poster

Zrodila se hvězda

 • USA

  A Star Is Born

 • Slovensko

  Zrodila sa hviezda

 • Velká Británie

  A Star Is Born

 • Kanada

  A Star Is Born

 • Austrálie

  A Star Is Born

 • Nový Zéland

  A Star Is Born

Drama / Romantický / Hudební

USA, 2018, 136 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • claudel
  ****

  Do prvního společného koncertu mě chemie mezi Jackem a Allym nevzala za srdce, pak už jsem jen souhlasně přikyvoval a užíval si některé moc hezké písničky. Příběh je vesměs profláknutý a o scénář ani tak nejde, jde o to, co z toho filmu a vztahu mezi těma dvěma lidmi skrze jejich hudbu vyzařuje. A v tom spočívá ta největší síla a devíza celého snímku. Nemyslím si, že by měla být Zrodila se hvězda ověnčena Oscary, na druhou stranu mě to ani neurazí a sympaťáku Cooperovi by už nějakou sošku dát alespoň za zásluhy mohli, když už ji dali kdekomu.(7.1.2019)

 • Shakers
  ***

  Tak som sa dostal k tej ospevovanej hudobnej a oscarovej melodráme. Nie je to zlé. Bradley Cooper je fajn a Lady Gaga mu dobre sekunduje, pekne to funguje medzi nimi, pesničkovo to ma tiež čo ponúknuť (hlavne Shallow sa podarila), ale prostredná časť a hlavne záver na mňa nefunguje tak, ako na ostatných. Nepríde mi to tak emotívne podané ako by mohlo byť, niečo tomu ešte chýba a taktiež aj na vyše 2 hodinovej stopáži by sa dalo niečo nájsť na krátenie, pre zrýchlenie deja. Pár slz a dobrá pesnička ešte nerobí pre mňa Oscarovku roka, no čo sa žánru týka, je to rozhodne jeden s tých lepších filmov. 70% - 3*(29.1.2019)

 • Xmilden
  ****

  Zpočátku docela podstatné rozpaky nad faktem, jestli opravdu sleduju jeden z nejlepších filmů kalendářního roku 2018. Postupem tento problém odpadá, protože ústřední dvojice má své role v malíku, je to přesvědčivě podáno, napsáno a hlavně Bradley Cooper hraje jako z partesu a je radost jej sledovat. Dříve jsem si o něm myslel že je to herecké dřevo. Tady ovšem klobouk dolů. O filmu toho moc napsat nemůžu, protože bych musel hodně spoilerovat a to rozhodně nechci. Písničky jsem čekal lepší a chytlavější. Líbil se mi dopad, jakou moc má láska. Nadchne, povzbudí, motivuje, ale také může ničit, vše co jsme si vysnili. Závěrečné minuty jsem se o postavy opravdu začínal bát. Klobouk dolů jak to celé dokázal Bradley natočit, přestože se jedná o jeho prvotinu. Filmařský talent jako zvon. 80%(28.1.2019)

 • Ant
  ****

  Připadá mi, že jsem viděla dva různé filmy. První polovina je skutečná "tour de force". Dynamické, inovativní, plné opravdových emocí, které se z hereckých výkonů (Cooper ten výkon - režisérský i herecký - tahá opravdu z duše, Gaga je naivně opravdová) promítají do filmu a naopak. Když Gaga a Bradley poprvé zpívají Shallows, měla jsem husí kůži a byla jsem dojatá k slzám. To se mi snad ještě nestalo. Vše perfektně snímané Matthew Libatiquem. Jenže druhá půlka pro mě byla spíše unavený stereotyp, který se vyžívá až příliš ve své vlastní tragédii. Jenže tohle není Titanic, nejde z toho cítit osudovost ani následná životní proměna, jakou Rose prošla. Z filmu se vytratila intimita. Což dost možná byl Cooperův cíl - ukázat, jak deprese a krutý showbusiness ničí vše včetně životní lásky. Film to není dokonalý, ale byla by chyba předstírat, že se nejedná o jeden z nejlepších počinů tohoto roku. Filmy s takovou uměleckou a emocionální integritou je dnes třeba hledat lupou. Přece jen skutečně dokonalé rockové songy jsou ty s notnou dávkou chyb, které ale mají syrovosti a emocí tolik, že na ně stěží zapomenete.(5.10.2018)

 • Anderton
  ***

  Objektívne v podstate nemám veľa toho čo vytknúť. Možno si nie som istý, či je správne, že boli niektoré udalosti zo sujetu vyhodené a naopak, ale to je vec názoru. Rozhodne už ale nechápem naznačený motív "buď sama sebou, inak ťa dlho počúvať nebudú", ktorý nie je nijak rozvedený, i keď pieseň Ally zaspievaná v televíznej show bol gýč jak sviňa. Ale nakoniec ani to nevadilo a možno to tak je aj dobre. A obaja herci ma bavili. Takže jednoducho tento príbeh v tomto žánri mi zase tak veľa nehovorí, aby som dokázal byť z neho nadšený. Spokojný ale som a odnášam si z kina aj nejaké tie pocity... 70%(17.10.2018)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
Global Central Bank - 482 Words | Thriller | Thriller