Nastala chyba při přehrávání videa.
 • Deimos
  ***

  KINO-Filmová noc-Špalíček/// Obsazení 7/10 Děj 4/10 Hudba 6/10 Prostředí 5/10/// +Alex O´Laughlin, Jennifer Lopez, Anthony Anderson, příjemná romantická linie -klišé vedle klišé a hodně nechutných scén a vůbec téma "těhotná matka" je podáno dost nechutně/// Záložní plán je kupodivu snesitelná a vlastně hodně příjemná romantická komedie, která je v některých pasážích i velmi zábavná. Navíc chemie mezi ústřední dvojicí funguje dokonale a je radost se na ni dívat. Bohužel film pohřbívá jakákoliv scéna z "schůze matek" a film úplně shazuje scéna porodu. Nešlo si nevšimnou, že hodně lidí znechuceně odcházelo ze sálu. Nemám nic proti naturalismu, ale nehledal bych ho v romantické komedii, která má pobavit a né znechutit./// Celkem 52%///(27.6.2010)

 • Petulka88
  ***

  Po zhlédnutí traileru jsem se obával, že tenhle Záložní plán povede na samotné dno. Jaké bylo moje překvapení, když jsem zjistil, že se na to dá celkem bez újmy podívat. Není to sice kdovíjaká sranda, ale Jennifer Lopez je kusanec a mezi ní a Alexem O´Loughlinem funguje ta správná chemie. A navíc ten postiženej pejsek je opravdu roztomilej. Suma sumárum musím konstatovat, že tahle romantická komedie sice nenadchne, ale ani neublíží.(24.4.2011)

 • Flego
  **

  Mladá Zoe ( Jennifer Lopez ) nemá šťastie na vzťahy, ale túži po dieťati. Tak si vymyslí tzv. "záložný plán" a nechá sa umelo oplodniť. Následné stretnutie so Stanom ( Alex O´Loughlin ) všetko zamotá... A potom nasleduje klasická klišoidná romanca, ktorú ocenia romantickejšie typy, ale najdôležitejší je fakt, že dve tretiny filmu to všetko funguje. Potom prichádza nevkusná a zbytočná scéna, zopár scenáristických zakopnutí a takto upotený film sa úspešne natiahne o zbytočných 20 minút. Všetko milé a vtipné je razom preč a divák netrpezlivo čaká na koniec.(21.5.2010)

 • freddy
  ***

  Jennifer Lopez jako nezadaná žena, která už nechce čekat, až potká životní lásku, a tak absolvuje umělé oplodnění, aby po cestě z tohoto zákroku náhodou svou životní lásku potkala? Trochu ujetý příběh, ale tak proč ne, aspoň je zde pokus natočit a nabídnout divákovi nějaký neokoukaný námět. Bohužel zde ale asi veškerá originalita končí, dále je film prodchnut mnoha žánrovými klišé jako ona ho chce, on váhá, nakonec jí on chce ale ona nevěří, že to s ní myslí vážně, prostě klasika, ale ona by asi byla nuda koukat se na film, kde všechno jde jako po másle a kde nejsou žádné konflikty a zvraty. Proto výše zmíněné filmu zase tak moc nevyčítám, spíše konstatuji. Ale jako romantická komedie film docela funguje, dalo se u toho pobavit a užít si ho, ale nemohu se zbavit dojmu, že už jsem viděl mnohem více lepších a zapamatováníhodných romantických komedií. Tento film tak v mých vzpomínkách zůstane zapsán v rámci žánru spíše jako průměrný, a to je také důvod, proč ode mne získává tři hvězdy.(20.7.2014)

 • Hanys_
  **

  Jennifer Anniston neměla asi čas, tak tvůrci zavolali její jmenovkyni Lopez, která se už dlouho v podobné roli neobjevila, spíchli narychlo kýčovitý scénář a vypustili film do světa. Na JeLo se naštěstí i ve 40 opravdu pořád hezky kouká, navíc první polovina filmu byla docela sympatická, takže se to v pohodě vydržet dalo. Nicméně filmy by se asi neměly točit proto, aby se "to v pohodě vydržet dalo..." 4/10(29.8.2010)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
January 30, 2019 | Three for the Road (1987) | Free Music Pro