Nastala chyba při přehrávání videa.
 • larelay
  ****

  je neskutocne osviezujuce obcas si spravit vylet do neprebadanych riek europskej kinematografie. Lynč je film, ktory je tak jednoduchy, ale zaroven brilantny. Stopaz je kratka, ale za ten kratky cas sa nestihnete ani raz nudit, a to najma preto, lebo s ohryzenymi nechtami cakate, ako to cele dopadne a kedy hlavne toho stareho zmr*a uz konecne niekto tresne lopatou po gebuli. Herecke vykony boli tak prirodzene a uveritelne, ze niektori nasi herci, by si mali brat priklad z toho, co je to skutocne herectvo.(29.10.2012)

 • Fr
  **

  ,,TO SI NEUMÍTE PORADIT S DĚDKEM?....“ /// Film o tyranii. Policajti jsou zpocení (,,je ti teplo děvče?“ Je ty kokot, bo slunce pálí…), pachatelé jsou za katrem a tak je dost času se věnovat dědkovi, co si dovoloval a dovoloval a dovoloval…COŽE? Sci-fi? Tak ještě jednou…,,TO SI NEUMÍTE PORADIT S DĚDKEM? Emoce? Jo, páč mi hlava nebere, že si neuměj poradit (vím, vím, už to nedramatizuj…). Morální hledisko, právní výklad a ze solidně rozjetý krimi ze současnosti se vyklubala historka pro majora Zemana s dramatickým koncem, čurákem v prdeli a 2ma mrtvejma (vlastně třema…). Jako – je to smutný, jenže takovej je život kurva. A by na to asi tak řekl Joseph? (Milý Fr, ...,,nenech se ovlivnit příběhem a nožem pod krkem".) /// NĚKOLIK DŮVODŮ, PROČ MÁ SMYSL FILM VIDĚT: 1.) Koukám jen filmy založený na skutečnejch událostech. 2.) Mám rád stařečky, co za to uměj ,,vzít“! 3.) Páč „Z hlediska vyššího principu mravního, vražda na tyranu není zločinem!“ vo tom nás ČECHY nikdo nemusí poučovat! 4.) Thx za titule ,,larelay“ a ,,rad.mas“. /// PŘÍBĚH *** HUMOR ne AKCE * NAPĚTÍ *(3.11.2012)

 • Aluska88
  ****

  Drama založené na skutečných událostech, z nichž opravdu tuhne krev v žilách. Jak je vůbec možné, aby se takového teroru na obyvatelích malé vesničky dopouštěl nějaký pošahaný, starý ču*ák? Jak může jeden člověk terorizovat ostatní a bez jakéhokoliv svědomí provádět všechny ty násilné, psychopatické činy, aniž by s tím kdokoliv něco dělal? Naštěstí se pak šikovní polští bratři odhodlají vzít věci do svých rukou, vzepřít se a zachránit tak sousedy před neustálým životem ve strachu. Pomsta je zasloužená a spravedlivá. Články o tomto činu jsou na netu k dohledání. Všechny, co jsem našla, jsou však v polštině, takže slovník je nutný:)(17.4.2016)

 • verbal
  ***

  Už zase Je třeba zabít Segala! Tentokrát jde o vizuálně naprosto dokonalého, obstarožního mukla, kterého opravdu snad museli vyhrabat v nějaké třetí nápravné. Neskutečný mazlík! Je s ním sice trochu nuda, ale zapadlé polské vidle jednadvacátého století jsou vykresleny perfektně, až by nejeden z Mrštíků radostně zaplesal. Jednou jsem takhle jel "zkratkou" do Orlických hor a podařilo se mi na vynikajících (odjebal jsem si tlumiče a poloosu) a dokonale značených drogach państwowych nepatrně zakufrovat. Že jsem v prdeli jsem zjistil podle toho, že cesta náhle skončila v kupě hnoje, a když jsem vylezl z auta, abych se zeptal kudy zpět do civilizace, prošla kolem liška a povídá: "Dobrou noc, pane verbal!" Samozřejmě polsky. Hned jsem i poznal, že obyvatelé jsou přátelští a mají cizince rádi! Otylé, neholené, škaredé ženy s vydojenými prsy v socialistických teplácích po pupek začaly kvapně zahánět do polorozpadlých baráků své otrhané, zablácené ratolesti, jejichž oduševnělé výrazy nenechávaly nikoho na pochybách, že otcové jsou s matkami pokrevní příbuzní nebo se rekrutují z řad podvyživeného, domácího zvířectva. Rovněž neholení, zavalití muži, v jejichž obličejích se zračila zářivá inteligence průměrného skotu, čpící měsíc starým potem a samohonkou z pravých otrub, se v zapařených gumácích, které nesundali snad od dob kolektivizace, šouravě blížili mě uvítat. Místo chleba a soli však měli v rukou drobné zemědělské nástroje. No co vám budu povídat! Raději jsem nečekal, až mi pro ukrácení mé dlouhé chvíle radostně předvedou nějaké to folklórní pásmo písní a tanců, vletěl jsem zpět za volant, motor naštěstí naskočil, kvílící pneumatiky po pár proklouznutích přilnuly k mrvě a já mohl přes nejbližší pankejt z toho osmnáctého století prchnout, aniž by mě zlynčovali.(1.11.2012)

 • claudel
  ****

  Při sledování filmu Lincz mě nemohlo napadnout nic jiného, než známý citát, že "Spravedlnost práva je sraní klíčovou dírkou". Přesně kvůli takovým lidem, jako byl okresní prokurátor, bych nemohl pracovat v advokacii nebo státním zastupitelství, takoví lidi snad nemají ani špetku citu a jen citují paragrafy a ohánějí se právem a zákony. Tfuj. Na velmi malém prostoru - místním i časovém se rozehrává depresivní drama, které diváka nemůže nechat lhostejným. Asi bych se neměl pořád opakovat, ale polští filmaři jsou zkrátka a dobře úžasní.(13.3.2015)

 • - Snímek byl v roce 2011 nominován na cenu Złote Grono, a to v kategorii nejlepší film. (gudlak1)

 • - Leszek Lichota byl v roce 2011 nominován na cenu Zlota kaczka pro nejlepší debut v mužské roli. Na stejnou cenu byl snímek nominován také v sedmi dalších kategoriích, a to nejlepší film, nejlepší scénář, nejlepší foto a rovnou čtyřikrát pro nejlepšího herce. (gudlak1)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
Samantha White | Toradora! | Jurassic World: Fallen Kingdom