• Daertelon
  *****

  Já tedy nevím, jak ostatní, ale docela se bavím u některých replik, konkrétně většinou hlášek nadrženě agresivních protagonistek. Tenhle vyseriál je totální propadák ať už důvěryhodností, tak propracovaností, hereckými výkony a hlavně reálností některých pasáží. Mně tedy nezbývá, než prohlásit, že jako komedie je to nepřekonatelné. 99%(29.1.2016)

 • Big Bear
  *

  ,, Soudili se dva sousedi o hranice, starou slívu, o kus meze, o smrad z chlívu. Byl to spor urputnej, pět let se táhnul, jeden na druhýho i ruku vztáhnul. Soudili se sourozenci mezi věnci, pozůstalí, kdo co zdědí, kdo co sbalí. Byl to spor urputnej, bez slitování, byl na hrobě plevel a devátý stání .... '' ---------- Zábavné pořady TV Barrandov, to jsou extra formáty vyžadující extra žánrové kategorie a extra hodnocení... Barbaru občas chytám když se vracím z práce a někdy i stihnu skoro celou 2/2. Ne, že bych ji vyhledával, ale občas je prostě příjemné po celodenním frmolu na ulicích naší matičky Prahy usednout s kouřící kávou, vypnout a jen tupě zírat co zase proti sobě ti lidé na obrazovce mají. Věřím, že takovéhle soudy řešící občansko-právní spory jsou i ve skutečnosti a člověk si tak může udělat představu co jej případně čeká. Původně jsem myslel, že je to plné neherců a tak jsem s úsměvem přecházel některé ,,herecké'' projevy některých. Při podrobnějším prozkoumání jsem však zjistil, že sem tam ten či onen už v lecčemž hrál a o to je pak děsivější jeho výstup před soudkyní Barbarou. Neviděl jsem toho moc, ale přiznám se, že občas jsem byl celkem zvědav, ke komu se ta paní se zavázanýma očima a váhami v ruce ústy soudkyně barbary nakonec nakloní.... Dávám za jedno odročení. *(29.3.2017)

 • Jara.Cimrman.jr
  *

  Při "skutečných" příbězích ze soudní síně jsem se několikrát zasmál tak upřímně, že musím jednu hvězdu udělit. Já zkrátka občas do soudní síně nahlédnu a kdyby tam soudkyně Barbara taky někdy zašla, tak by zjistila, že svět se točí trochu jinak, než jí to scénárista předepsal. Jen si nejsem zcela jistý, jestli by to neohrozilo její nezávislost, takže navrhuji, aby jí byl zvýšen plat.(8.11.2015)

 • Hashirama
  ***

  Ty krávo, to je nářez! Soudkyně Barbara úspěšně modeluje každý den jiný patvar, zcela originální a nepředvídatelný, přičemž mnohdy až ochotnické výkony účastníků dělají z procesů nezapomenutelnou zábavu a pochopitelně obří gylty pležr. Člověk se často popadá za valchu, když se ukáže, že spor o opatrovnictví skončí zjištěním, že je dcera v patnácti těhotná. Barrandov má v tomto pořadu velký tahák, jelikož úroveň této pseudotelevize je rovna Nově před šestnácti lety.(13.4.2016)

 • honajz
  *

  Už Súdná sieň je obšlehnutý formát ze zahraničí, a protože většina těch občansko-právních sporů je na jedno brdo, i jednotlivé díly jsou na jedno brdo. Jde vlastně o hranou rekonstrukci za účasti nějakých herců lokálních divadel, bez jakékoliv přidané hodnoty, u níž ženské hýkají radostí, že mohou komentovat, fandit ženám proti chlapům, odsuzovat ty divné kreatury, a to jim stačí. Jenže já nejsem ženská.(18.8.2015)

 • - Herci Lenka Vacvalová a Jaroslav Mendel jsou ve skutečnosti původem ze Slovenska, ovšem jejich čeština je na tak vysoké úrovni, že v pořadu vystupují jako čeští advokáti. (Bobek135)

 • - Za jeden natáčecí den se natočí celkem 4 díly. (Bobek135)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
Ayuda pelicula de zombies de entre 80/90 | Musik Seni | Hunter Killer HD 2018