý a zvláštny úkaz, prípad filmu, ktorý, ak by tam nehral peter sellers, ktorý svojou úlohou ukradol celý film a dokonca na jeho postave bola postavená celá úspešná séria, a ak by nebolo jeho vkladu (posun do bláznivej roviny a prerobenie clouseaua na milého nešiku je jeho herecko/autorská vklad), zapadol by ako pomerne priemerná romantická kriminálna veselohra - a to i napriek tomu, že na claudiu cardinale sa veľmi dobre pozerá a hudobný motív s úvodnými titulkami sú nesmrteľné.(26.9.2014)

 • - Claudia Cardinale byla předabována dvacetiletou Gale Garnett. (Kulmon)

 • - V jednom záběru kouří Dahla (Claudia Cardinale) cigaretu. Když se jí Lytton (David Niven) pokouší svést na předložce z tygří kůže, objeví se jí cigareta najednou v druhé ruce, a když se začnou líbat, zmizí docela. (StevenW.)

 • - Peter Sellers si za natáčení vydělal 90 000 liber. (Cheeker)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
Платья девочки-цветочка | Fourth Ray Software FRSFileMgr 6.1.1 | Anne Frank`s Story