• Segrestor

  Řízením osudu jsem byl zavát až k tomuto pořadu, respektive k onomu proklamovanému dílu o nutriích (o kterých se ještě určitě mnoho namluví) a musím říct, že to vážně stojí za to. Taková sonda do života našich sousedů ze vsi, jejichž život se točí kolem nutrií, o kterých jsem dosud věděl jen to, že mají sladká hovna, byla pro mne skutečně zajímavá. Zvláště mě bavilo celé to defilé pitoreskních postav, porcování nutrie, dochucování jmenované banánem a podobné špeky z branže. Jo, to se prostě nikde jen tak nevidí. A ten borec, pan Bílek, ten by mohl z fleku dabovat Macha & Šebestovou. Na to se musím kouknout ještě jednou. Doporučuju.(9.12.2013)

 • Everyone
  ****

  Hodnotím díl o panu Váňovi (záchranná stanice pro zraněná (auta, elektrický proud) a opuštěná zvířata (opuštění štěňat, koček, atd. konec prázdnin, děti nemají čas; umístění do útulku totiž stojí peníze; vysloužilí koně - táhli dříví v lese, vydělávali jako klusáci, když byli za výkonovým zenitem, tak se stali nepotřebnými = např. Polsko jatka; pávi, jeleni, atd.)...a musím říct, že tak otevřenou, upřímnou výpověď, která podle mě přesně vystihla situaci na přelomu tisíciletí (a do jisté míry i dnes). Někdy vzhled opravdu klame a dobrosrdečnost nezná mezí.(2.7.2015)

 • Neklan006
  odpad!

  já to teda viděl prvně, a tak hodnotím jen díl "Lufťák, nikoliv náplava". tam vystupoval jakýsi "básník" Škrabal, který seděl chvílemi na stromě, chvílemi v hospodě, a odtud trousil nejen své "verše", ale i svá hluboká moudra. co vám mám povidat, nebyl to pěkný zážitek. myslím, že tento pořad se odvážím zapnout zase za dalších 400 dílů...(13.4.2016)

 • Una111
  *

  Viděla jsem díl Pohádková země a žasnu nad tímto veledílem režiséra Robina Kvapila! A přitom na tom není nic těžkého, posuďte sami: To se vezme poněkud exaltovaně působící majitel pohřebního ústavu Raimund Niederführ (dříve pod jménem Ivan Genov) a jeho politické názory (i když v mnohém mu dávám za pravdu, např. jeho názor na prezidenty Beneše a Háchu či odsun Němců), k tomu Vítězslava Klimtová, kterou - jak ji znám - nikdy nezajímalo nic jiného než peníze, vkus šel u ní vždy stranou a která se teď našla v roli čarodějnice, dědička to moudrých keltských šamanů... Toto se smíchá dohromady, okoření se úryvky autentických projevů Beneše, Háchy, Gotwalda, Havla a Putina, a to všechno na pozadí nevkusných loutek výše zmíněné - a že nevíte, co z toho vznikne? Ale kdepak, to se mýlíte... vznikne z toho "dokumentární film". Ta 1 * je jen a jen pro pana Niederführa a jeho krásné, staromilské výpravy pohřbů.(31.1.2015)

 • I.AM.NOT
  ****

  Jeden, biofarmář, který není oficiálně biofarmářem, protože biolicence stojí moc peněz a nedostal od státu ani korumu, řekl, že vegetariánství je velmi progresivní styl. Souhlasím. Možná kdyby se zvířaty bylo zacházeno jako zrovna v tom díle, tak bych své jídelní návyky přehodnotil. Biopořad k biozamyšlení.(7.10.2010)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
Assistir Sementes Podres Dublado Online HD | Download PDF | Fushigi na Somera-chan