Nastala chyba při přehrávání videa.
 • MM_Ramone
  *

  Asi ani nepoznám českú alebo slovenskú súkromnú, televíznu stanicu, mimo vysoko profesionálnej TA3, ktorá by poskytovala svojim divákom objektívne, vyvážené spravodajstvo. Hlavné spravodajsko-publicistické relácie komerčných televízií sú zväčša len zhlukom hodne povrchných informácií zo svetovej a domácej politiky, mediálne nafúknutých káuz a afér, čo je pokaždé dolpnené hojnou mierou násilia, ľudského zúfalstva, prírodnými katastrofami, dopravnými nehodami a roztomilými sprostosťami na záver. Presne také sú aj "Zprávy TV Prima". *(15.4.2010)

 • Mimesis
  odpad!

  Na zprávy TV Primy jsou nikdy v životě nekoukal, ale na Youtube se ke mně dostala jedna reportáž o horrocore rapperovi Řezníkovi a tak jsem na to mrkl. Dobře, vůbec mi nevadí, že informují o tom, že rappery Řezníka, Hrobku a Pitvu stíhá policie... Ale proč je hned na začátku popisují slovy "Hudebně hluší chlapci bez talentu..." ? Jestli něco nemám rád, tak jsou to citově zabarvené slovní obraty ve zprávách. Já na zprávy nekoukám, abych slyšel názory reportérů a jiných lidí na Řezníkovu hudbu. Já mám vlastní názor a ten jejich je mi fakt totálně u prdele a i kdybych s nimi souhlasil, pořád se na zprávy koukám kvůli informacím a ne kvůli dramatickým popisům jako "Mladíci v sobě mají tolik krutosti bla bla" - fuck off. Dále mě pobavilo to, že o nich mluví jako o "chlapcích". Seriously? V jejich věku a chlapci? Co to je za nesmysl? Pro mě je chlapec člověk tak do 15 let. Dále se dozvídáme, že "Text písně může působit jako návod!" Orly? Takže když mi někdo zarepuje "Za odstranění somráka dostaneš č*bku na ptáka", tak mi dává návod jak někoho zabít? Oh come on! Posléze se objevuje záběr na chlápka, co zapálil bezdomovce (údajně "pro pobavení", což se mi zdá jako blbost, ale budiž...). Prý se inspiroval Řezníkovou hudbou. Ale že by se tuto nepodloženou domněnku pokusili reportéři nějak prokázat, to ne!... Totální nonsens. Zprávy Prima nemohu hodnotit jinak, než odpadem...(24.7.2013)

 • El_Shafo
  odpad!

  Infotainment podobně nevkusného, ale snad ještě amatérštějšího ražení než na Nově. Zlo moderního věku, hrob demokracie. Nechci si raději zjišťovat, jakou sledovanost má chudák Šebrle (že se mu nechce raději žebrat u kostela), stačil mi jeden hysterický záchvat volání po odebírání volebního práva na základě sesbíraných dat z předem instalováných štěnic v televizních přijímačích, který jsem zažil, když jsem nedávno zjistil, kolik voličů se dívá na Borhyovou s Korantengem, a dosud jej zcela nerozdýchal. A to ani neposuzuji, co vysílají, ale jak. Ta forma je prostě neuvěřitelná a nepochopitelná. No a mám-li přece jenom zhodnotit i obsah, vybavuje se mi, že ve Springfieldu mají rádio KBBL: Kecy, Blbosti, Bláboly, Lži; netrpělivě očekávám přejmenování TV Prima po jeho vzoru. Ne, opravdu nevím, proč se na primácké zprávy někdo dívá, vždyť pro chvíle masochistických choutek tady máme do extrému dotažený, a přece krystalicky čistý trolling na TV Šlágr.(27.2.2016)

 • Esgalnor
  odpad!

  No ty vole, reportáže snažící se ovlivnit diváka, irelevantní, nezajímavé. Nulová objektivita. Větší odpad, než jsou televizní noviny - nechutně prkenní moderátoři, netušící o čem mluví (aneb v nedávné reportáži o stížnostech na Uber, to vyslovil tak, jak se to píše). Do toho jsou reportáže špatně natočené, subjektivní, citově zabarvené. Ne, takhle zpravodajská žurnalistika vypadat nemá.(14.2.2017)

 • ABCD Marta
  *

  Rozhodně to nebývalo špatné a dalo se na to dívat, ovšem pouze do doby, než se to, pro mě z nevysvětlitelných příčin, začalo podobat pořadu Televizní noviny na TV Nova, takže...o stupeň lepší jak novácké zprávy, a to je moc.(15.10.2010)

 • - Ve zpravodajské relaci se vystřídalo 9 moderátórů, a to Terezie Kašparovská, Tomáš Drahoňovský, Sandra Parmová, Roman Fojta, Mirka Čejková, Pavel Zuna, Jiří Chlum, Světlana Zárubová a Martina Gavriely. (chleba24)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
HD 6 Days | People and Relationships | Marlon Wayans