• Ouwen
  *****

  Česká je o proti Slovenský totální nářez, možná to je tím, že na Slováky moc nekoukám. Tohle složení je šíleně skvělý, hlavně Suchánek ( Tříhlavý drak, krteček nebo E . T. ) - Ondra Sokol mě taky dost baví ( Rambo ).. Nejslabší je asi Igor Chmela, kterej nedostává moc prostoru, ale když se dostane ke slovu, tak to stojí za to. Marian Čurko ( DJ ) má cool kostými. Česká partička má fakt gule! 98%(21.9.2011)

 • Vyrida
  *

  Neuvěřitelně nudný pořad, který pro mě byl neskutečným utrpením už jen tím, že jsem ho dokoukal do konce. Nevím jestli stárnu, ale tento typ humoru mi vůbec nic neříká. Jediným záchranným aspektem může být pravidelné střídání oněch šašků na pódiu, protože ta nynější čtyřka je přímo katastrofální a to jsem Suchošův dlouholetý fanda. Stará dobrá Ruská ruleta je proto stále lepší i mou doporučenou volbou, než tahle ubohost, která z našich obrazovek očekávaně brzy odejde stejně rychle jako na ně přišla. Maximálně proto dám jednu hvězdu za už zmíněného Michala Suchánka a to ještě se zamhouřeným okem.(27.3.2011)

 • Slartibarkfast
  **

  Ojediněle docela vtipné. Jen kdyby to nebylo tak blbé a plné nesympatických (ne)herců, za něž se divák dost často až stydí. O prvenství v tom, kdo mne nejvíce sere, pak bojují Genzer a Dangl. Když na konkurenčních programech dávají Sex ve městě a Radí vědmy, vydržím se na to dívat klidně i pět minut. 30%(15.7.2018)

 • Ainy
  *****

  Pořad u kterého se nasměju, co nasměju - nařehtám a načerpám energii do dalšího dne :-) Hvězdou pořadu je pro mě určitě Igor, pak Ondra a Michal s Richardem. Ti dva poslední trošinku pokulhávají s improvizací ve scénkách, ale klobouk dolů dámy a pánové ... Ti co dokáží takhle improvizovat a ještě k tomu před diváky a kamerami jsou borci. Partička je bezva pořad a doufám, že jen tak neskončí. Je to úspěšné navázání na hereckou improvizaci Lábuse a Kaisera jestli si vzpomínáte :-) Taky běžel kdysi dávno v televizi podobný pořad s nimi jako teď běží Partička :-)(18.5.2012)

 • Torision
  **

  Jsem rád, že se takovejhle formát objevil na televizních obrazovkách, je to zase něco novýho a svěžího. Viděl jsem ale nějaký díly a pár sestřihů na youtube a zjistil, že tomu něco chybí. A to hlavně pořádní kvalitní herci, komici, nějakej skutečně dobrej a vtipnej fresh herec, kterej skutečně bude bavit a nebude to stahovat někdy až do trapnosti. To splňuje možná tak Sokol. Chmela je suchej a u jeho gagů jsem se nazasmál ani jednou. Úplně dolů to ale stahujou okoukaní Genzer se Suchánkem, protože u nich se nedá smát už tuplem. Už po pár sezonách TELE TELE to nebylo ono, ale teď je to prostě bída a vrchol trapnosti, to ať se na mě kluci nezlobí. S výběrem her tak nějak problém nemám, jsou fajn. Ale dokud tenhle pořad bude okupovat tohle obsazení, dál už na to koukat nebudu a svoje hodnocení nechám na současnejch dvou hvězdičkách.(9.5.2012)

 • - Marián Čurko má v obou Partičkách, české i slovenské, na starost hudbu i zvukové efekty. Je také znám svými různými převleky, kdy používá na každé představení jiný oblek. Jeho výtvorem je i úvodní znělka. (konvax)

 • - K úspěchu pořadu přispíval výrazným dílem zadavatel témat – moderátor. Na svém stole má zvonek, kterým spouští a ukončuje hry, případně s ním do her přímo vstupuje a mění okolnosti, které musí herci vždy respektovat. Moderátor je tak režisérem celého pořadu. Udává tempo a zároveň plní úlohu rozhodčího. Kromě toho je pro televizní diváky spojnicí a uvádí každou hru tak, aby jí diváci rozuměli a bavili se na improvizačních schopnostech herců. (konvax)

 • - Každý diel bol zároveň hraný pred divákmi v publiku. (PATWIST)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
Gossip Girl S06E09 | WENN DIE SONNE UNTERGEHT | HD Alien Predator