• kubilov
  odpad!

  Když je tam Vodochodský, je to alespoň na tu jednu hvězdu, to je aspoň kuchař. Hrubešová? Její křivej a nehezkej úsměv to taky moc nevylepší, za odpad. No a když je tam Gondík, kterej je mimochodem bez svýho bratra ještě zoufalejší než s ním, je to asi tak na mínus deset. Už jen za tu znělku bych zabíjel!(15.10.2013)

 • Chajimwitz
  odpad!

  Pořady a reality show o vaření zamořily v poslední době snad všechny evropské komerční i veřejnoprávní televize.Moje hodnocení těchto programů je vesměs negativní,je to všechno pořád dokola na jedno kopyto.Markétu Hrubešovou jsem si celkem oblíbil,když jako sedmnáctiletá hrála ve filmu,,Oznamuje se láskám vašim" a to nejen kvůli její tehdejší postavě a postelovým scénám.Od té doby jsem ji viděl hrát jen v těch nejhorších sračkách,které vyrobili polistopadoví producenti:Peklo v řetězech,Divoké pivo,Žiletky, co film,to septiková záležitost.Chudák Markéta asi nemá do čeho píchnout,musí brzo ráno vstávat(pokud není pořad předtáčený) a asi v osmiminutovém pořadu,(který začíná otřesnou znělkou,která po ránu probere snad každého) se šmudlí s kastrolama,pánvema a sporákem a monotoním hlasem tam blekotá něco jako pracovní postup nebo recept.Tak to je kulinářská část raního vysílání Snídaně s Novou(možná už ne,letos jsem se po ránu na Novu ještě nedíval).To je osmiminutový,ale jednoznačný odpad!(11.4.2011)

 • haffen
  odpad!

  Varenie, kde sa nevarí, ale tliacha o blbostiach. A TO DOSLOVA! Pomedzi to nejaké predstavovanie úžasných kastrólov z ktorých sú hostia tak na vetvy že nechápu ako to mohlo vzniknúť. To ani ja! A najlepšie sa varí v plaste. Pozrel som diel kde varili šunku. Už to, že ju varili vo mne zvyšovalo veľké rozpaky čo to na konci relácie pristane na stole a bude to vhodné len ako plašič divej zvere a na strašenie malých detí aby neliezli do chladničky... pridali do toho nejaké éčko, varili to v igelitovom sáčku, áno ľudia, v IGELITOVOM SÁČKU ktorý mal pôvodne plniť úlohu výplne smetného koša. Vie aj malé dieťa, že keď varíš v igelite, tak to lepšie chutí. A po dvoch hodinách týrania a dehonestovania mäsa z toho vznikla nejaká bledá hmota podobná tej, ktorá sa predáva v akcii v Tescu, len ju ako by viac osmahlo Slnko. Tu sa to dámy a páni AKO BONUS drobilo ako rezina! To snáď ani nemyslia vážne?! Neviem či má význam pozrieť ďalšie diely, ale patrne aj v ďalších Vodochodský čaruje až sa z hlavy parí, že by si to nezadalo s Babi... nie prd! Hruškom. Jasne druhá najhoršia relácia o var... kurvení surovín akú som kedy žiaľ videl. Toto budem dlho rozdýchavať. 0%(22.4.2015)

 • honajz2
  odpad!

  Paní rychlá občerstvení se musí vrátit pro tescomu.Abych se nevracel k tančícímu nádobí,budu vyprávět.Ty jídla jsou obyčejné pokrmy,které se podávají vedle v knajpě. Říkám si : to by nemuselo být špatné.Čumím na to z bezpečné vzdálenosti.Říkal jsem si : vždyt tam vaří,ale nějak jsem to nepochopil.Druhý díl jsem také nepochopil.Po třetím si řeknu že musím pořádně sledovat.Když jsem chtěl pochopit děj,tak jsem měl smůlu,jelikož jsem po obědě usnul.Pak jsem měl poslední možnost.V pátém dílu jsem pochopil,co to je za blbost.Úplně obyčejná jídla tam byla (třeba svíčková s brusinkami)ale záhadou zůstávalo,proč se to jmenuje tescoma s chutí.Tescoma je totiž jdna značka kuchynských potřeb.Pak mi to došlo.Nešlo o jídla.Šlo o ty výrobky.Prodávali tam ti jejich fujvařečky.(15.4.2012)

 • ivishka
  odpad!

  Kdybych chtěla vařit podle téhle tescomy s chutí tak nejen, že si musím pořídit celou výbavičku jejich výrobků, ale také bych měla nakoupit nepřeberné množství neskutečných cípovin, které snad v těhle končinách ani neseženu...Ivan Vodochodský se dal ještě přežít i když s těma jeho feťáckýma kecama....Ale Markéta Hrubešová je hrubě nemožná moderátorka čehokoliv...Všechny tyto novácké sračky o vaření jsou nejenže nekoukatelné, ale hlavně nepoužitelné!!(15.4.2012)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
5.6 Replicas (2018) | Shaquille O'Neal | Live Stream Player modded apk