poster

Těžká dřina (TV pořad)

 • Slovensko

  Ťažká drina

Reality-TV

Česko, 2011, 25 min

Hrají:

Roman Buťa
 • johhny007
  ***

  To na čem se zakládá totálně celá Špinavá práce je tady v minimálním měřítku , ale je to "Těžká dřina" proto se tu asi tolik věci kde se člověk zašpiní nenajde , ale tak či tak si myslím , že i dabovaný Mike Rowe tak či tak hodí nějaký vtipný koment , ale že si na to troufla COOL tak to tak hrozné není dělají tam i dost těžké a náročné věci za mě dost průměr ;) 50%(30.11.2011)

 • giovanni3
  **

  Další česká kopírka zahraničního pořadu prostě Špinavé práce v českém podání. Jak mne u Špinavé práce hlavní postava nebaví, tak zdejší hlavní postava se snaží být vtipná, ale povětšunou to moc nevychází. To je samé, že to nejde, úsměvy, atd.. Spíše mi to přijde jako snaha o vtipný pořad ze zajímavých míst ,s tunou střihů a "fascinujících" záběrů kamer, jak pořad s důrazem na práci samotnou. 2z5(31.8.2012)

 • Alex24
  ****

  Tahle věc prostě zbytečně podléhá srovnávání... Chápu, že spoustě lidí to přijde jako další hloupej českej pokus o pořad Amerického formátu a že je to pro ně nemastné, neslané a je to taky pravda, ale pravda taky je, že v našich televizích se prohánějí jiné hovadiny, které normální člověk považuje za někdy i zločinně vysílané. Například Partička, Jsou hvězdy, které nehasnou, Hobby naší doby nebo senilně vaginální počin Pošty pro Tebe je dle mého názoru mnohem horší, než o co se tu tvůrci pořadu pokusili. Moderátor a hlavní protagonista pořadu Roman mi rozhodně nepřijde jako televizní ekvivalent análního čípku, jen prostě do kamery řekne co je potřeba a frčí. Pořad to byl zábavný, protože člověk alespoň viděl, jak normální lidé pracují a nemusí se koukat na nenormální výlevy rádoby reality show, kam se nacpe kdejakej cigoš, nebo nedej bože na novácké sitkomy, jež mučí oko diváka jako esesáci v koncentráku... Ale zpět. Pořad je to prostě pořád dobrý, na naše poměry řekl bych až nadstandartní, protože když už člověk srovnává, neměl by srovnávat s Americkým borcem Rowem (kterýžto pořad je také můj oblíbený), ale měl by jej srovnat s repertoárem té stoky pořadů, jimiž jsme denně a mnohdy i rádi s vypnutými mozky krmeni. PS:. Nemusím snad zdůrazňovat, že bych na 90% těchto prací neměl koule nebo žaludek... :-)(20.8.2013)

 • GlaDOS
  *****

  Dobré to bylo. Špinavá práce v českých reáliích. Já se u prvního dílu hodně pobavil a jeden bod strhávám za moderátora, co mi moc nesedl (určitě by se hodil někdo charizmatičtější) a ten hloupý šumový filtr na bílém pozadí. Uvidíme, jaké budou další díly. Po první sérii měním hodnocení ze čtyř hvězdiček na pět. Tohle nemá cenu porovnávat s Dirty Jobs. Těžká dřina prostě funguje v českých reáliích a podle toho se tak chová. Nabídla mi přístup do velmi zajímavých lokací a popsala, jak to v nich funguje. Já se u každého dílu bavím a to se nestává moc často. Nevidím důvod, proč bych měl strhávat body.(5.10.2011)

 • rakovnik
  ***

  Hubený moderátor, který dělá moderátora asi proto, že rukama mu to moc nejde, hlavu na řízení lidí také asi nemá, tak aspoň okecává obyčejnou práci. V mnoha dílech jsem těžkou dřinu opravdu neviděl, a když, tak vyváženou dobou těžké pohody. Na druhou stranu ty nejjednodušší práce náš průvodce zvládá, tak třeba se někde chytí, když ne v televizi, může sbírat odpadky (ale že by to byla těžká dřina?).(11.8.2015)

 • - V 10. dílu 3. série si Roman Buťa na práci v útulku přizval posilu. Byl jím jeden z diváků, kteří se zaregistrovali na internetových stránkách, který tak mohl okusit, co je to těžká dřina na vlastní kůži. (konvax)

 • - Těžká dřina je formát volně inspirovaný pořadem Špinavá práce (od r. 2005), který má za sebou už sedm úspěšných sérií a celkem 154 epizod. (konvax)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
March 2015 (2145) | épisode 13 streaming | Chappelle's Show: The Complete Series [New DVD] Boxed Set, Full Frame, Gift Se$15.71 15d left