• prome
  *****

  Čím více epizod vidím, tím se moje hodnocení zvedá. Ze začátku jsem dal dvě hvězdičky a dostal jsem se už na čtyři. Čím dál tím více mě to baví. EDIT: Tak a už jsem na plném počtu hvězd. Nemůžu se dočkat nového dílu a dokonce jsem si i dva, možná tři díly pustil po druhé. Další můžou následovat, není nic vyloučené, protože i druhé zhlédnutí mi něco dalo.(8.9.2011)

 • korbitch22
  odpad!

  jasně všichni se z pana pohlreicha třeba pohlserte:-)jako vyučenej kuchař moc dobře znám tyhle typy,hustej jak hráškovej krém,sprostej,nervózní,naprosto přesvědčenej o svoji pravdě.takovejhle debilů jsem za svojí praxi poznal mraky.není pochyb o tom,že je to určitě profesionál,bohužel stylem vydělávám si sto tisíc měsičně a víc.jeho megalomanské recepty se hodí tak do intercontinentálu a těch jeho vymazlenejch pětihvězdičkovejch že jo.von si přijede do restauračky,která je u vody,pro obyčejný lidi,vodáky a rodinky v kempech a ten vocas tam začne vyvyřovat špageta la mani fa bůh ví co vole,krevety a tyhle sračky.jak řikám profík to je,ale chová se jak debil a je už tak daleko za hranici normálních lidí,že naprosto nechápe potřeby obyčejného člověka,který si nevozí prdel v porsche a na ty jeho sračky pro takzvané gurmány není zvědavej.mimochodem dva recepty jsem zkusil,díky až budu chtít bezva znova nakrmit psa,koupim mu nějaký fajn granule. 7.3.2013: Právě sem četl článek, ve kterém tenhle imbecil mluví o české kuchyni jako o debilní a svíčkovou by prey zrušil....chcípni ty vylízanej kreténe! chcípni!(22.3.2010)

 • tron
  ****

  „Dej mu na to dvě okurky. Debilovi.“ Pohlreich pôsobí brutálne, ale verte mi, oproti Gordonovi Ramseymu je to včelička medonosná. Bavia ma jeho hlášky, bavia ma jeho rady, baví ma jeho prístup. Niektoré diely samozrejme slabšie, iné super, to je normálne. Kto má bunky pre gastronómiu, príde si na svoje. Mne sa paradoxne najviac páčil dojemný diel, v ktorom vyrazil do základnej školy (druhá séria, jedenásta časť).(19.11.2009)

 • Pluhy

  Úvodní nadšení pro plešatého Zdeňka Polreicha s jeho lidským jednáním a strohým humorem vystřídalo po pár dílech zklamání. Pořadu chybí jakákoliv invence a po pár dílech již jde o nastavovanou kaši. I přesto je však na primácké poměry seriál hodně kvalitní a snad dovede o to více českých hospod ke kvalitnějšímu přístupu k zákazníkovi a ke kvalitě jídel.(12.7.2009)

 • swamp
  *****

  Kruciprdel, tak tohle tady ještě nebylo. Zdeněk Pohlreich, který je v oboru něco přes 35 let, se nechává zvát do restauračních zařízení a hospod, které zažívají krušné časy.. a má je dostat zpět na vrchol. Z každé faktické věty je jasné, že ví, o čem mluví. Jeho poznatky jsou věcné, často však bohužel opomíjené. Celé toto operování v kuchyni, na baru či u stolu je rozhodně poučné a zábavné, ta pravá zábava ale přichází, když se pan Pohlreich nasere a k sprostému slovu či vtipnému výrazu nejde daleko. Vrcholem je asi zatím "kluk, co si přišel hrát s kamením", i když je to tak trochu mimo mísu pořadu. A aby bylo jasné, o čem všem je řeč.. zde jsou hlášky: "Jestli chcete něco změnit, tak si tu hlavu votevřete, jo, vyndejte si ji ze zadku, začněte přemejšlet o tom, co změníte." "Co neumíte změřit, tak se nikdy nedodělá, to není krasobruslení todleto." "Vem si gumu a vygumuj si to z hlavy." "Hlavně to nezahustěte moc, jo, ať to není jak pudink nějakej zkurvenej."(9.4.2010)

 • - V jedenácté epizodě páté série seriálu si Zdeňka Pohlreicha na Farmu Bolka Polívky pozve Bolek Polívka. (JoranProvenzano)

 • - Restaurace v první sérii se vybíraly podle vzdálenosti. Zdeněk Pohlreich zavítá výhradně do blízkého okolí Prahy a Středočeského kraje, aby stíhal natáčení a zároveň svůj podnik Café Imperial. (Zeck)

 • - První restaurace, která dosáhla na 3 hvězdy, byla restaurace, bar a gril People ve 2. díle 1. série. (DexMASTER094)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
Animation Art Characters | Hotboy Quốc Dân Sủng Thành Nghiện | 22.01.1915:39 Uhr Clubbers Culture Hard Dance Mania 3 Trance320 kbit/s 0 / 0826 Hits VID P2P DDL 0 Kommentare