Nastala chyba při přehrávání videa.
 • Davies182
  ***

  Televizní, zaláskovaná, a hlavně dost často překvapivě nudná pohádka. Buď už fakt stárnu, nebo není Asgard nic pro mě. Třičtvrtě fórků, co ve filmu padne (a že jich je), z fleku soutěží o nejtrapnější hlášky a situační scénky roku, a MARVEL zase jednou šlápnul vedle, když si myslí, že cesta ke sblížení se s jeho hrdiny vede přes moře vtipů a vzájemného špičkování. Bude ve trojce Jar Jar Binks, prosííím? Tohle není Amazing Spider-Man, v hlavní roli tu neúčinkuje comicsový hláškař Peter Parker... Viděl bych to tak, že si bude ve Winter Soldier Cap v potitulkové scéně navlékat spoďáry s růžovýma králíčkama Playboy - funny! Je mi pochopitelně jasný, že tady Nolana nikdy nikdo k režii neukecá, ale prosím: může to příště být o něco vážnější? Ke konci jsem se nechal suverénně strhnout atmosférou v sále, a řehtal se už napůl rezignovaně taky (věšák je parádní), v první polovině jsem však skoro odešel ze sálu. 3D absolutně žádné, "díky" za rušivý element šedé a celkové utlumení světla (barev).(5.11.2013)

 • Tom Hardy
  *****

  Tentokrát půjdu s chutí proti proudu. Druhý Thor je totiž v mnoha ohledech výbornou ukázkou toho, jak by to v marvelovkách mohlo (a mělo) fungovat. V prvé řadě se konečně dostavuje nejistota, zda se všechny postavy dožijí závěrečných titulků. S tím souvisí temnější atmosféra, která se však k mému překvapení dokonale skloubila s větší nadsázkou. Některé "vrstvené" scény vypadají jak z nějaké opravdu dobré klasické komedie (a přitom neruší). Pokud byla jednička solidně odvedeným komiksovým odpichem k velkolepé týmovce, dvojka už je suverénním sólistou, který neslouží jen celku, ale současně mu dokáže být inspirací. Teď jen doufat, že si druhý Captain America povede stejně dobře. 90%(5.11.2013)

 • robbiee
  **

  [imdb: 7.2/10] | me: Nechápem odkiaľ sa tu berie také vysoké hodnotenie. Podľa mňa sa jedná o zbytočný film, kde je hádam všetko pritiahnuté za uši. Film som dopozeral už len z povinnosti, ale celkovo ho radím do kategórie nepotrebných a plytkých blockbusterov. I see your time in the dungeon has made you no less graceful, Loki!(15.11.2014)

 • B!shop
  *****

  Daleko vetsi narez nez prvni dil. Pribeh sice neni buhvijak objemnej, ale to jsem ani necekal. Tohle je od zacatku do konce skoro non stop akce, spousta epickejch zaberu, spousty souboju, bezchybny triky a skvela hudba. Navic dej na Zemi se minimalizoval na minimum, coz je jedine dobre. Sem tam tu je nejakej fajn forek, vrcholem je asi Kapitan Amerika, ale misty, sice minimalne, ale obcas prece jen jo, to pusobi lehce smesne tam, kde to asi zamer tvurcu nebyl. Co se tyce hercu, tak nikdo vylozene nevycniva, ale vsichni hrajou solidne. Takze za me maximalni spokojenost, s chuti si to jeste nekolikrat pustim.(5.5.2014)

 • Gilmour93
  ***

  Nešťastný šafářův Thoreček, vztah má na dálku a ještě hraje druhé housle za sarkastickým Kapitánem Asgardem.. Zatímco Branagh dal Ódinovu synu zdravé srdce, Taylor do něj zbytečně voperoval blikající Stargate by-pass. Kdo však touží usínat s hlavou na středu úsečky Levá Thorova bradavka, Pravá Thorova bradavka, ten si hvězdné války o bankovky rostoucí na Yggdrasilu užije a možná začne i častěji jezdit metrem. Co kdyby.. Marvel by měl zvolnit, protože jeho produkce se začíná nebezpečně ztrácet v šedi kvantity, nicméně je mi jasné, že dokud ukazatele tržeb budou umět tu šeď natřít na Hulkovu vzteklou barvu, nenajde se důvod S.H.I.E.L.D. deaktivovat. P.S.: Nevynechejte závěrečné titulky. Jednak uvidíte „Collectora“ Benicia (tak trochu David Bowie po zásahu elektrickým proudem) a taky zjistíte, co stojí za poklesem stavů londýnských holubů..(22.4.2014)

 • - Thor: Temný svět je posledním filmem, který napsal Don Payne, který se kvůli rakovině již premiéry filmu nedožil. (Polinecka)

 • - O fotografie mladé Jane Fosterové, které se objevují v jejím bytě, se postarala matka Natalie Portman, která má pro podobné potřeby založené speciální fotoalbum s fotografiemi Natalie v různém věku. (Zdroj: Falcon)

 • - Podobně jako Captain America (Chris Evans) se měl původně objevit v tomto fimu i Hulk. Nakonec bylo ale od záměru upuštěno. (Lokitre)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
Looper TS-Screener | A Profecia 3 - O Conflito Final - The Final Conflict Dublado Torrent (1981) Download BluRay 720p | Januar 2010