Nastala chyba při přehrávání videa.
 • Madsbender
  ****

  Nekompromisný citový vydierač, milovaný i nenávidený, extravagantný mainstreamový zucker-macher a hrozivo neoblomný optimistický idealista Richard Curtis je späť. Teda, nie žeby sa medzitým nevenoval poctivej produkcii sladkovodných britských komediálnych počinov - aspoň scenáristicky. V About Time sa však vracia na režijnej stolici, kde mu to ostatne vždy seklo najviac. A opäť z plátna srší klišé na všetky strany, rozprskáva sa po stenách a Curtis maľuje ako virtuóz nádhernosti dokonalý svet a dokonalý život nepriznaného bratranca Rona Weasleyho a synáčika Brendana Gleesona, Domhnalla (čo je toto, panebože, za meno?!), ktorému jedného dňa otecko Billy "don't buy drugs" Nighy len tak mimochodom prezradí, že môže cestovať v čase - a odštartuje tým melodramatické Mikulášovy patálie za sprievodu Radio One Top playlistu a neistých pohľadov Rachel McAdams, ktoré sa v okamihu zmenia v potulky životom plným lásky, šťastia a nehy. Pľuvanec do tváre autenticity v kinematografii, z ktorému by jednému došlo zle - ale je to Curtis, a tak mu to bezvýhradne žerieme. Kde do čerta sa váľa verbálkův odpádek? 85%(3.1.2014)

 • Eddard
  ****

  About Time má mé velké sympatie - jak směrem k hercům (hlavně mladý Gleeson si tady oficiálně dupl o hvězdnou pozvánku do Hollywoodu), tak ke Curtisově veskrze optimistickému vnímání světa a s mou nově se rodící filozofií souznícího poselství, které film předkládá. Reakce k tomuhle filmu mi navíc běžěla jak přes kopírák od té k Lásce nebeské - upřímná spokojenost, zředěná tím, že mi ve filmu chyběl konflikt, přerůstající v spokojenost nadšenou, plynoucí z pochopení toho, co tím chtěl básník říct. Jen nás v té své pozitivitě pořádně vyráchejte, mistře Curtisi. 80%(22.5.2014)

 • D.Moore
  ***

  Nápad s cestováním časem mi nepřipadal zrovna dvakrát dobře a logicky využitý (takový Zakletý v čase si s ním pohrál lépe, mám-li srovnávat v rámci romantického žánru) a stopáž byla příliš dlouhá, takže jsem se ke konci už neubránil nudě. Třetí film režírovaný Richardem Curtisem je tedy z mého pohledu "jen" příjemná podívaná se sympatickými herci a jedním skvělým (pochopitelně Bill Nighy), s líbivým soundtrackem a s pár opravdu vtipnými scénami.(19.1.2015)

 • J*A*S*M
  ****

  Kdyby se to celé neslo v duchu romantické sci-fi komedie, v níž by se hlavní hrdina stále dokola vracel časem, "aby ji dostal" - jak to vypadá v první půhodině, bavilo by mě About Time asi mnohem víc. Takhle je to tak trochu monotónní a extrémně bezkonfliktní pohádka, která se nesnaží o nic víc než být příjemná. Můj šálek čaje to tedy není, ale jisté feel-good kouzlo Curtisově novince upřít nemůžu.(5.1.2014)

 • Cival
  ****

  Hezká pohádka o neexistující harmonické rodině s neexistujícím dokonalým vztahem otec a syn a neexistující bezstarostnou láskou, která nemá během let jediného kazu... a ještě si ji užívají s unfér výhodou, že smí obechcávat osud. Takže ano, zábavný, milý a opojný doják, ale toho cukru je tam přeci jen moc. Trochu opiát. 7/10(4.11.2013)

 • - Domhnall Gleeson (Tim) je pôvodom Ír, avšak vo filme hovorí anglickým prízvukom. Keď sa skončilo natáčanie a dal si dole mejkap, ihneď sa vrátil k svojmu írskemu prízvuku. (figliar)

 • - Ofina Rachel McAdams (Mary) vo filme nebola skutočná. Nosila príčesok, aby jej pomohol vyzerať staršie alebo mladšie, v závislosti na scéne. (figliar)

 • - Jde již o třetí film Rachel McAdams, ve kterém se zamiluje do cestovatele časem. První byl film Zakletý v čase (2009), kde hrála protějšek Erica Bany, a tím druhým snímek Půlnoc v Paříži (2011). (jajush)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
Telefony i Akcesoria | http://www.abacus-computer.com/view.php?trackid=424389933 | High Heat (Jack Reacher #17.5)