poster

Král curlingu

 • norský

  Kong Curling

 • anglický

  Curling King

Komedie

Norsko, 2011, 90 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • MorraEddie
  **

  Podle hodnocení je vidět,že film nesedne každému. Vysoké hodnocení se míchá s malým,ale i já v tomto případě přispěji svým "malým " hodnocením. Krále Curlingu nemůžu hodnotit ani jako komedii,protože jsem se za celou dobu nezasmál,asi v tom nevidím to co ostatní a uniká mi ta pointa těch vtipných situací. No,podruhé si to rozhodně pouštět nebudu,abych je našel a pochopil. Tímto se pro mě norská komedie stává navždy zakázanou :)(29.12.2012)

 • JFL
  *****

  Norský Big Lebowski - ačkoli to zní jako tradiční recenzentské zjednodušení, lze se domnívat, že přesně tak zněl programový koncept tvůrců. Složky coenovské absurdity, severské černohumorné existenciality a žánru sportovních filmů se vzájemně skvěle doplňují a výsledkem je bezchybný crowd-pleaser. Hlavní silou snímku jsou stejně jako u Lebowského skvostně groteskní postavy. Jen namísto různých podob vyšinutosti zde všichni bez rozdílu jsou cvoci s fobiemi, fetiši a mániemi. Inu, čtyřicátnická loserská komedie, která nevyhnutelně přiroste k srdci.(12.3.2012)

 • sskrblik
  ***

  Curling je dost zvláštní sport a o to víc by mě lákalo jej vyzkoušet v reálu. Vzhledem k tomu, že je to v ČR omezené, tak jsem se rozhodl pro film. Nečekejte bůhví jaké vysvětlování principů hry, zápasy nelze ani něják zvlášť prožívat kvůli svému lehkovážnému pojetí. Líbila se mi stylizace a výběr hudby překvapivě dobře zapadající. Jedná se o fajn ulítlou komedii, taková žánrová jednohubka.(3.2.2014)

 • UncleG
  ***

  "Rybu suchýma rukama nechytíš." ... "Teď přišel čas se bít, řekla bába a zmizela v bouřce."... "Ačkoli se hrnec vysmíval kotlíku, zjistil, že je sám čený." Tak to byly asi tři nejnosnější moudra celýho filmu, ve kterým se blázni chovají jako magoři a normální lidi se chovají jako blázni. Jinak srovnávat tenhle film s Lebowskim svědčí o naprostým nepochopení elementární podstaty obou snímků. Pokud byl "Král curlingu" něčemu podobný, jak absurdností, tak filmařsky, barevností i hudebně připomínal spíš Amélii. Neomalenou stokilovou plešatou Amélii s knírem, která si zapíná zip až ke krku a má panickej strach z "chomáčů". Uf.(12.1.2013)

 • Frajer42
  odpad!

  Tady budu stručný. Tento film je nehorázná pičovina, která nemá absolutně co nabídnout. Jestli jsou všichni Norové beze smyslu pro humor, jak tvůrci této sračky, tak Norsko bude asi docela smutná krajina. Na takovou sračku narazí člověk pouze pár set krát za život. Totální odpad a naprostá ztráta času!(22.2.2013)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
Page 3 2005 (2017) Full HIndi Movie Video HD Ft. Konkona Sen Sharma,Tara Sharma & Boman Irani | AniMen: Triton Force | Italian (8)