poster

Receptář prima nápadů (TV pořad)

Publicistický

Česko, 2001, 50 min

 • Aidina
  *

  Jsou znělky a znělky. K těm, co se natrvalo usadí v hlavě a za živýho Boha nejdou vymazat patří i Mládkův chalupářský šlágr oznamující, že je neděle odpoledne:“ Sousedovic Toníček nemá žádný koníček, ruce jdou mu dozadu, on je zkrátka pozadu. Pro alkohol nežiju, nekouřím a nepiju, šlechtím plané jabloně, furt se hrabu v záhoně…“. A pak přichází Přemek Podlaha a burza nápadů může začít… co třeba z nefunkční pračky udělat sekačku a nebo naopak?(29.3.2013)

 • haWranka

  Co si pamatuju, tenhle pořad vyvolával u nás doma hádky. Taťka na to chtěl koukat kvůli zahrádkaření, mamka diplomaticky odcházela z místnosti a já hysterčila, že na tohle teda rozhodně koukat nebudeme. Prohrávala jsem, prohrávala, ale nakonec jsem uspěla! Asi to nebude ani tak mými argumenty, že "to všechno už stejně znáš nebo si to můžeš přečíst na netu", ale tím, že díl od dílu je tenhle pořad zbytečnější a trapnější. Ani vševědoucí Přemet Prkennápodlaha to nezmění...(4.1.2014)

 • pepa3rd
  ***

  Dost mě překvapolo nízké hodnocení tady. Co je špatného na pořadu, který se snaží radit kutilům a zahrádkářům a dělá to tradiční metodou, bez pseudozábavných výstřelků známých ze zahraničních televizí. Nemá to být primárně zábavný pořad, ale přesto, i když se o zahrádku nestarám, mi rozhodně nepřijde jako odpad. 60 %(7.8.2011)

 • MM_Ramone
  *

  PhDr. Přemek Podlaha je priekopníkom, pionierom, v oblasti relácií, ktoré sú prioritne zamerané na domácich kutilov, nadšených záhradkárov, proste zručných divákov, čo svoj voľný čas trávia aktívnym odpočinkom. Už od roku 1987 sa pán Podlaha podieľal na projekte "Receptár", ktorý bol pravidelne vysielaný Českou Televíziou. Od roku 2001 prešiel ku konkurenčnej, komerčnej TV Prima, ale obsah jeho relácie zostal prakticky rovnaký. Publicistický magazín pre kutilov a záhradkárov alebo Čo všetko chcete vedieť o bývaní, záhrade a chalupe... "Receptár prima nápadov". *(21.4.2012)

 • ivishka
  *

  Nekonečný pořad pana Přemka Podlahy.. Dříve se mi skutečně líbilo jak radí a zajímá se o zahradu či nějákou lehkou architekturu... Bohužel jsem vystudovala zemědělskou střední obor zahradník a některé rady shledávám za stupidní. Přijde mi ,že tento pořad by se dal udělat lépe a s větší noblesou a třeba i jiným moderátorem. Né nadarmo si naši komici dělají p**el z tohoto pořadu.(7.10.2012)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
Responder | OneBox HD APK Modded | (http://huayangwk.com/subtitle_details.php?p=les-misrables-1978)