poster

Na stopě (TV pořad)

Publicistický / Krimi

Česko, 2000, 22 min

 • Opferlamm
  ****

  Pátrací relace démonického Romana Svobody je jedním z prvních náznaků bulvarizace zločinu. Večery u tohoto pořadu mají své jedinečné kouzlo. Nedokonalé záběry zlodějů z průmyslových kamer, fotky nafouklých mrtvol vylovených z rybníku, uškrcené stopařky a na závěr panoptikální přehlídka pohřešovaných ksichtů.(22.1.2013)

 • AlexUnited
  *****

  Vynikajúci program s vysoko kvalitne spracovanými reportážami o neobjasnených kriminálnych prípadoch: hľadané a nezvestné osoby, nevyriešené vraždy, lúpeže, krádeže, vlámania, prepady, násilníci, výtržníci, podvodníci, neznáme doposiaľ neidentifikované mŕtvoly, kamerové videozáznamy, rozhovory s kriminalistami, rekonštrukcie výpovedí....Všetko samozrejme autentické, žiadne prikrášľovanie a moderátor je veľký profesionál, ktorý reláciu vedie dynamickým a pútavým štýlom.(8.12.2016)

 • Mr.Hudson
  ***

  Když jsem byl mladší s oblibou jsem na to koukal před spaním. V tu dobu jsem se u některých spotů i docela bál a vlastně tudíž ani nevím co mě na tomto publicistickém pořadu tak přitahovalo. Možná to "tajemno" okolo různých případů a ta atmosféra ve studiu? Kdo ví, každopádně si tento seriál budu vždy pamatovat ve spojitosti s mládím a také ve spojitosti s kriminální činností.(7.11.2011)

 • lubospoti
  **

  Záslužný pořad, který ukazuje vybrané nevyřešené kriminální případy a při té příležitosti žádá veřejnost o pomoc při pátrání. Těžko hodnotit zpracování, přece jen v této oblasti se asi nic převratného vymyslet nedá. Jen bych řekl, že by autoři mohli trochu upustit od té pohřební nálady (pro případné rejpaly-ano, vím, že případy prezentované v tomto pořadu rozhodně nejsou veselé).(12.6.2013)

 • kingik
  ***

  Zajímavý pořad, který je dostatečně srozumitelný, úderný a dynamický. Věci zbytečně nezkresluje a nesnaží se být ani za každou cenu efektní. Moderátor Roman Svoboda si vede suverénně. A pokud se prostřednictvím tohoto pořadu podaří občas dopadnout nějakého toho neřáda, tak je pak účel splněn dokonale.(24.11.2009)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
scorpions | Isekai Shuukyou e Youkoso - Raw - Chapter 2 | Kuroko no Basket Movie 4