Nastala chyba při přehrávání videa.
 • sedm.1
  **

  Za mě poměrně dost mdlá komedie, kdy je podstatné zmínit, že to celé stojí především na ústřední dvojici komiků, což ale možná bude právě můj největší problém, neboť ani jednoho z nich úplně nevyhledávám. Will Ferrell svou kariéru postavil prakticky jen na exhibicionistickém, křečovitém herectví, kdy se většinou chová jako ze řetězu utržený blázen, což by mi ani tak nevadilo, jen kdyby to na mě většinou nepůsobilo spíš víc trapně, než humorně a navíc, čím je starší, tím je to horší. A Zach Galifianakis krom „Pařeb“ prostě není týpek, který by mohl se svým komediálním herectvím utáhnout film, na to totiž není až tak zábavný a svou vtipností přesvědčivý. Jelikož se film jinak zabývá především politickým tématem, tvůrci si zde neodpustili spousty narážek a vtípků právě na toto odvětví, takže ve výsledku jde částečně i o satiru, nicméně, většina vtípků se pohybuje spíš na úrovni fekálního humoru, postavy se tu navíc chovají jako totální debilové, dějový vývoj je pak předvídatelný až běda, nehorázně naivní a pointa je taková americká klasika, tedy happy end jako kráva, spousta moralizováníčka, no prostě hnus fijalovej. Naštěstí je to ale i poměrně dost krátký, takže nuda se pomalu ani nestačí dostavit, každopádně tato podívaná za nějakou výraznější pozornost určitě nestojí, je to naivní a hloupé, nesoudně praštěné a nefunkčně vtipné, prostě jsem zklamán a rozhodně jsem se u toho nebavil.(19.10.2018)

 • Jordan
  odpad!

  ferrella som nikdy veľmi nemal rád, výnimky tvorili prípady, kedy mal naozaj dobre napísanú postavu, skutočne brilantný scenár a šikovne postavený film s dobrým štábom, ktorý ho uzemňoval (snáď jediné príklady tomu zodpovedajúce sú Anchorman a Stranger than fiction...); Galifianakis má tú smolu, že si svoje portfólio stavia na charakteroch nepríjemných, otravných a natvrdlých debiloch - čo sa časom na človeka nalepí, a to aj napriek snahám dokázať sebe i okoliu svoje herecké kvality - akokoľvek úspešne to dopadne (Its Kind of funny story) a tiež u neho v mojom prípade viac záleží, ako veľmi vtipný, charizmatický a kvalitný je zvyšok diela, v ktorom je - a doteraz na mojom účte mal v tomto ohľade viac šťastia než ferrell (hoci aj tak úplne najviac sa mi od neho ráta "between two ferms", vďaka tomu sa postatal o to, že by naozaj musel urobiť veľmi veľký prúser, aby stratil všetky moje sympatie) - tentoraz sa však títo dvaja páni komici stretli a nepodporujú sa ani navzájom a veru im napomáha ani scenár, ktorý je prostý všetkého humoru, nápaditosti, nudí a znervózňuje diváka, aby ho napokon zaklincpval mätúco moralizujúcim a vágnym ponaučením; a ak film, ktorý má mať jedinú funkciu - a to baviť - túto nenapĺňa ani z malej časti ba naopak dosahuje presný opak, je to, bohužiaľ, film kategórie "odpad"(3.4.2014)

 • MrMysterious
  ***

  „Keď máte peniaze, nič nie je nepredvídateľné.“ V tomto duchu sa nesie celý dej novej komédie od režiséra Jaya Roacha. Vždy aktuálnou témou volieb, klamlivosti predvolebných sľubov a zápalom zmeniť veci k lepšiemu tentokrát stavil na istotu. Viac na: Amerika, Ježis, sloboda... a peniaze (24.7.2013)

 • wohna
  **

  V dnešní době se prostě nedočkáme komedie, kde bychom se smíchy váleli po zemi, prostě ne. A tahle není výjimka. To, že jsem čekal více, to nezastírám, ale rozhodně to nezklamalo. Místy vtipné, místy trapné. Zach hraje pořád stejně a pořád poměrně dobře, Will Ferrell má také své světlé momenty. Dohromady tvoří zajímavé duo. Se scénářem by se dalo udělat mnohem víc, ale to nevadí. Volby trošku jinak. Proč ne.(27.10.2012)

 • Spiker01
  ***

  Trošku mi to připomínalo povedené Trading Places a řikal jsem si, jestli už sem film někdy neviděl, ale celkem sympatické obsazení (Ferrell je jako vždy bombový) mě donutilo film dokoukat. Má také pouze něco přes hodinu a půl, takže se to dá přežít bez následků. Občas jsem se i zasmál a pobavil, ale popravdě jsem nečekal ani to, takže jsem vlastně celkem spokojen a nelituji, že jsem film viděl. Dlouhou dobu ho však, jestli vůbec, vidět podruhé nepotřebuji...50%(18.2.2014)

 • - Malou roli si ve filmu zahrál i John Goodman, který se objeví jako kongresman v televizi na závěr filmu. (Dr Lizal)

 • - Natáčanie prebiehalo v americkom meste New Orleans v štáte Louisiana. (Darkage)

 • - Cam Brady (Will Ferrell) vo filme konfrontuje okrem iných aj psíka Uggieho. Tento Parson Jack Russell teriér získal za svoj výkon vo filme The Artist (2011) Zlatý obojok (tzv. “psieho Oscara“), cenu pre najlepšieho psieho herca vo filme. (MikaelSVK)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
Phim Quán Ăn Đêm 2 Trên VTV1 | أفلام كرتون | JBL bluetooth oortjes