poster

Autosalon (TV pořad)

Publicistický / Sportovní

Česko, 2005, 55 min

 • IronRocky
  **

  Pořady o autech mam moc rád, ale bohužel tento zrovna není moc podařený. Můžou za to hlavně moderátoři, kteří se snaží být vtipný a bůh ví co, ale moc jim to nejde. Vždycky mě pobaví informace expert testuje. Většinou jsou zde testy tuctových aut, ale někdy překvapí a autosalón nabídne celkem zajímavý test zajímavého vozu. Škoda, že většinou moderátoři řeší úplný blbosti jako velikost zavazadlového prostoru atd. Shrnutu někdy dobrý a někdy příšerný.(22.11.2010)

 • +sfinx+
  odpad!

  Ty staré díly ještě šly - klasický český motoristický magazín. Jenže s odchodem Top Gearu si asi na Primě řekli - co takhle zaplnit díru na trhu a jít na to světově? Výsledek - megalomanská sračka. Když vám nějaký dědek tlačí do hlavy jeho "wau, super, kůl, bomba,...", přitom ještě pamatuje povinnou výuku němčiny, působí to hodně trapně. S trojkou z Top Gearu byla pr*** - dělali si srandu ze všech a ze všeho a i když nejsem jejich velký fanda, pořad jsem měl rád. To, co zplodili tady, je ubohou parodií neschopnou srovnání. Stačí změnit přístup a vyměnit ty slizouny - ani není potřeba hledat v mladších generacích. Stačí někdo, kdo nebude k smíchu a kdo umí normálně mluvit.(28.6.2016)

 • nudlis
  odpad!

  (2/2014) Kdyby se Josef Vrtal pořád nesnažil nějak "vtipně" glosovat a přirovnávat, bylo by moje hodnocení lepší. A přitom Radek je celkem v pohodě. Obsahově pořadu nemám co vytknout, forma podání informací už je horší. A pan Šiler je hustej týpek :-) Ale ten Josef Vrtal mě tam fakt DOST sere. EDIT 1 (5/2015): Po cca roce, kdy jsem pořad moc nesledoval, se Josef Vrtal ve svojí "vtipnosti" celkem zklidnil, takže teď je to i pro mně koukatelný. Trošku občas zamrzí očividná inspirace Top Gearem, ale není to nic hroznýho. To dělají všechny pořady o autech, že kopírujou Top Gear. EDIT 2 (7/2016): Po dalším roce Josef Vrtal opět rozjel svoje neuvěřitelně debilní kecy, přirovnání a rádoby vtipy. Ten vůl prostě neumí recenzovat auto BEZ trapných přirovnání, všechno je "jako něco ..." Je to fakt neuvěřitelnej chudák. A obecně mi připadá, že od doby, co skončil tradiční Top Gear s triem Clarkson-Hammond-May, se produkce Autosalonu a její "experti" snaží kopírovat styl TG, což jim jednak vůbec nejde, druhak je to silně trapný a ubohý. To vše ale naštěstí kromě Sršně. Ten si jede svoje motorky a nemá potřebu se po nikom opičit. A to je fajn a já mu za to děkuju :-) Dvě z pěti. EDIT 3 (7/2018): Už na to moc nekoukám, sralo mě to čím dál víc. A když ano, obvykle to nevydržím celej pořad. Je to čím dál větší humus. Přibrali do týmu jednoho chlápka, kterej je celkem v pohodě, je věcnej a nesnaží se bejt vtipnej za každou cenu (jako debil Pepa). Pak taky přibrali ženskou (PROČ???), asi proto, že si produkce myslí, že to přitáhne k televizi jiný ženský. Ta plká obvykle samý nesmysly a jen potvrzuje že ženský do pořadů o autech nepatřej. Teda aspoň ne takovýhle slepice. No a nakonec - pořad má trvat 55 minut, ale z toho polovinu času zaberou reklamní bloky. Narvou tam 3, každejch 15 minut. Měním hodnocení na ODPAD ! (12/2018) Nedávno jsem na pořad přepnul při reklamním bloku jiného kanálu a jsem rád, že s Autosalonem už neztrácím čas. Tzv. "expert" Pepa je pořád trapnější a trapnější, přijali sice novýho moderátora, ale ten se z neznámýho důvodu rozhodl, že bude pořád a neustále mávat kolem sebe rukama (že by chtěl odletět?). Přijali taky ženskou, která jde v trapnosti úspěšně v Pepových šlépějích a myslí si, že je se svým názorem "kůůůl", protože "moderuje pořad pro chlapy" (kdepak, Jitka Čvančarová nebo Bára Pražanová to kdysi dělaly podstatně líp). Nakonec jsem po deseti minutách zhnusen přepnul zas pryč a už se k týhle hrůze nevracím.(15.2.2014)

 • Deyv_1212
  odpad!

  Hrůza děs... parta blbů se snaží hrát si na Top Gear testují auta co už jiné pořady měli před rokem a ještě se u toho snaží být zábavní.... Nejhorší je to tlustý prase co ví o autech úplné a smradlavé h****o.... Jediný kdo to trochu zachranuje je Sršen ale ten zná jen motorky takže vlastně taky nuda(2.7.2016)

 • eMejla
  *

  Mám rád trio Clarkson, Hammond a May. Je vidět, že to jsou kámoši od z hospody, mají v sobě klukovskou energii, vymýšlejí *íčoviny, dělají si naschvály a jejich vtipy jsou někdy až krutě vtipné. Zde v Autosalonu si naši "experti" hrají na Top Gear a vůbec jim to nejde. To trapný prase Pepa je tak na ránu lopatou přes držku, když slyším ty jeho rádoby vtipné ubohé vtipy a vůbec celkově jeho vyjadřování okamžitě přepínám. Asi si myslí, že je českej Jeremy Clarkson, ale není. Přitom pořad jako takovej není v jádru špatnej, z testů se dá i něco dozvědět, na rozdíl od TopGearu, ale zabíjí to moderátoři. A taky to, že je to z půlky reklama na auto doplňky. Jedině snad Sršeň, sice je sprostej jak dlaždič, ale vypadá, že se vyzná. Škoda, že mě motorky, a ještě k tomu v pořadu o autech, vůbec nezajímají...(28.9.2017)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
The Bold and the Beautiful - Season 32 - Episode 93 - Ep. #8019 - January 31, 2018 Aired: January 31, 2019 | Ya veremos HD 2018 | wintrack