poster

Medvídek Pú

 • USA

  Winnie the Pooh

 • Slovensko

  Macko Pu

 • Slovensko

  Macko Pú

Animovaný / Muzikál / Komedie / Rodinný

USA, 2011, 60 min

Předloha:

Alan Alexander Milne (kniha)

Kamera:

Julio Macat

Hudba:

Henry Jackman
(další profese)
Nastala chyba při přehrávání videa.
 • Bachy
  ****

  Čistá čtyřka. Milé, malé, hezké, krásné. Jen více takových epizodek. Musím říct, že od té doby, co jsem pár příběhu Medvídka Pú četl, mám k tomu animovanému malinko jinačí vztah. Přeci jen, i když je to seberoztomilejší, tak prasátko to prostě kazí. Kresba v knížkách je hezčí. Ale co, tady je zase gejzír nápadů a to především u scén "animace v animaci" - jestli víte, co tím myslím. Povedlo se a začínám mít z toho letošního filmového nadělení malinko lepší pocit. A zase mám něco s břichem. Stejný problém jako u Rattatouile - nekoukat hladový. A na závěr pár poznámek: Hnedtubud - perfektní překlad. John Cleese - svět potřebuje více Johna Cleese.(29.12.2011)

 • PollyJean
  **

  Púa jsem neměla v oblibě už jako dítě. Nebylo mi jasné, proč obdivovat někoho, kdo se stará jen o to, jak nacpat svůj plyšový břich a když udělá nějaký dobrý skutek, je to vždy náhodou nebo omylem. Když v této verzi Prasátko visí s hlavou ve včelím hnízdě a chválí Púa, jak to má dobře vymyšleno, zatímco Pú mlátí do hnízda klackem, rozhodně mi to nepřipadá směšné, spíš děsivé. Je pravda, že v tomto světle vychází v této verzi větší část postav ze Stokorcového lesa jako nechutní sobci (např. "geniální" sova, která v jámě s ostatními klidně zapomene, že umí létat) nebo poloviční blázni (militantní králík, i tygr je tu magorný víc než kdy jindy). I když odhlédnu od tohoto snad zbytečně hyperkritického pohledu, přesto mi přijde tato verze ve spoustě aspektů úplně zbytečně přehnaná (inu, klasická Disney metoda) - od přeslazeného zpěvu některých pasáží, po tygrovo týrání Ijáčka nebo projekci všeho zlého do smyšleného Brzoběda (či jak se vlastně ten tvor v různých verzích překladů nazývá).(25.11.2017)

 • ivishka
  ***

  Medvídek Pú - moje dětská láska :-).//Pobavilo - 7 znamení, že postavičky z Medvídka Pú berou drogy : Ijáčka nic nezajímá, ma pomalé reakce a do ničeho se mu nechce -> Marihuana. , Prasátko se všeho bojí včetně toho, že po něm jdou -> Houbičky.,Králík se do všeho míchá a pořád musí všechno mít -> Kokain.,Tygr nedokáže být v klidu, pořád poskakuje a přesto není nikdy unaven -> Extáze.,Pú má rád sladké a má velkou představivost ->LSD.,Kryštůfek Robin může mluvit se zvířaty->Halucinogeny.,Sova je vždy tam, kde je jí zapotřebí a pomůže každému, kdo to potřebuje->Dealer.(3.7.2012)

 • otík
  ***

  Velká škoda takového množství písní. Některé mají svůj význam (všechny kolem medíku), jiné jsou skutečně zbytečné. Jde ale o zábavný animák pro menší děti řadící se mezi klasické předchozí Púovské filmy a rozhodně patří k těm nejlepším. Dabing zde - http://dabingforum.cz/viewtopic.php?f=3&t=12608. Písně nazpívali Jiří Knot, Radka Fišarová, Dušan Kollár, Roman Vocel, texty písní: Pavel Cmíral a Zdeněk Štěpán(11.8.2015)

 • civrss
  ***

  Jak hodnotit, když nechci být zbytečně krutý a zároveň nechci urazit pohádku, která se každému předškolnímu dítěti bude líbit. Pro mě již bohužel animák jako Méďa Pů ztrácí smysl a pouze se u něj nudím. Anglický dabing byl překvapivě milý, ale zpívání mě těžce trýznilo. Pouhá hodinová stopáž potěší každého vzrostého diváka. Dětem hodinka stačí a dospělým zmenší trápení. [5/10](31.8.2012)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
Los Nuestros HDTV | Watch Series | How To Build A Successful Spiritual Healing Business Online