poster

Ďábel

 • USA

  Devil

 • Slovensko

  V pasci

 • Slovensko

  Diabol

Horor / Thriller / Mysteriózní

USA, 2010, 77 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • genetique
  ***

  Režisérov druhý pokus o maximalizáciu minima, ktorý znova zastal niekde v polovici. Tentokrát už nejde o remake a tak Dowdle experimentuje a darí sa mu budovať vlastný príbeh celkom slušne. Celá zápletka je však len rádová varianta na diabolské odplaty a s pribúdajúcim časom sa začnú prejavovať nedomyslené časti scenára. Herci však fajn, kamera je hustá, strih perfektný, hudba graduje atmosféru, kebyže táto zostava dostane do rúk poriadny scenár, tak nám naservírujú horror desaťročia. 60%.(5.1.2012)

 • dex2man
  ****

  Překvapivě parádní malý horůrek,který si vystačí s minimem postav i prostoru díky perfektní práci s atmosférou.Ta správně graduje s přibývajícími minutami a ubývajícími pasažéry výtahu:)Trik s výpadky světla zakrývajícími zabijákovi ataky se povedl a v momentě kdy si uvědomíte,že je vám vše jasné přijde bez zbytečného protahování finále.Spokojenost.(15.12.2010)

 • ScreamJay
  ***

  Zlo neprochází kolem nás, ale vždy skrze nás aneb ďábel schizofrenní a klaustrofobický... Jedna věc platí u M. Night Shyamalana s čím dál tím zarputilejší platností - on vždycky vypráví příběh v příběhu, tak, aby plnně obhájil motiv a zároveň přichystal půdu pro šokující pointu. Devil má v poměru k sympatické stopáži takřka pekelné tempo, přímočaře pulzuje, mlží a mate, to vše v precizní obrazové kvalitě s bezmála spektakulární kamerou. Postupem času samotné vyprávění funguje na principu jakéhosi podmíněného Pavlovova reflexu (zla), kdy tma předznamenává další level. Ovšem psychotizující hudební doprovod Fernanda Velázqueze je pro mě bohužel tím posledním, co můžu jednoznačně pochválit. John Erick Dowdle podal přepointovaně vypointovaný scénář tak, jak soudobé digitalizované strašení předepisuje - tj. pár působivých okamžiků, spontánní atmosféra, ale suše sterilní zpětná (filmová) vazba navíc se spoustou prakticky nefunkčních, divných postav. Díky tomu je Devil stravitelnou moralitou, pohádkou (ukřižovanou) vzhůru nohama i slušný hi-tech průměr, co tak úplně nen(ab)udí. [final rate: 65%](9.3.2011)

 • gogo76
  ****

  Toto je presne horor, aký som už dlhšie potreboval vidieť. Na malom priestore sa rozohrala veľmi zaujímavá a napínavá hra s postavami i divákom. Film ťaží z výbornej a stiesnenej atmosféry v zaseknutom výťahu vysokého mrakodrapu. Pätica ľudí je poriadne nervózna, pretože ako sa ukáže, je medzi nimi diabol. Prečo alebo pre koho si prišiel sa postupne dozvedáme spolu s policajným vyšetrovateľom. To, že osudy niektorých ľudí sú navzájom poprepájané je zaujímavé a diváka to drží celý čas v napätí až do mrazivého záveru, v ktorom sa predstaví aj samotný diabol. Nie je to dlhé, má to švih, je to napínavé i strašidelné. Jednoducho spokojnosť. 80%.(7.5.2011)

 • castor
  ***

  Moje smysly tenhle Ďábel teda zrovna dvakrát nezaměstnal. Na papíře to možná vypadalo dobře, ale po znepokojivých úvodních titulcích už toho není moc, co by dokázalo navnadit. Pět poměrně nesympatických postav (a dosti průměrných herců) je uvězněných ve výtahu, ve kterém se má dít něco napínavého, děsivého, nadpřirozeného.. ale jak říkám, z papíru se to na plátno převést nepodařilo. Necítil jsem napětí a ani žádné sympatie, takže mi bylo vcelku jedno, jestli se po další „temné chvilce“ v krvi objeví ten či onen. Sice se o postavách průběhem jejich uvěznění dozvídáme různé informace, ale ani ty nedokáží nikterak upoutat. A jak si to tak urovnávám v hlavě, hlavní problém byl asi v atmosféře. Třeba hudba nebo kamera jsou fajn, ale právě v onom výtahu jsem atmosféru postrádal nejvíc. Logické facky celému dílku taktéž zrovna nepomáhají, každopádně na průměr to „chlapík v krizi Shyamalan“ a spol. přeci jenom uplichtili..(5.5.2011)

 • - Ústřední budova mrakodrapu se ve skutečnosti nenachází ve Philadelphii, ale v kanadském Torontu, a jmenuje se Bay Adelaide Centre. (Koldyn)

 • - Zápletka a pointa filmu je převzata z knihy „Deset malých černoušků“ od Agathy Christie. (Natabar)

 • - Film se odehrává ve Philadelphii a detektivové jsou z policejního oddělení ve Philadelphii. Jde o jeden ze Shyamalanových trademarků. (becki_tu)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
Mai 2010 | Эйфория / Euphoria (2017) WEB-DLRip-AVC | MVO 17 minutes | Batti Gul Meter Chalu Movie Free Download HDRip Download Batti Gul Meter Chalu in HDRip (962 MB)↓   Batti Gul Meter Chalu Movie Free Download HD .However, back Divyendu Sharma's character, who owns a baby factory, gets a humongous electricity bill, he commits suicide, which absolutely all-overs up Shahid's character.He takes up his apostle compatible and vows to action adjoin the base electricity companies by demography them to court. Shahid ...