Nastala chyba při přehrávání videa.
 • ER
  ***

  Platí pro první sérii.....Moc nechybělo k čtvrté hvězdičce, jelikož téma je dobře zpracované,herecky velmi slušné. Na "x meny" však trochu méně akční,spíše thrillerově podané (to funguje), ale vždy jakoby se to zastaví na půl cesty. Oživení přinese až postava Jonaha. Zato dinosauří "psík" mně nebere. Nu což,dívat se na to dívá dobře, ale je tu dost prostoru na zlepšení.(10.1.2018)

 • Gogo333
  ****

  Předlohu neznám, ale šlo o Marvel a měl v tom být raptor, tak sem to zkusil. Kupodivu mě to hned chytlo. Celé je to takové netradiční a o proti jiným superhrdinským seriálům prostě jiné. Hlavní hrdinové jsou děti, kteří přistihnou své rodiče při okultní vraždě a rozhodnou se udat své rodiče. Když shání důkazy a šťourají se v práci rodičů, zjišťují daleko horší věci a odhalují různá tajemství. Bohužel rodičům velí podivný muž, kterému nevadí jít přes mrtvoly a tak to děcka nemají lehké. Sice seriál není tak líbiví, ale to tajemství a napětí mě nutilo sledovat dál a dál. Obsazení v rolích rodičů je kupa známých tváří, role dětí se chopily pro mě neznámé herecké hvězdičky. Schopnosti dětí jsou taky rozdílné - hispánka má velkou sílu, asiatka umí pomocí žezla "kouzlit", černoušek to umí dobře s pc, bloncka umí létat a házet světelné koule, hezounek je vynálezce a používá rengenové brýle nebo rukavice střílející tlakové vlny a na konec holčina s barevnýma vlasama má ochočenýho raptora. Finále bylo hodně silné a jsem zvědav, co čeká děti dál a jak se z toho maléru dostanou. Druhou řadu už netrpělivě vyhlížím. 70%(20.1.2018)

 • Radiq
  *

  Tohle je zatím největší nuda cinematic marvel universe. Plný teenagerskejch děcek z bohatejch a divnejch rodin, bez špetky humoru, vážné jak koroptev v závěji. Většinu času se tam nic moc neděje, vše strašně protahujou, než se něco dozvíme (a ten konec první série je utlej vlastně před tím, než se má začít dít něco zajímavého). Furt omílaj mrtvou kámošku/dceru a my se jen snažíme dovědět proč a co se stalo a co se děje a odpovědi choděj hrozně pomalu. Samozřejmě mezi postavami musíme najít všechny rasy, pohlaví a typy lidí s nejrůznějšíma znalostma/schopnostma. Superschopnosti jsou... no... divné a celá partička byla jak ze seriálu Scooby Doo. Pak se nám tam do děje sere nějaká strašná církev/sekta a něco, co si říká Pride (asi taky sekta). Pak se tam začne polemizovat i o cestování v čase (jako vysílání v takové malé TV, chch), což mě úplně odrazuje. Ale co je nejhorší, tak výběr obsazení jak mezi rodiči, tak mezi dětmi. Úplně nejhorší je šikmooká emo pizdička, kterou bych nejrač okamžitě zabil. Casting snad dělal někdo s talentem pro výběr nejmíň sympatickejch lidí. No, možná dva-tři se povedli, ale jinak mě většinou srali. Celé je to prostě takové divné... a nudné...(21.1.2019)

 • Hwaelos
  ****

  Je poněkud zaužívaným nešvarem, že první série nových seriálů se čím dál tím častěji stávají jakýmsi prequelem k dalšímu dění. Přesto Runaways nabízejí zajímavou a neotřelou premisu - v očích každého teenagera jsou jeho rodiče tak trochu padouchy, takže proč by v tomhle jednom konkrétním případě nemohli být opravdovými zloduchy? Scénář bohužel obsahuje množství situačních klišé, momentů, kdy se hlavní hrdinové chovají nelogicky a náhody se tu kupí taky snad až moc okatě (jeden člen party má nadpřirozené schopnosti, druhý je schopný hacker, třetího poslouchá dinosaurus a čtvrtý je technologický génius - a to jsem zapomněl na holku, co umí létat, a asiatku s kouzelnou holí). Zároveň ale drží Runaways příjemně civilní tón, nechybí jim humor a poměrně schopní mladí herci. Opatrné čtyři hvězdy a očekávání, co se z toho vyvine.(17.2.2018)

 • char_t
  **

  První sérii jsem ještě dotáhl. Moc se mi nechtělo, pravda, seriál je hodně mířený na teenagery, klišé střídá klišé, inteligence taky moc nepobral... Ale celkem ucházející zápletka mě donutila počkat si, jak to dopadne. Druhá série ale začíná tak neskutečně stupidně (vč. hereckých výkonů na úrovni podprůměrné telenovely), že už na to nemám nervy a vzdávám to. S1 55 %, S2 20 %(17.1.2019)

 • - Ještě v době, kdy se MCU teprve formovalo a studio teprve plánovalo, co s ním bude, měli mít  Runaways vlastní film. Z toho však nakonec sešlo a místo nich se natočili první Strážci Galaxie (2014). Runaways dnes mají vlastní seriál, který od listopadu 2017 běží na stanici Hulu. (Ghost_Rider)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
Hotspot Shield Free VPN Proxy 6.3.0 for Android 4.1 11 MB | Retro Music Player vR 1.0.050 APK Full Version | X-Men The Last Stand X3 2006-aXXo