poster

Útěk z MS-1

 • Francie

  Lockout

 • Slovensko

  Lockout: Útek z MS-1

Akční / Thriller / Sci-Fi

Francie, 2012, 91 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • nash.
  **

  Tak přesně tohle měl na mysli Ondřej Neff, když v osmdesátých letech mluvil o neradostné filmové budoucnosti žánru, o tom, jak budou vznikat trikově oslnivé pitomosti se stále více dementním obsahem. Kdyby to aspoň byla zábava, jak to uměly filmy v těch osmdesátých. A ne tak otravně nudný pokus zkřížit Smrtonosnou past a Útěk z New Yorku, za pomoci odkazů na kdeco, od Cobry přes Vetřelce a Demolition Mana po Posledního skauta. Princ Drsoň a jeho pár hlášek to nezachránilo.(15.12.2012)

 • teutates
  **

  Vypatlaný remake 80. let. Nebyla to vyloženě katastrofa, ono popravdě? čekal jsem víc… Guy je opravdu hodně nevyužitý herec dneška, kde dostává jenom takové splašky a když už čuchne k hlavní roli, tak sním někdo vyjebe, což mně jako spořádaného hltače podobných elementu neskutečně sere! Pearce má na víc a MS One není vyloženě shit, no nejsem hotový, jak jsem předpokládal, ehm. Prostě taková imbecilská sranda s kulervouci zapletkou, která neuspokojila moje ego, no 4/10 samozřejmě dám, protože vzpomínám na časy minulé, kde tyhle snímky plnili kina… né jak dneska.(7.10.2012)

 • Roman.Ticka
  ****

  Parádní akce jak se patří na akční žánr bez sekundy prodlení. Guy se mi líbil, jak snad nikde jinde, takže se na něj dívám poněkud příznivějším pohledem, jelikož s chutí bourám zavedené praktiky a žádné pozitivní změně se nebráním! Svým hláškujícím salám stylem dokonale odlehčil ocelovému vzhledu korábu, na jehož palubě probíhal v podstatě celý film a velmi dobře mu při tom sekundovala něžná dračice Maggie. Scénář měl taky docela překvapivé zákruty, takže jsem se nejen nenudila, ale hlavně, co se nejvíc počítá, adekvátně pobavila.(14.7.2013)

 • Campbell
  ****

  Naprosto průměrný akčňák, který mě ale bavil díky tý své přehnanosti. Úvodní honička mě sice trochu znechutila, přišla mi taková nepřehledná. Ale postupem času se film lepšuje a konečně Pearce vypadá drsně. Navíc ty jeho hlášky nemaj chybu. Takovej jednodušší McClanea. Příběh je vycucaný z prstu a celý to je fakt zoufalý ale taky zatraceně zábavný.(28.2.2013)

 • B!shop
  ***

  Nic moc extra se nekona, proste akcni sci-fi becko, ale film se ani nesnazi tvarit nejak jinak a tech 90 minut je narvanejch dejem. Skoro tu je toho az moc a tak to misty vypada dost zkratkovite a konec je celej takovej uspechanej a vlastne cloveku naprosto ukradenej. Triky taky nejsou buhvijaky, ale vyvazuje to zbesila kamera a strih. Nicmene film stoji na Pearcovi a ten je naprosto genialni, pokazdy, kdyz otevre hubu, tak z nej vylitne nejaka cool hlaska nebo urazka a i kdyz vic keca, nez neco dela, rozhodne nema problem dat nekomu pres drzku. Takze ja jsem v podstate spokojenej, to, co jsem cekal, jsem dostal, ale objektivne to skutecne na vic nez ty 3* neni.(4.7.2012)

 • - V priebehu filmu hlavný hrdina v podaní Guya Pearcea utrúsi poznámku: „Nuž, napriek povesti nie som žiadny Houdini...“. Zaujímavé je, že Pearce skutočne stvárnil kúzelníka Harryho Houdiniho vo filme Death Defying Acts (2007). (SarumanKo)

 • - Maggie Grace se v rámci přípravy na role musela přiučit kaskadérským a bojovým kouskům. Svou roli totiž natáčela bez kaskadérky. (272827)

 • - Režisérům se zdál Guy Pearce na svou roli příliš hubený, a tak bylo součástí jeho přípravy na roli také cvičení a proteinová dieta. (DivX)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
Relevance of Sanguniang Kabataan Among the Parents and Youths | Kristin Cochell | Black Mirror (16)