poster

Největší showman

 • USA

  The Greatest Showman

 • Slovensko

  Najväčší showman

 • Nový Zéland

  The Greatest Showman

 • Velká Británie

  The Greatest Showman

 • Austrálie

  The Greatest Showman

 • Kanada

  The Greatest Showman

Muzikál / Životopisný / Drama

USA, 2017, 105 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • Alementina
  ***

  Ja treba mam moc rada Moulin Rouge, kde děj krásně plyně a hudba prijemne navazuje, ale tady, prestoze tanecni cisla jsou krasna, tak to proste nedrži pohromade. Jak kdyby udělali nejdříve jen taneční čísla a pak se to snažili slepit dohromady, takže jsem spíš měla pocit, že se dívám na směsici klipů. Škoda.(22.12.2017)

 • T2
  *****

  Rozpočet $84miliónovTržby USA $174,340,174Tržby Celosvetovo $434,993,183Tržby za predaj Blu-ray v USA $37,571,708Tržby za predaj DVD v USA $16,879,220║ __Fenomenálne! Famózny muzikál!__ Krásna choreografia, chytľavé piesne, výborný herci, samozrejme Hugh Jackman vládne a citeľne si to užíva. Dejovo pútavé, dobové, nechá to zaspomínať na rovnako výborný Moulin Rouge. Neveril by som že to môže byť až taká muzikálová pecka, ktorá ani na chvíľu neodradí, nestratí vašu pozornosť. Dokonca aj taký Zac Efron tu je v pohode a asi po piatich rokoch si našiel nomálnu znesiteľnú úlohu a nehrá už otravného spratka. Hudobne to je dynamické, úžasne to dotvára obraz. Je mi troška ľúto že som to prešvihol v kine a spätne, môžem povedať že pre mňa ide o film roka 2017. /100%/(8.4.2018)

 • castor
  ***

  Muzeum lidských kuriozit a dráždivé překračování obecného vkusu. Pokud se divák tak nějak nepovznese nad zmatečnou charakterizací hlavního hrdiny a diskutabilní sociální rovinou, bude rýpat až do konce. Je zřejmé, že někdo s tváří charismatického kořena Hugh Jackmana nebude hrát chlapíka, který podle všeho rozhodně nebyl žádný lidumil. Všelijak orientovaný byznysmen vydělávající na posměchu na jednu stranu stvořil bezpečné zázemí pro ty, kterými společnost opovrhuje, na druhou stranu se sám dopustil řady morálních přešlapů, se kterými se ovšem pracuje velmi zkratkovitě, stejně jako s dalšími motivy, které jen velice povrchně naťukneme, ale necháme je tak nějak vyprchat. Určitě by se čtvrthodinka navrch hodila. Pomohla by i hlubší psychologii postav. Takhle je to pocitově slátané a místy odfláknuté, zabalené do líbivého popíku, který je razantní a lehce nakažlivý. Což je na druhou stranu dobře. Obecně z toho všeho cáká neuvěřitelná pozitivní nálada, každý tak asi pochopí, že k sofistikovanosti Moulin Rouge to má zatraceně daleko. Už jenom proto, že se na konci všichni obejmou a zapějí song o sounáležitosti, jedinečnosti každého z nás a odhodlání změnit svůj osud. Jackman si vydupal muzikál, ve kterém se cítí velmi jistě. A znovu dokázal, že prostě umí.(16.3.2018)

 • mzss1
  ****

  (70%) NEJVĚTŠÍ SHOWMAN mě opravdu zabavil, na volný večer ideální volba. Jedná se o nenáročný snímek braný jako částečně muzikál. Výběr písní se celkem povedl, hlavně ta úvodní, která se opakovala vícekrát. Je to celkově pěkně zahrané, takže to nemůžu nijak kritizovat. Ale ? To velké ALE zmíním, že to mělo o dost vyšší potenciál. Bylo to z filmového hlediska takové nedodělané. Nicméně, je to jen můj názor. Kdyby byla delší stopáž, možná by bylo víc času na prohloubení emocí a jednotlivých postav. Takhle mi to přišlo moc urychlené. I úvod byl jak z rychlíku. Dětství, trvalo to pár minut a hned tu máme dospělého chlapa. Navíc to měl hlavní herec, showman takové moc jednoduché. Ale to jsou detaily, já se bavil, sice to nebudu sledovat opakovaně, někdy si to možná ještě pustím, ale jako jednohubka to bodlo. V podstatě nic mě na tomto bijáku nepohoršilo, jen se z toho dalo vyždímat mnohem víc. Přesto ty nejslabší možné 4* dávám zaslouženě. Hugh Jackman chvílemi opravdu zářil.(25.3.2018)

 • cjmafia
  *****

  Pokud ve mě nějaký film dokáže vyvolat mrazení v zádech, slzy a úsměv, tak má u mě pětihvězdu jasnou. Tomuto se všechy tyto aspekty podařily. Mrazení při songu This is Me, slzy radosti při songu From now On a úsměv při závěrečném vystoupení. Tento film možná není dokonalý, ale má to, co dnešním snímkům většinou schází, srdce.(8.3.2018)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
Chap 471 | One Piece 582 | Cambi Photo Camera Crocus apps 2016-11-17 - $0.99 Install