• Crocuta
  ****

  Mám rád velké ženy (s jednou ostatně sdílím společnou domácnost) a tak, přestože "Miranda" nedosahuje třeskuté vtipnosti a absurdity "Black Books" nebo "IT Crowd" ani nenapodobitelné nekorektnosti "Malé Velké Británie", za osobnost a svérázný projev titulní protagonistky hodnotím více než pozitivně.(24.3.2017)

 • Vanguard77
  *****

  Nemá cenu to skrývat, britský humor mám rád. U Mirandy po první sérii hodnotím velice spokojeně. Je to takový roztomilý britský sitcom, Miranda má potenciál, Tom Ellis, kterého jsem nedávno viděl v The Fades, mi na postavu Garyho pasuje a ostatní postavy mi taky sedí. Uvidíme, jak se to bude vyvíjet dál, zatím spokojenost.(20.12.2011)

 • Splasher
  ***

  Forma, kterou je Miranda natočena (komunikace s diváky), patří mezi mé nejoblíbenější. Ovšem způsob, kterým je provedena, zrovna není - jak já tomu říkám - můj šálek čaje. Opravdu dobrá je až pátá epizoda druhé série. Obsazení v této epizodě také napovídá, kde mám další problém s tímto seriálem, a to sice výběr herců do vedlejších rolí. V neposlední řadě také musím zmínit Mirandin posh accent, který mě více irituje než baví. Ocenění Mirandě přeju, přece jenom vtipných ženských komiků je málo, ale když budu chtít vidět vtipné pohledy do kamery, určitě dám přednost mistrům Hardymu, Gervaimu a bezkonkurenčnímu Martinu Freemanovi.(7.2.2011)

 • erased
  ****

  První dojmy nebyly zrovna oslnivé. Anglický humor působil nuceně a často skřípal, a Miranda i zbytek osazenstva se jevili nesympaticky a hlavně těžce neherecky. S přibývajícími díly se ale přesně tyto zápory změnily v největší klady seriálu. Neherectví, nemotornost a kouzelné charisma Mirandy se najednou staly důvodem k jejímu obdivu a opakování původně hloupých vtipů, později stále hloupých ale o to lepších vtipů, nejlepším zdrojem zábavy. Mirandu se po třech sériích dá jen stěží nemilovat. Such fun!(25.4.2012)

 • karinakari
  *****

  SUCH FUN!!!:-))) What have you done today to make you feel proud?!:-))) Neskutečně skvělá záležitost. Miranda je dokonalé stvoření. S přesně takovým stvořením bych chtěla trávit čas i v reálném životě. Bohužel, mi nezbývá nic jiného než trávit ho alespoň na obrazovkách, ale i to mi často zlepší den.(12.5.2012)

 • - V 1. epizodě 3. série se Miranda (Miranda Hart) inspirovala pro scénu s fontánou příběhem, který jí vyprávěla zpěvačka Adele v pořadu The Graham Norton Show (od r. 2007). (Patw)

 • - V úvodní znělce seriálu jsou použité fotky ze života samotné Mirandy. (Patw)

 • - V zimě roku 2012 se stal seriál jediným a posledním sitcomem vysílaným na stanici BBC. (Patw)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
Adam J. Freeman | Kaspersky Lab Products Remover 1.0.1318.0 (2018) PС 27 minutes | Darknet (3)