poster

Až vyjde měsíc

 • Česko

  Moonrise Kingdom

  (festivalový název)
 • USA

  Moonrise Kingdom

 • Slovensko

  Až vyjde mesiac

Komedie / Drama / Romantický

USA, 2012, 90 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • Jordan
  *****

  film, na ktorý som sa spomedzi všetkých tohto roku očakávaných tešil najviac a najdlhšie, film, do ktorého som vkladal svoje najväčšie očakávania - a on ich nielen splnil, ale prekonal a ukázal mi, aký dokážem byť mierny čo sa týka očakávaní a náročnosti; dosť možno jeden z najlepších filmov, aké som za svoj život videl; nádherné; vtipné; premyslené; dojímavé; nacastované nebesky; úchvatný zážitok, ktorý som hltal očami aj ušami a nie a nie sa nabažiť;(19.7.2012)

 • Enšpígl
  ***

  Když se dokodrcal do kin nový Anderson ještě ke všemu se svým dvorním hercem Billem Murrayem a viděl na plakátě Brucíka v kratkejch kalhotách s bílejma ponožkama, měl jsem radost jak kráva z předjaří. Jenže jak už to tak bývá, velká očekávání kolikrát filmu nejvíc podřezavaj nohy. Film je sice opět tak krásně jinej a a má mnoho vtipů zaležených na pouhým jednom zábvěru kamery, což na Wesovi prostě miluju, ale neubránil jsem se pocitu chvilkové nudy což se mě u předešlých Wesových filmů nikdy nestalo. Možná je to tím, že khaki skauti nejsou takovým světem ve světě jaký Wes k vyprávění svých příběhů potřebuje, možná je to proto, že žádná dospělá postava, která určitě lépe chápe Wesův absurdno styl neměla tolik prostoru, nevím. Vím jen, že ač jsem byl opět svědkem vynikající fantazije se smyslem pro humor, hravostí a neuvěřitelnou originalitou, chyběla mně k tomu poleva, která to všechno spojí a dochutí.(19.7.2012)

 • Davies182
  ***

  Nejdřív roztomilá komedie. Pak úsměvná romantika. Možná trochu poezie... A nakonec nehorázná, útrpná, zabijácká nuda. Vyslal bych to klidně do vesmíru na ukázku emzákům, co si na Zemi představujeme pod pojmem "film". To nemyslím ze srandy, ale smrtelně vážně. Následně si nejsem jist, zdali by obratem přiletěli v míru nebo s nukleární hlavicí. Líp aktuální pocity asi nevystihnu.(15.12.2013)

 • Morien
  *****

  Bezprostředně se mne to dotklo spíš v hlavě, než v srdci. Uvidím, co si budu myslet, až se mi to rozleží. Ale co si budeme povídat, film, který se zastává dětí, co jsou divné, to přece nemůžu odsoudit. - Po opakované projekci dodávám, že jsem si uvědomila, že tohle je snad zatím jediný film, kde nejenže toleruji Edwarda Nortona, ale dokonce ho miluji!(18.1.2013)

 • Arbiter
  ****

  Milý film, skutečně! Možná se mi ještě pár dní bude zdát o tom podivné pánovi v červeném, ale to nevadí. Film byl totiž milý... skutečně! Když se dítě vyčůraně zakření, člověku to zvedne náladu (tak mimochodem vnímám celý film). Když jiné dítě pro lásku zabodne nůžky do ledvin třetímu dítěti, člověku to zvedne náladu trojnásob. Milé, skutečně! Krutě lehká satirická odpočinkovka o světě nedospělých a světě méně nedospělých. Inu, láska hory přenáší. Není to milé?(15.1.2013)

 • - Producenti filmu se rozhodovali, jestli snímek natočí v Kanadě, Michiganu nebo v Nové Anglii. Právě Nová Anglie nakonec vyhrála, konkrétně Rhode Island. (chelseaman22)

 • - Když Sama obklíčí skupina skoutů na poli, stoupne si na kámen a řekne "Na tomhle místě skončí můj boj". Tuhle větu vyřkl náčelník Joseph z indiánského kmene Nez Perce. V roce 1877 se se svým lidem pokusil uniknout americké armádě na 1700 km dlouhé pouti k hranicím Kanady. Asi 60 km od hranic je armáda obklíčila. (HellFire)

 • - Suzy začne číst knihu Disappearance of the Sixth Grade v polovině filmu, přesněji řečeno v čase 46:59, přičemž do konce filmu zbývá 46:56 minut. Tato chvíle rovněž značí přelom v ději, takže Suzyno čtení upozorňuje diváky, že se mění tón a vývoj filmu. (HellFire)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
[足高たかみ×唐辛子ひでゆ] 神童セフィリアの下剋上プログラム 第01巻 | East West Bosendorfer 290 - [Iso - Eng] - Plug-in Vst e stand-alone - (MIRCrew) | Barbara Weeks